Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezvan. Szar a technika :)
Dávid neked folyamatosan lent volt a térded(meg a bokád és a sípcsontod is ) mind1 hogy kanyar vagy egyenes.
Joci nem tudom még mennyi lesz a teló.
neked egyenesmenetben is leér a térded te fasz:D
Egy fasz vagyok Nézzétek a Honda cbf 250-es topicot, jól megasszonta a csaj v pasi, arre még nem jöttem rá mert csajhoz elég paraszt,, csávóhoz meg tul puhapöcsű
énse tudom

Ez a térdelős dolog jön magától. Kár erőltetni. Ahogy gyorsulsz, úgy fog leérni a térded is. Bár robogózásnál jó, ha kint a térd, mint a picsa...
én sem tudom letenni a térdem
2szer sikerült egyszer a célegyenes végén utánna a következő körben Cimborám elesett előttem és szerencsétlenül nekem is vége lett a motorozásnak, másodszor meg a sikánban, de akkor hempergős lett a vége...
loool
Zsóóóti, baszdki télleg ez a helyzetkép magyarországon.
Nálunk is akad sok menő arc, persze van köztük normálisabb fajta is. Csak tényleg azoktól kapok hülyét, akik kinn ülnek nálunk a főtéren EGÉSZ NAP, és verik a faszukat.
De érted, van egy csávó, gixxer600al nyomul (nyomul, hahaha! ), a csávó ha jó idő van nem vicc, egész kibaszott álló nap a főtéren ül, ott van mellette a motorja, és a 14 éves kis robogós (egésznapkinnülős) pöcsökkel töltögetnek OPlogót egymásnak nonsztop. És nekik ez a motorozás. Aztán amikor néhanapján el is indul vele, akkor persze kerék, de közbe meg a gumija egy szánalom, több rajta a majrécsík mint a futófelület.
A múltkor eldobta az idiótája, mert nem bírt bevenni 70el egy kanyart májerkodás közbe :D:D:D:D:D

egyszer egy ilyesmi tagot elvittem a profi udvarba, és letérdeltem neki (na nem úgy, motorral :D:D ), az meg totál le volt taglózva hogy ő ilyet nem tud.... De biztos az övével nem lehetne megcsinálni... (az is valami újabbfajta gixxer volt...)

vicc.
a számom:06208081061
msn:djbarabas@freemail.hu
Mennyi lesz kb. A telo zsolti?
Nah majd legközelebb,hátha addigra kész lesznek itthon a motorok és nem lesz motor hiány.
Csak tudod az a baj hogy ebben sajnos semmi vidám dolog nincs most...
nekünk is kimarad a hétvégi önrombolás sajna
400-500
családi okok miatt hmm ez olyan mintha suliba írnék igazolást...
6-700
dadis ha mentek ma akkor csináljatok már pár képet én sajna nem tudok menni,családi okok miatt.....
Felszerelest senki nem fog neked adni, ez itt nem az ovoda.
Kesmark utcaban lehet, nemkell jogsi, ruha kell persze, meg normális robogó.
800és1000közt valahol
Sziasztok!megmondja nekem valakai hogy az RS 1 liter olajat hány Km-er alatt eszi meg?előre is köszi a válaszokat!
vki megtudja mondani budapesten hol lehet terem robogózni ? mennyi ? + kell-e jogsi ? ruhát kell e vinni vagy felszerelést értve hogy vannak el láttva
Köszi
és mennyi lesz kb?
nincs most januárra ígértek több darabot
Szia zsolti
nincs véletlenül eladó központi telód? vagy valakinek esetleg?