Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

470 ml száronként
igaz Atta mi nem adjuk el a kis fenevadakat
a nyáron rettegni fog a város a 2 rs-töl
Helló!
Rs első telóba tudja valaki hogy mennyi olaj kell és milyen?
Mennyibe adod?
én se adom
Ha már itt tartunk nekem is van egy eladó...bár nem vizsgáztatható de az állapota nagyon jó ja és pályázva is volt idén DE ez nem jelenti azt h jobban ki van nyírva mintha nem pályáztam volna vele. Képek az adatlapomon...
Az nem volt kikötés
neked se rs-ed van:P
Nyugi, én itt leszek
Vazzzz mindeki eladja a kis kurvát mi lesz a forummal?
Van. 2004-es, 3000km, 7 kiló, +ajándék pályaidomszett
Hogy a mégis a másik fényzéssel kellett volna
úgyis azt veszi meg amelyik külsőre bejön neki !
Sajan idomfény alapján vesznek motort az emberek ! Aztán meg jön a sírás
Szia!Nekem van egy Rs 125 2000-es évjárat arrow kipuff....11 kw-os forgalmi..Kép az adatlapomon..
Azthittem jo reklam lesz
nem rád irányul, de utcán is ki lehet nyírni u.úgy a gépet,mint pályán.ha nem könnyebben...
Tyt sem
És?
En nem palyaztam vele soha!
vegyél mitot! Fele annyi gondod nem lesz
Amúgy én ha RS-t vennék akkor Bencéét venném !Persze lehet a többi is tuti de az övére mindenki tudja,hogy sokat költött és odafigyelt rá
nekem egy Frecciám van..megy az is tisztességesen, rendbe van rakva, 210be viheted, másfél év műszakival
Neked nincs?
mi van itt básszkí? rs kiárusítás amíg a készlet tart?
UUUUUUUUUUUUUu... Az zsír! Nagyon szívesen megvenném de....nincs annyim Amugy meg vagy vele elégedve?
ENyém is eladó. Árban sajnos nem tudok versenyezni a két úriemberrel, de az enyém újkasztnis 2006-os évjáratú! Minden papírjával. 11KW-os forgalmi így A1-es jogsival vezethető (amúgy 21,5KW a motor).
1 millió magyar forint az ára. több mint 3 év teljeskörű garancia van rá a gyártótól! Makulátlan állapotban!

MSN az adatlapomon ...