Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azé ami az udvarotokba ácsorog hátul az se lesz rossz ha egyszer elkészül
Énis,persze,biztos fasza.Sokáig tervezgettem valami jobbféle autó vásárlását,kuporgattam is rá de elvetettem az ötletet.Szerintem egy ilyesfajta autó is már hobbi.nekem má van elég hobbim ezt is elég finanszírozni.
Majd ha egyszer úgy alakulnak a dolgok,akkor énis beújítok valamit,bár ahogy ismerem magam,az megint inkább valami praktikus autó lesz,nem pedig sport.
az s6 kiváló a suhogósgatyás fuxos izomtrikós totya csávóknak, akik szeretik a kényelmet, meg a felvágást.

azé" én elfogadnám.
Add el azt a traktort,aztán gyere ssp400ba versenyezni,nagyobb élmény mint az s6
minek az s6?bukszáknak mutogatni? nekem van a legkomolyabb ratmaschine-om:D
toyota carina 2.0D 1987 sokszázezer kilométer hálás kényelmes szakadt hintaló
De azért az adatlapomra nemteszek ki róla képet,mert még a végén minden buksza rámrepülne vazz
Gázos? Ez egy kicsit illúzióromboló. Ráadásul pont úgy h nem valami alapmodellről van szó.
Nah mindegy mentem
Ilyen autót kár elbaszni azzal,hogy áttcsináltatod gázra...Tudom mert dolgoztam oylan helyen,ahol gázt szereltünk be éshát nemtom nekem nemkéne...
nálunk is így menne ilyen esetben.
"dolgozok 2-től 8-ig vagy 9-ig és abból tartom fennt a motorozást"
Remélem azért nem kapsz sérvet:)
Jaja ez egy Audi s6 turbo quattro 4.2 v8. 340 le 6 sebesség persze kézi váltóval . Benzin/ gáz és ne fogyaszt sokat a motorjához képest benzinből 12-t gázból 18-20-at és tudniillik a gáz 170-180 ft között mozog. Egyébként nem teljes mértékben az enyém félreértés ne essen.
benzin/gáz a világ legokosabb találmánya
benzinkutad
Milyen évjárat? Jol látom 2000 előtti?
4.2-s? Benzinkuta is van hozzá?
A 4.2-t én csak a Maseratiba szeretem
Ez S6? Azthittem csak a jel van rárakva a hűtőrácsra mint a sok 1.9 turbándízelen
érdekes hozzáállás. nálunk ez ugy menne h amint lemondanék a motorozásról apám másnap reggelre autós katalógusok ezreivel lepne el h mit vegyünk:)
Ok reméltem hogy megéred.
oksemmi gond nincs!
Hát ts nekem az túl drága lenne. Már ne haragudj de most tudok egy 3 hetet használt arlen ness-t 65-ért és az a 80eft nekem kurvára nem mindegy
Hát én minden egyes nap dolgozok 2-től 8-ig vagy 9-ig és abból tartom fennt a motorozást és a kocsikázást Szóval nekem keményen meg kell dolgozni mindenért és nem csak úgy muterék tették alám a kocsit meg a motort. Annyi a kedvező hogy muter nevén van a kocsi és kurva kevés a biztosítás.
Igazán nem tudom, hogy hol futott vakvágányra az életem, hogy nekem nem adatott meg 18évesen egy S6, de még most sincs rá halvány reménysugár sem
nem rossz ez az audi, gratula hozzá.
engerm múlthéten tiltottak el a négykerekű csodától, azzal a hülyeséggel h "neked motort vettünk, ne akarj autózni. a motort tartjuk fenn, nem használhatod az autót"

vicces, főleg h lassan 3 hónapja áll a motor...........
ne szolj bele más üzletébe

130-140ért veszel suomy-t vatta újan, amibe még senki töke nem főtt bele...
nekünk ilyen kasztnis volt az új 100as...csak avant.2.8as V6os de szerettem