Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen, csak csongi drága azt élvezi, h nőt basztat!
én pedig nem vagánykodtam semmivel, mivel nincs motorom, tanácsot kérni jöttem ide és nézz szét milyen reakciókat kaptam:
Ez nem felnőtt gondolkodásra vall 1ikőtök részéről sem!
hayabusagirlnek nincs igaza, csongi is ezt írta le csak más formában...
én csak szeretnék békésen tanulni le kell adnom még ma valamit emailben, és ha nem válaszolok neked akkor állandóan leparasztozol:)
feljött jamal, akartam tőle kérdezni valamit nem tom mi ezzel a gond:)
köszi bencce ismét rendes voltál...
lehet tényleg hayabusagirlnek van igaza
húú kipróbálnám szívesen.. mikor van meg hol meg ilyesmi nimfót adjál... mindjárt jövök vissza kb 1 óra aztán írok..
Jamal te hüye vagy:) figy nem akarsz teremrobogózni jönni? jönnek dadisék eg mitogeriék. én elvileg lórival bérelnék asszem közös robeszt de ha te jössz akkor veled is bérelek szivesen:) és akkor 5 ezer lenne az ára, 5-től 9ig asszem...
látom itt csak bencce képes a normális komm-ra
milyen vicces hogy beszökik ide egy tenyésznőstény és a sok alfa hím meg rárepül ezerrel és elküldi a faszba
na ezt azért én nem mondtam volna
itt mindenki ellened van és mindenki a pályázás mellet van
Hát neked beteg az elméd. Minek töltsem ki az adatlapom, ha itt többnyire ismernek, máshova meg nem írok. Amúgy meg ez a baj, h nem tudjátok felfogni, h attól nem motorozik valaki jól, h hajabusája vagy, meg 1XX lovas motorokkal TÚRÁZIK. És sztem nem pont itt kéne azzal májerkedni, h mekkora májer csaj vagyok, motorozok, extrémsportok, meg úgy élem az életem ahogy akarom. Ez más helyeken biztos bejön, biztos sokan felnéznek rátok, gratula.
de könyörgöm túrázni 2en is lehet!
de mind1, ezen én nem vitatkozom.
Csak zavar, hogy itt mindenki mindenki ellen van!
másnak...
szerpentinezni szerpeniztem sokat. az nem oyan rossz, de ott is fel alá mész mint egy pályán. túrázni nem szeretek, értelmetlen dolognak tartom picit ennyi. másnap lehet h tetszik én ezt a csapatos vonulást nem bírom.
duzzogjá csak
te sosem vágytál túrára?
pedig tök jó.
egész más érzés. de mindenkinek más.
nekem ez jobban bejön, de én se fikáztalak titeket, amiért nektek más tetszik.
lehet nem lennék, ha elfogadnának...
de minek menjek le motorozgatni körbe-körbe?
hogy ott is anyázzatok?
mindenkinek mást jelent a motorozás,
lehet h te sem túrázós leszel...
nem sértődtem meg te szerencsétlen
te sértődsz meg mindig!
megmondalak az óvonéninek!
Hol van belőletek az igazi motoros érzés...
Ancsi figy. szóltam most, h csak vicceltem:) ezen nem kell kiakadni. kicsit úgy érzem h veled nem lehet viccelni mert mindig megsértődsz!
én részemről kevés oyat ismerek itt akik sokat motoroznának utcán. sajnálom.
bencce te nem vagy komplett

ez az basszál ki velem!
azokkal akartam menni túrázni, akiket ismerek és jóba vagyok velük!
te ezt élvezed, hogy olyanokhoz küldözgetsz, akik elküldenek a picsába?
na jó mégsem kérdezd meg mert elküld túrázni a picsába:)
itt nem sokan járnak iyen túrázós közös motorozásokra, találkozunk a pályán. de h segítsek:
- ha extrém motorozásra vágysz extrém körülmények között akkor tyt-et keresd meg. ő csak akkor motorozik amikor villámlik, zuhog az eső vagy más jeges az út:)
- ha A és B pont között akarsz hajtani akkor Joe-z a neked való egyén.
- ha klasszikus túrázás érdekel akkor tuning! ő tervez túrákát tovább minden oyan motorosfelvonuláson megtaállható amit oyan falu szervez aminek a lakosainak száma nem éri el az 500-t!
majd a saját moccal, ha végre +lesz!
Na, most szóljá" le ezért is!
miért nem tommyval mész túrázni?