Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

baszdki, az nem úgy megy. Nekem amikó" moccozok annyi pézem nincs h a megyét elhagyjam :D
ja .. Tess" vmi tali már nagyon érik.. de baszod... 1x még le kell jönnöd a Blacsiig is..
Z3! Johvan bocs Akkor: Forum tali 2008
jóvan, na akkó" arany középút Dadis :)
Azsem teljesen igaz amit te mondasz. Legjobb pl rá pl Toth Imi és Rossi, mindkettőjük keverékkel született, volt pénz motorozásra. Toth imi mégsincs seholse. Annyira végülis amennyire ő megy, ilyen támogatás mellett, minimum ahogy menni kell.
MÁr megint ez a feszültség Tavasszal Kakucsring-et kibéreljük és mindenki jön kifogás nélkül és miénk lesz az egész pálya arra a napra és aki akar bunyozik aki pályázni az pályázik
forum tali nem rs tali
RS tali 2008 jöhet! Én ott leszek
asztittem úgy fejezed be a mondatot hogy jobb ésszel gondolkozni mint fogak nélkül folytatni az életed
xlzx, nem azért hogy bepofázzak, de az ilyen véleményedet miért itt osztod meg velünk? miért nem élőben mondod meg stoppienak? neked is ott lenne a helyed ezen a kurva találkán, megnézném hogy akkora szád lenne e akkoris. Lehet stoppie szájbaverne mindenkit, téged is :) nem kisdarab gyerek az, jobb ésszel gondolkozni, lehet még fogtok találkozni... :)
De am. semmi bajom veled, vágod, na csak érted :)
mármint melyik?
csak ez stoppienál hiányzik,ebbe bele kellene gondolni
Na regisztráltam aztán zaklatom a ottani fórumosokat mert muszály Dt-re menni
gokart pályák nekem nem jönnek be de szivesen kimennék
Nem nagy ügy.. Felmész a jtmotorspot.hu-ra, "elérhetőségek" menüpont, felhivod Tomit vagy email... Kitöltesz egy papirt, 2 fénykép, tavaszra sportorvosit megcsináltatod és kész. Ők mindent elintéznek helyetted.
nem kötöszködés, de ez nem teljesen így van Dadis.
Gyúrni se mindenki tud, vagy ha igen, akkor motorozni is.
Vagy érted a motorozáshoz miért kell tehetség? (nem komolyan kérdem, költői..) Teszem azt, ha valaki full tehetségtelen, de mégis 4éves kölyökkora óta naponta jár pályázni, akkor 18 évesen belejön annyira hogy kibaszott jól nyomja. Szal érted.
A gyúrás meg nem az észről szól, bár sok minden ott dől el. Genetika is fontos, kitartás, stb, de pont neked kéne magyaráznom? Ész nélkül se lehet gyúrni, mert attól még hogy valaki buta, de lejár gyúrni nem lesz mr olimpia. Ahhoz sem árt 1 icipici tehetség.
És a másik oldal. Attól még hogy valaki tehetséges nem feltétlen lesz belőle kurvajó motorversenyző. Lehet hiányzik pénz, ambíció, eltökéltség, stb.
én is néztem a jt oldlat de semmi klubb-os belépős szart nem találtam
Regisztrálj jt fórumon és kérdezz. Amúgy már leírtam egyszer... márciusba br standnál...
Értem és hogy a bubánatba tudok én belépni az egyesületbe, bocs hogy ennyit kérdezek de fingom sincs hogyan zajlik ez a mai világban
nah Tyt ez 1 jo ötlet a Kecskemét!oda még mi is elmennénk szentem rsAtta-val!am meg gyárilag is 36le van irva abba ami nincs folytva meg a serviceben is azt mondjak!az igaz h lehet h nincs annyi de annyira tartják és kész:D
De tudod mit! Tényekről beszéljünk ne rizsáról. Ott az rs-ed, jövőre 125sport, mutasd meg mit tudsz. Legyél belevaló gyerek. Vagy, ha már ez nem megy, akkor inkább gyúrsz? Azt mindenki tud. Nem kell hozzá tehetség. Csak két jegyű iq.
"kicsit tobb loerot irtal nem?vagy csak ferenyomtad vagy teleg ilyen eros mert en mentem ilyenel es gyengecske szerintem"
én még mindíg javaslom jövőre kecskeméten a nagy rs125 topic talit. Azért kecskemét, mert az nagyjából az ország központja, és legalább Zotyának nem kell messzire vinnie a 4liter popcornt :)
Aki akar verekszik, aki akar pályázik egyet, mindenkinek jó lesz. Én ottlennék szívesen kecsó nem 1 olyan nagy távolság. Ráadásul mindenki lerendezhetné a fórumos keménykedős ügyeit.
Mitogeriék nyugodt szívvel és bátran szembeugathatják stoppiet szemtől szembe (elvégre így korrekt), stoppie meg kivégezhet mindenkit :) ha akar :)
nagy létszám esetén kedvezményes mentőbérlés.

na kiáltson akinek tetszik az ötlet, mert én komolyan gondolom.
Nem arról volt szó, hogy most miért írta azt.