Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell gyereket gyártani is akkor nincs árvaveszély!
én meg kimegyek a szemerkélö esöbe ugrálni a sziklákat a kis pirossal,,
Bencce ezt senki nem tudja kijelenteni, de mennyivel lenne jobb az, ha végig azon filózna, hogy mikor fog meghalni?
így nem lehetne élni, ezt te is tudod, nem vagy már kisgyerek!
meg a terven felüli érték csökkenésről :)
bencce baszdki hogyállsz a könyveléssel, szarba vagyok számvitelből, nem akarsz bemenni helyettem vizsgázni?
Nem,de nem is akarok ilyenen rágódni.
ja boccccs ennyi elég is:)
Ki az aki ezt ki tudja jelenteni?
annyira nem elképzelhetetlen egyik sem.
Sztem sokan motorozunk itt gyerekkorunk óta, lévén hogy ilyen 18 meg 20 évesen már viszonylag nagy vason ülünk. Milliós motor is elmondható, de hát ésszerű h nem mindenki maga kereste meg az árát a mocijának. Énis csak egy részét termeltem a sajátomnak, máshogy a büdös életbe nem lett volna 18 évesen 1,3 millás mocim.
Halálos balesetem nem volt még, de sokaknak volt itt húzós sztorija. Nekem csak biciklivel volt komoly (de abból elég sok)
feleslegesen mondod én már 1 órája ezt magyarázom, ahelyett h a bankok tökemegfelelési szabályairól irkálnék:)
Mindenki tudja hogy a motorozás veszélyes.
és ezt te ki tudod jelenteni gondolom 100%-osan h amig a gyereked fel nem nő addig mellette is maradsz?
Na most van az a pont hogy nekem erre nincs időm!Inkább alszom egy nagyot a gyermekemmel
Nem veszel el semmit,csak jobban benne van a pakliban,hogy elveszítheti az édesanyját(soha ne legyen ilyen!). De nem a Te hibádból,nem a száguldozás miatt,nem a felelőtlen vezetési stílusod miatt,hanem mások miatt. Tatán is láttuk azt a balesetet,hogy szarrá tört a moci,és totál vétlen volt a srác.
Csak nézzetek szét, hányan mondanak itt igazat!
Azt gondoltam!
Az nem én vagyok
Jó, persze, itt mindenki gyerek kora óta motorozik, milliós gépe van és szenvedett halálos baleseteket...
Ne röhögtessetek már..
De lesz egyszer neked is ha a Jóisten is úgy akarja.Egy életünk van sajnos vagy nem sajnos,de én szeretném azt boldogan leélni.És ezzel a gyerekemtől semmit nem veszek el hogy motorozom.És nem vagyok önző!Az jobb család ahol félholtra verik a gyerekeket?
De itt ez mindig így van!
Viszont bántani vkinek a gyerekét az 1enlő a biztos halállal!
Nem 200-al,áááá,de az nem mind1? Engem 15-tel ütöttek el mikor arról volt szó,hogy akkor levágnák a lábam,elég az 50-es sebesség városon belül bármilyen cifra balesethez.
Legalább pörög a topic. Az nem számít, hogy teljesen parttalan vita miatt.
Értjük bencce!
legalább valaki érti miről beszélek
Ez így szép csak várjuk ki, hogy mi lesz ha gyereked lesz. Mert az egy dolog amit elhatározol meg egy másik amit megteszel. A Kakucsringen van mentő?
Sztem tök mind1, h hayabusa v valami más, a lényeg ugyanaz:
nem a motor a lényeg, hanem a felelősség!
Nem hiszem, h akárki is 200-zal vinné a gyerekét!