Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés majd szólok amint megtudok valamit
Nah mind1 ha jó bele nekem van 1 lamellasor(de akkor járj utánna h paszsol-e bele) nincs szétegetve, hibátlan... (ha érdkele dobj mailt vagy vmi)
Tök mind1:D Nagyábból együtt csináljuk
"afaszom összekevertem rsata teis tőle vagyte téleg faheetól a 21ikei cuccos"

grat
baze nemis faheetól veszem a cuccost hanem dancustól:DDD afaszom összekevertem rsata teis tőle vagyte téleg faheetól a 21ikei cuccos:DD
12ezer körül van ha jól emlékszem.
lamellát használtan venni? egyébként az nem vészes árban van.
Inkább aztmond neked minincs
nem tudom. de én ugy olvastam h frecciaához mitohoz meg rs-hez ugyanaz. de nem akarok hülyeséget mondani, ugyh kérdezz meg mást is....
hááát figyu nem vok olyan vastag hogy újjat vegyek
mert a kormánykapcsoló újba 21 rugó
azért kérdeztem tuttak e vfalami bontót
vagy esetleg an-e nektek
Ha esetleg igen nekem van!
Mito lamella sor jó Rsbe?
Kuplunglammeláért felhívod a mille-motort és lesz nekik... vagy az italmondót, de a mille olcsóbb sztem.
a másikért dettó, de próbálkozhatsz bontósoknál is.
KEresek jobboldali kormánykapcsolót és cuplunglamellákat
Segítsetek
Mailba irjatok
hááááááááááááát nembaj én nemakarok elbaszni semmit. hiddel ismerem magam. azért nemkezdek bele
nemhiszem h olyan nehéz, leveszed a fejidomot, kiveszed a lámpát ,lekell pattintani a búrát ennyi.
helyes helyes De akkor hol a p****ba rakassam bele a kisangyalt?Mert én vagyok oylan szerencsétlen és belese kezdek
angel eyes-al sztem nem foglalkoznak... a rendszámát még 2en csináltuk nyáron:) nekem is jönnek ám cuccok 21.én:P
jó pénzé még yamaha kékre isátfujják és átmatricázzák r1esnek
Na akkor jó Elvileg úgylesz hogy 21ikén jön haza tesója és akkor ő hozza haza a cuccost utánna feladja és a többimár csak rajta múlik.Rendeltem még 1pár első indexet meg láncvédőt.Amikor megjön minden bevisszük az aprilia szalonba átnézetni a szekeret hogy merről hányméter.Olajcsere meg minden szarság kompressziót megsasolják stb stb remélem ott beletudják rakni a Angeleyest.Vagy iennel nemfoglalkoznak.Rendszámtartót leakarom szedni és ts módszerrel megbuherálni.felfúrni a lámpabúrűt hogy neessen le valami kis vasat odabaszni és arra fogatni az indexeket.Nemtudom hogylesz mintlesz de ezt már nemhiszem hogy az apriliánál akár kérésre is megcsinálnák. Szerintetek?
Nyugi,tuti "meg fog jönni" Rendeltem már én is tőle és minden rendben ment,ne aggódj!
megfog jönni nekem már jött egy:)
jó fej gyerek az, nyugi
ismereteim szerint