Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem olyan gáz az a 36. MIndenki tudja hogy nincs annyi, de most érted, odaírja hogy 28 lóerő, akkor a sok idióta pöcsfejű kis 14 éves fasz azért nem viszi el, mert a többi meg 36 lóerő :D Nincs ezen semmi cink, ha 1szer eladó lesz az enyém, az is lesz vagy 34 -36 paci :) Most miért szopja a faszt stoppie? inkább vigyék el egy kis kegyes hazugsággal :)
nem ertem most ez mi .biztos nemvagytok puszi pajtik
ne osztozatok csak azt kerdeztem hogy ez telleg enyi paci.nem kell melre szivni
Tárt kezekkel várlak.
ha meg akarod verni dadis-t, azt január elsejéig bezárólag teheted csak. utána nehéz lesz
Egyszerű a képlet, ha nem fikázol, akkor nincs mit mellreszívni ...
Lehet felmegyek egyszer, hogy személyesen is lássalak, és átadhassam a régóta kiérdemelt 2 büdös nagy pofont.
még az a szerencséd hogy én 40kiló vagyok meg 500km-re tőled.
Látszik hogy egy kis taknyos vagy hogy mindent így mellreszívsz.szopsz te majd még ilyenféle 40kiló miatt mint az enyém Koma.
Remélem jövőre ottleszel valamelyik dunlop trophyn.....
És olyan nagyszerű mint amekkora pofád van ..l..
De 1 valamit nem értek.
Miért mindíg az 40 kilós emberek, 500 km-el arrébról a legnagyobb hangemberek?

Amúgy meg ha 120-at írok akkor mi történik
Nézd meg az RS hirdetéseket, 30-ból kb 3-nál van 30 lóerő írva, a többinél mindnél több ....
De szerintem ez az én dolgom hogy mit írok oda.
dobj be 1 képet ugy lehet több lecc az érdeklődő
Eladó az én rs-em is...kép az adatlapomon...
Hello!

Arrow rendszer eladó Aprilia Rs 125-re 1994es évjáraton volt érdeklődni mail & msn: csipi10@citromail.hu
enis tornazgatog majd dobok kepet
ez a motor olyan erős mint stoppie és olyan széles gumi van hátul,mint amilyen vastag stoppie csuklója fuxal
kicsit tobb loerot irtal nem?vagy csak ferenyomtad vagy teleg ilyen eros mert en mentem ilyenel es gyengecske szerintem
Enyém is eladó ! Én RS-em
Jah és még annyit ha valami kérdésed van akkor hétköznap csak telefonon vagyok elérhető, hétvégén nézek mail-t!
Helló, nekem pont van egy! Lásd a hirdetést: RS 125
Ha visszalapozol az 1040. oldaltól visszafelé található az eladó rovat 1039 1038...
Sziasztok! Engem érdekelne, hogy van e valakinek rs-e!Mert én szeretnék venni 1-et!Mindenképpen rendszámosat! Ha valakinek lenne elado az szoljon.. kösz.
De licenszet nem kapsz csak ha egyesületbe vagy... Úgyhogy egyesületbe mindenképp be kell lépned, ez nem kivánságműsor Vagy a Br-t tudom javasolni, vagy a JT Motorsport is biztosan tud segiteni, én náluk vagyok (www.jtmotorsport.hu)
És nekem minek egyesület vagy mi a fene? Nekem csak licensz kell hogy mehessek Dt-n
Lesz fent neten licensz igénylő lap. Kinyomtatod, sportorvosi rá. Kitöltöd. Aztán felviszed nekik és fizetsz. Egyesületet meg br standnál tudsz intézni márciusi motorkiállításon. De nem kapod meg azonnal. Én pl br kártyámat meg licensz kártyámat mai napig nem kaptam meg:D De már mindegy.Azalényeg, hoyg volt licenszem.