Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csongi = Csongor
ennyi
te magyarank tartod amugy magad?
Van a hoszúpályi felé menő úton a víg kend major előtt egy jó kis s kanyar, a majorból kiváloan lehet hallanai, hogy pancser, jön motorral, vagy szaki:)
így a menő,nem tudtad? egyébként szánalmas az ilyen,,,sajnos sok van és nekik van nagy pofájuk "mi takarsz a kis 125ös cicergődddel..ménem vesze nagyobbat?:..."hülyebarom
én meg tavasszal etkóval szúrtam ott T betűs agyonkopott mellénybe:D
Jah mostanság én is T betűvel a fejem felett sárok arra felé
ja jó az a kanyar az állomásnál:) mindig elnézek arra mikor debibe járok, lehet térdelgetni csak rengeteg tanulóautó megy ott mindig:S
Szeretném veletek megosztani egy tegnapi élményemet.Tegnap nálunk nagyon szép idő volt kb 10-12 fok. Ilyenkor természetesen a "nagy motorosok" egyből kint vannak az utakot a főutcán egy kerekezni pláza előtt villogni satöbbi. Nah szal a lényeg aki ismerős Debrecenben az tudja hogy a Kishegyesi útról ahhogy a Kunhalom utcára fordul az ember van 3 egész jó kanyar picit szűk de nem vészes simán térdelhető. az első kettő a kisállomás előtt van egy gyors baljobb kombináció és a végén egy jobb kanyar.Nah szal tegnap 10 óra fele jövök kifele a rutinpályáról (gyalog ) és egyszer csak motor hang csapja meg a fülemet(ez még a kishegyesi út) majd egyszer csak megszünik(fordul rá a Kunhalom utcára)megint üvölt a motor a fiatal ember felvette kerékre,majd megint csend(balos) pici hang és megint csend(jobbos) majd megint a jellegzetes egykerékre vevő kigyorsítás hang,majd fokozatosan halkul és alapjáraton kb 15-20-al befordul az utca végén(most láttam meg először,eddig csak hang) egy 97 körüli CBR 900 és egy 40 kilós fiatalember full bőrruhában érintetlen térdkoptatókkal ül rajta ahhogy oda ért a közlekedés felügyelethez megint egyből ráhúzta a gázt 1-esben és persze hogy felemelte az elejét egy 130 lovas motor de 30 méter múlva már lent is volt az eleje, ment még 150mm-t viszonylag nagy sebességel majd ismét visszalasított és befordult egy másik utcába ahhol megint eljátszotta a kerekezős trükköt.Oké hogy hideg van meg nem tapad de ez nem azon múlt.Ha valaki szoboszlón jár április és október közt megcsodálhatja a főutcán minden este az egykerék bajnokokat és végsebesség menőket ott állnak mindíg a fürdő parkolóban arról lehet felismerni hogy kocka gumi van mindeggyiken .És sajnos Magyarországon sokak számára ez a motorozás .Mint ahhogy előttem sokan (Geri,Bencce stb) elmondták pályán majdnem 100%-os biztonságban van az ember bárki bármit mond. Lehet hogy le leszek oltva de leszarom.
Az autópálya és azért kicsit más mint a "kőzút"
Te kussojjá amikor 200al mész autópályán 17 évesen... Vigyázz magadra basszki, még egy ilyen hülye ritkán terem
Sztem a motorzás jó közutón is de a versenypálya az igazi, de az utcai közlekedés se rossz de nem Magyarországon, mert itthon télleg kurva sok faszkalap van akik nem is tudják kezelni a motorjaikat és ugy nyomják neki és igazából sok halálos baleset is van ebből és persze sok hibátlan is elhuny Magyarországon, de sajnos ez az élet rendje és a modern civilizáció ilyen, sőt egyre rosszabb lesz és mindig kurva nagy teljesítményű motorokat csinálnak mert azok hűű de faszák és sok ember szerint menő. Ha gyerekem lenne már tanítanám neki a motorzást szigóruan kinn pályán mert a sok pöcs elűtné és ha körülnéztek pesten ez a közlekedési morál egyszerűen undórító. És sajnos most már énis kezdem észrevenni hogy én is egyre állatabb leszek mert sok hűlye elakar ütni és még jó hogy huzom a gázt ha kurva ideges vagyok és sajna ebből is lesz baj. Ancsa neked meg azt üzenem egy Rs 50-es pont elég neked mert még motorozni se tudsz és inkább gyakorolj mert szerintem nagyon is rád fér és ahelyett hogy itt fórumozznál mennél inkább fitnessezni hogy elbírd a moccot Itt jártam Fucky
Volt pár éve pesten egy olyan vén faszokból álló zenekar(pont mint én) azok nyomtak pistolst,meg ramonest, csak 2 fiatalabb volt benne, mindkettő csajszi, az egyik a basszeros.
jó kis zene, meg jó csávók a tagok :) Igazság szerint nekem a God Save the Queen a kedvenc :)
1 kislány és kismillio hozzászolás
Mikor még fiatal voltam én is ilyen voltam :D
Bár én gyakorlatiasabb voltam
Azé remélem ,hogy a végén kiderül,hogy töke van a menyasszonynak .....
Úh basszus menniyt írtatok
ezen baszdki egy órát röhögtem sírva
emos képem? nem vagyok én ilyen modern ember, engem ezek az új irányzatok nem fognak meg :)) sexpistolsos punk voltam, az zsír volt
Keletkezett 10 oldal sitt, naccerű....
Nem mint ha bármi közöm lenne hozzá, de mi lenne ha azután kezdenél a túrát szervezni, hogy meglett a motorod? Télen, motor nélkül túrát szervezni elég vicces dolog.
megszakadna a szíved, ha valakihez normálisan tudnál szólni?
na én léptem innen (tudom ideje volt stb) bencce, ha vmikor dumálni akarsz, tod hol vagyok a többieknek meg jó pályázást (nem bunkóságból!)!
Sziasztok
elég gáz ha basztatásnak veszed, ha valakinek más a véleménye

amúgy meg unalmas már amit csinálsz, vedd észre
nem csak mindig én vagyok lehordva... h "kössz szépen bencce" amikor én nem csinálok most semmit itt tanulok
átszaladok inkább bnőmhöz mert egész nap csak a rohadt gép előtt ülök:(
mellesleg 1 szóval sem mondtam, hogy paraszt vagy, megint hazudsz!