Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó csak nem akarom azth ápr 15én szólunk h 26án tali. azt akkor már senki se ér rá.
Sztem meg oly felesleges ennyire előre tervezni ugyis fele társaságnak nem lesz jó (bár nem minth én mennék)... Csak nekem ez a véleményem, h ráértek tervezni amikor aktuális lenne...
mit keresne ott lamppe?
annyi előnye van ennek a talinak, ha nem tetszik valaki feje, jól fejberúghatod :D szerintem ász lesz.
A parkolóban minek?
Akkor viszek 3-at van itthon 4 sisak van miből válogatni
joe vazze, igazad van, ez kajak így megy! ha nézed a használtmotor piacot, mindegyik baszdki kevés kmel, női tulajtól, gixxer 1000 csak túrázásra használt NA PERSZE :DDDDDDDDD
és mit húzol a fejedre?
Kis kegyes hazugság..........
tán még tüzérkével de ha lesz motorom ok
rájöttem én inkább nem megyek... most mit nézzem pl motokyller vagy lamppe fejét? qrvára nem érdekel. megyek kakucs-ra meg ring-re, a true arcok ugyis ott vannak és összefur velük az ember.
JA meg női tulaj, megkímélt, gyári állapotban. Ja és azt ne felejsd odaírni, h rendkívül megbízható soha nem hagyott ott

Bocs Tyt mester de ezt nem hagyhatttam ki



Fórumtalálka? Megyünk vazze viszek két sisakot az egyikkel verekszem a másikkal jól fejbekúrom stoppiet mielőtt hozzám tudna érni
felőlem ok az április 26
április 26?
kisnyomorék
legyen :D
április 21 után... nekem addig le kell adnom a diplomámat:)
legyen április, és szombati vagy vasárnapi nap :D
bocs, augusztus
nah fikszáljuk május június július auguszuts?
kiskoxos
ha télleg kecsón lesz, és működőképes lesz a mocc, én ottleszek, csak fixáljuk le jóelőre az időpontot.
Úgyse jöttök. Árából lehet venni inkább egy volumax35-öt.
ja szervezzétek! Én tuti megyek Ja és nem tudtok valami motorfestőt békés megye és környékén?
jólvan..akkor szervezzétek a talit.. belefér nekem még kecskemét.. szarra nem való ez a korlátos jogsi, új motort nem veszek, úgyh majd etankolom.. azt slussz..
Énis ígyvok vele