Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáó. Téged itt látni
Rég beszéltünk! Amúgy fasza az RS

Veled mizujs?
Hello.
Tudnál több infot adni az eladó motorokrol vagy esetleg még képeket is tudnál felrakni?
Te szerelted a xlzx motorját nem? Azt hallotam,hogy a következő tulajnál megragadt(az új dugó ellnére bejáratva) és mikor később szét lett szedve kiderül,hogy még a gyári assowerke dugó volt benne a rendelt vertex helyet?
Mit keresel Te itt?
vegyé 250 sornégyet.
Helló srácok nekem lenne egy 2002-es rs125 -öm eladó . Igény szerint van hozzá utcai vagy pálya idom is.
Érdeklödni lehet nálam telefonon 06-30-510-4282 Aszalós Ádám.
Ha valakit még érdekelne van 8 db 2003-as évjáratú eladó motorom, 2007-es évjáratból is van 7 db .
Vagy ha ezekhez bármilyen alkatrészre van szükségetek utcára és versenyzésre hívjatok nyugodtan.
Kifelejtetted azt a kérdést hogy mennyi a vége?
értelmes ....
lassan ez a fórum olyan lesz mint amit régről meséltek a katonaságról
jaja már sajnálom
olvass vissza újonc :D
oltás coming soon...
Sziasztok! Szeretnék vásárolni 2008 nyarán egy Aprilia RS125-öst. Véleményetek szerint mire kell nagyon ügyelnem? Mik a hibái? Hogy lehetne a motornál még nagyobb végsebességet elérni? Azt hallottam, hogy állítólag nagyon jó a blokkjuk, viszont a gyári elektronika fabatkát sem ér. Ja, és még egy kipufogó-elektronika cserével mennyivel lenne jopbb a motor?
mikey,12ér tied a cucc tudod miröl beszélek ha érdekel keress meg.
ja essen.. január végégig összeáll legalább az új idmozoás, segédváz+első futómű
csak még kéne rá 1 kis airbrush+2méteres lengővilla és kész..
nálunk szabee49 hawerom hangszórózta tele a frecciáját.. jól sikerült neki.. csak nekem nem erről szól a motorépítés..
nemtom láttátok e itt a vidik között a zx10est ami jbl show motor volt, mindenféle okossággal (használhatatlanul).
Azóta nem bírok aludni, mert azt próbálom kitalálni hova zsúfoljak be 15 hangszórót az rsbe :))))))
essen csak....
addig kifejlesztem a műholdas gps-t, meg a neonokat az rsre
itti s esett.. essen is még..aztan előkerül a szimó
Majd mondj árat azt szólok az emberkének.
Ja, Soma megneztem, paplan meg szovet van rendesen, azt tudok adni. Meg talan meg gelt is. Mas cucc nemnagyon van mar.
Nah én meg délután debrecenben vezetek egy 1.1-es "erőművel" ellátott Pandával
A sok ráérős...