Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

700? ennyi kp-m van
650?
Sziasztok srácok!

Eladó az rs-em gondolom ez nem új.
2007-es 4. havi,5050km garis,rendszámos,kifogástalan 980000ft
nem akarom tárolgatni,meg tél van
ha dec 6-ig nem kel el már nem fogom ilyen áron eladni,mert jön a tavasz és ez a motor akkor 1.100.000 lesz (tavaly is ennyikbe mentek ) ,meg akkor még inkább használom.
ezért aki komolyan gondolja a motor vétel az keressen meg az árból még engedek de ahoz toppon kell lenned

06-20-391-9664
nagyzolika@citromail.hu

Üdv mindenkinek
ádám bácsi is..
Én lol
éss van aki ma is megtépte a száját..
én meg beraktam az rs hangját ismétlődőre, és egész nap azt hallgatom :D
Hát istenem,elvonási tünetek,minjá le is megyek berugom a tzr-t,beködölöm a mühelyt azt megfullasztom magam kis agip racing csiklandozó illatával
Ez pontosan így van.. ha többet töltesz bele akkor kinyomja faszán a szimeringet..
majd a kis cigány gyerekek meg jól elveszika fuxod kiscsákó
már megfelelő méretű

Így nem hordok karkötőt
De "ott" sohasem hordtam

Miket ki nem találsz te Geri ...
ezekszerint a farkadat is edzened kell hogy megfelelő méretű legyen?azon is van fux?
Semmi gond, kifolyik az, csak előbb kiqrja a szimeringet ha sok:)
van szintjelző
Akkor mostmár nem érdekel 1 liter olajat kap azt ossza be!
Szerintem ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.
Amúgy egylitert írnak a futurához most néztem meg. Valamiért 8deci rémlett...
De ez nem olyan mint a kávésbőgre, hogyha egy picivel többet öntessz bele kifolyik....
Ez 100%?Ha igen akkor köszönöm szépen eddig volt már 6 deci 1 lityó és én elhinném mindet mert olajat még nem cseréltem benne csak szerelő de ő vetette velem a repsol olajat amitől összeragadnak a lamellák meg a váltókar is ragad!Köszi még1szer!
NSR-embe is annyi van
8 deci.
Nem!Csak végre megszereztem azt a olajat és szeretném beleönteni!Ennyi!

Télen motorozni?
Valaki akinek ROTAX 123 as szív dobog az RSében mondja már meg hogy mennyi váltóolaj kell bele mert nem tudni pontosan és ami most is van benne azt is találomra öntötte bele a szerelő de cserélnem kell mert télire nem jó!Szóval mennyi váltóolaj kell bele?Légyszi írjatok egy pontos adatot aki tud!Köszi előre is!
Bencce, természetesen bontottan edzek. Igazából annak nincs értelme hogy egy nap gyúrs mindenre. Mert mondjuk eltöltesz mindennel 20 percet, rámegy 3 órád és mindennel 2 0percet csináltál ami a fejlődéshez nem elég ...
Ha bontottan csinálod akkor mondjuk egynap 2 testrész, tegyük fel 2 óra alatt. És még csak nem is kell mindennap járni. Meg pl ha hátazás után elkezdesz vállazni az megint csak eltöltött idő ...

Geri, igen az plusz súly ettől nő a csuklóm ... és tudod a tudósok szerint a csukló mérete utal a farokméretre is

Tyt, milyen jogsis dologra gondolsz
Az hogy forgalom vizsga másnapján elkapnak és utána ha kézhezkapod a jogsid meg a feljelentő levelet akkor besétálsz a rendőrségre hogy tévedés
ez szép, ki volt ez a srác?

Mitogeri, igazad van, én vertem a legjobban a faszom erre a gané garanciára. Dehát
Stoppie, natixék előre megmondták h a szorulás nem garis. Utána akit adtatok telszámot, békéscsabai aprilia, ők se tudtak intézni semmit, pedig basztattam őket jópárszor telefonon!
De ha te elmész és érvényesíted a garanciám, és megcsinálnak mindent garanciába, akkor esküszöm adok 30 rongyot! nem vicc!

igen lehet mondani, hogy miértnem mentünk fenyegetőzni, meg perelgetni, meg stb. Nem kérdéses hogy ha bíróságra vittük volna az ügyet, sok idő, jó ügyvéd, meg sok sok péz és el is értünk volna valamit. Ehelyett én motorozni akartam, és inkább azonnal beleraktuk azt az átok vertexet 20rongyért, és ment a gép. Nekem így egyszerűbb volt.
De amit mondtál, na azt bejátszottuk a jogsimnál...
550.000