Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg valószínűség számítást tanulok... :(((((
De ne rugdossátok 1mást fejbe bazmeg...Oldalbordánn kell rúgni,annak jobb hangja van
aha mer nem volt feked vagy mi
Sok nekem ez már bakker
Megyek még pénzügyre kell tanulnom......
Jó program..

Csao all!
Csao.Az én mocimat kérded?
bencce én nem fogok neki állni verekedni Csombekkel ... nekem nincs vele bajom az meg hogy ha neki vmi baja van velem az az ő dolga
Hülye fasz

kesz a mocid
gyere te is max fejbe leszel rúgva

(vicc)
csakany gabor
Nemis rossz ötlet...Amugy ha Rs tali lesz akkor csak rs el lehet mennyi?
ez nem így megy. Itthon írom a halállistát, és aki beszólt itt az felkerül. Ahányszor beszólnak, annyi strigula. Minél több strigula, annál véresebb halál
most elképzeltem ahogy állnak ki a Ducatoval tőletek amikor elviszik, mikor kiérnek a kapun kiesik a hátsó kerék tengelyestől :D:D:D:D: (blöff)
bocsi, csak olyan vicces :D::D:D:D:
megjegyeztem .
ja aztán vennék is egy r1et gyilkolni, az rsv a szobámban állna :D
az szép lesz szia Tyt vagyok.most pedig fejberuglak ,jó?
De kajak

A legjobb a hasznaltauton Ducato 14 1997-es most hozták be és ki meri írni h 88ezer km Baszki olyan kopott már a kormánya h legalább 300-van benne


Apropó: Nemkell valamelyik pályamenőnek eladó lessz hamarosan a Ducato-nk 2.5 szivoD 1997-s tényleg jó állapotban, elfér benne a moci lehet benne aludni plussz az alkatrészeknek is marad hely! 1milláért viheti bárki. Semmit nem kell rá költeni. Profilváltás miatt eladó. Van benne valós 200ezerkm!
meglesz az az RSV hiphop
ezt a fejbekuros reszt a vasbol szedted.a tv buta rossssszz elront fuj.megyek tvzni csa
Mi meg robogóval megyünk, versenyezhetünk :D
bazz mire mennél nélkülem eljöttél volna sisak nélkül
baszdki ez jó ötlet.

NÁLAM LEHET FOGADNI! fogadásokat elfogadok tali előtt egy héttel.
akkor megyek ha lehet fogadni is valakinél... pl xlzx vs stoppie. én megjátszom stoppit egy ezressel:) vagy mondjuk tuning vs csombek-nél csombekre tennék.
Főleg, hogy akörül lesz verseny is.....