Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja
akkor a kipufogonál mit csinálnak?
katalizátorral meg fojtott elektronikával anyit megy? bazmeg ako anélkül mit menne
katalizátort egyik kötelezö szerviznél se fogják kiszedni:D
nah szép, nekem a top speed az 163, de nekem a katalizátor is benne van még meg a folytott elektronika.
ok köszi az fasza lesz ha nekem is így "megbütykölik" remélem fog utána tépni rendesen
Megbeszélt időpontra odamentünk a szalonhoz, megkerestük a tisztelt MŰHELYFŐNÖK Urat, mondtuk neki, hogy hoztuk a szekeret 1000-es szervízre.
Megkérdeztem, hogy akkor pontosan mit is fognak csinálni. Elmondott egy csomó dolgot, köztük azt is, hogy az elektronikát is megcsinálják, hogy ne torpanjon meg 5-6ezernél, meg a kipufogóval is csinálnak valamit.
Mondom ok, az tök jó.

Hozom el a gépet délután, próbálom hogy mit tud, nézem, hogy érzek e valami javulást.
Semmi luk nem volt már 5-6ezernél, sokkal lendületesebb volt, sokkal dinamikusabb. Mondjuk az elején szokatlan volt, mert a karbin is állítottak, de hamar meg lehett szokni.
Aztán itthon láttam, hogy a kipufogón lett valami hegesztve. Hogy mi, hát passz. De lett :)

Szal az a lényeg, hogy nem kellett külön szólni, hogy csinálják meg, nem kellett még külön 20ezret adni a Főnök Úrnak, hogy megcsinálják a paripát.

Bár azt így utólag megjegyezném, hogy azért nagy sumákok ezek a szalonba, mert amikor a szervíz után hoztam el, akkor szólt az ipse, hogy nagyon vigyázzak, mert megy mint a rohadás és 180ig meg sem áll...
Na persze. 167km/h volt a max amit eddig mentem vele.

Kb ennyi:)
ne félj nem fogom nem vagyok aza sértödös kis buzi van ugy hogy néha nem kettözök meg betüket vagy ékezet nélköl irom öket esetleg röviddel
akkor hozzátok kalocsára a garis apriliákat, itt megcsinálják
Kitörölhetet a segged a garanciával
mert mikor lett volna? ETR klubbbbbbb ójjjeee, nemigen engedi 3napon belül rakosgatni a vizsgákat (vagy 2)...

"hogy mijjjafasznak könyvelsz, azt én nem tudom....
lettél volna inkább DJ, mi a fasz az a TFÉCS " :DDDDDDDDDDDD
de csak azért jöttem ezzel, mert nem tudsz írni :))) mellre ne szívd :)
nekem banking vizsgám lenne de ma úgy gondoltam du-n h eltolom... tehát semmi 2 hétig
a garanciával kitörölheted a segged
és nekem is tutira kiveszik vagy azért meg kel említenem hogy vegyék ki? atol garancia megmarad(most ne jöjön senki azal hogy kitörölhetem vele a seggem)jah és kikel veni valamit vagy csak az elekrtonikát cserélik egy másikra. nem tulságosan értek ám hozzá.
1000-es szervíznél nekem kivették. Ugyan ott vettem én is ahova Te és oda vittem szervízre is!
nekem van ha kell még
dunakeszi pallag u. 13
melyik szalonban vetted(ahova viszed szervizre)?
lehet a fojtott van benne még csak most lesz 6 kmes full gyári egy napot használt
ha még a fojtott elektronikád van, akkor így igaz. Nem nagy ügy kiiktatni, csak hát a garancia ugrik. esetleg beszéld meg a szalonnal ahol vetted a géped.
és az igaz hogy 5 6 ezernél nem fog továb pörögni csak ha kihuzatom 1.2.esbe vagy viszaváltok?
Hát azért vmilyen szinten azért összekell kopnia, meg az új alkatrészeknek bejáródnia...
asszem van ebbe valami, bármennyire is nem logikus. kezdem azthinni hogy ez a dolog tényleg így működik.
Figyi ezeknek nem árt ha megforgatod...