Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megmondom őszintén félve is adom el, én egy qrva szót nem szóltam amikor vettem és 100-t ugy dobtam ki rá mint a sicc.... tudtam h ez iyen. ha valaki ért hozzá és a blokkhoz is ért az sokat spórolhat...

na megyek is inkább edzeni..
így van...
tegnap érdeklődtek a motor miatt. a srác is olvassa a fórumot remélem nem sértődik meg h leírom... elmondtam neki minden jót meg rosszat a motorról.
mondom h a hengerben még 2 dugó belefér, tehát még 25000kmt-t mehet vele mert a mostaniban 5-6 van. erre: hát az elég szegényes... mondom szóljon ide ha megnézné mert feltöltöm az akksit: aha szóval az akksival is gond van mert a haver rs-s azonnal beindul minuszban is.
miután elmondtam mindent mondtam h számítson rá h költeni kell erre a motorra és ez nem azért van mert szart adok. én elmondok mindent, amit mondtam arra számíthat h 1 ideig nem lesz vele gond. erre: haver rs-ével semmi gond nincs....
mennyi a vége? mondom 177-t húztam még ki 1er hringen vele (máig nem értem hogy) de a 165 az biztos szerintem. erre megint: aha szóval kihajtottad a lelkét a hring.
egyébként lehet h pörögö a ringen, mindenki ezt a részét nézi a dolognak arra nem gondol h 3 hónapig szoptam hátsó telóval mert az itthoni utakon teljesen szétment, az első teló is ami már lötyögött. ez a két cucc kb 40-50 ropi volt megcsinálni.
mondtam h ugyis tépi neki mindenki a városban is, ringen legalább 20 percenként kiállsz, én állítom h többet árt neki lemenni balatonra meg vissza mint 20 perces blokkokat futni...
és ezekből lesz az h ott áll majd a motorral, és majd az eladó lesz a hibás h menjen a picsába a szarjával. ha valaki nem érti meg h nem -10fokban kell ezt a motort önindítózni, és nem tom hova akarnak emberek többet egy hengertől mint 3 dugó. ebből is az lesz h spóroljunk, elbír ez 5-t is.
azért meg mindenki kérjen elnézést mert arra használod a motort amire ki lett találva, pályázásra.
Húúú,nemfelejtettél el,köcce,majd dumálunk,oks!
tervezzenek olyan hengert amivel minimum 40ló,alul és felül is jól menjen,legyen 4t-sebb hangja,és bírjon ki 50ezret zokszó nélkül
2ütem,sportmotor,magas fordulat,mindenhonnan kispórolva az anyag.nemkell semmin meglepődni.
megragadt?mindennek van miértje.egy 2000km-es motornál is lehet ez gyári hiba,de ugyanaz igaz amit mondtatok,felhasználási hiba is.Csak ugye azabaj,akinek az lenne a posztja hogy ezt elbírálja,mitörtént,az nem pártatlan a kérdésben,másrészt sokszor nehéz megítélni.Én még mindig aztmondom,aki rs125 apriliát ves,annak ellenére hogy olvassa a fórumot,látja,hallja,hogy az nem egy boltbajárós motor,az fogadja el a velejáróját is,és a garanciával szépen törölgesse a seggét.
majd dumáljunk h hova küldjem le a kulcsodat:)
Stoppie,az utolsó képeden a fux a kezeden plusszsúlyként szolgál edzés közben?
így igaz ahogy bence mondja
szerintem ez nem igy van amit mondasz. mindennek megvannak azok a szabályai amit be kell tartani. laptopot se baszod az asztalra fél méterről, meg a dvd lejátszó deck-jét sem lábbal rúgod vissza... ugyanugy nem téped a motor arcát hidegen. ha ezt nem fogja valaki fel akkor ne motorozzon. és a mörnököknek mi köze van ahhoz h melegíteni kell a motort nem értem. tervezzenek kevésbé olyan hengert meg dugót ami nem kopik nagyon hidegben vagy mi?
Hümm ééés? Ezt ki kellene bírnia, ennyi! Mi több, hidd el, úgy tervezi, hogy nagyrészt ki is bírja, ha hidegen gyepálják, más kérdés, hogy nem tesz jót neki! MMivel a mérnöknek nem kímélő használatra kell terveznie egy sportmotort.... ÉS a garancia, az garancia...
Szomszéd SR 50 esébe betettek egy malossi véglehajtást, elszakadt tőle az ékszíj, feltettek egy újat, csak nem vették észre, hogy a régi mikor elszakadt, elvágta az olajcsövet... Garanciába cserélték szó nélkül a hengert, dugót, sőt, a szomszéd azon kardoskodott, hogy a főtengelyt is cseréljék, nem tudom, elérte-e, de nem olyan bocsánatkérős fajta, így el tudom képzelni...
Szóval ha valakinek bedöglik, és full gyái, csak csináljon balhét, mi az, hogy nem javítják!
Vegyetek inkább számítógépeket tőlem ! Itt a karácsony :D
Nincs vele annyi gond és a gari is 1szerűbb






JoeZ: Ti mivel foglalkoztok? Nem valami tapéta kereskedésetek van vagy hasonló?
Lenne egy kis biznic ha ilyesmi a tevékenységi körötök !
mindenki tudja hogy kb 1hét alatt szétlehet vágni egy Rs-t amibe bármennyi km van!
nemkell ahhoz 5év...
eltudom képzelni ahogy hozzák az Rs-t 2000km-mel hogy bazz megakadt...
erre mit mondjon? a szervízbe televannak nem garanciás melóval és abból pénz van abból kilehet fizetni a rezsit meg a béreket a melósoknak...
Tudja nagyon jól hogy sok majom felül a motorra azt egyből nyelezi neki, baszik rá hogy vízhűtéses és hogy kell neki 5perc mire valamennyire bemelegszik...persze hogy aztmondja hogy amire a gyár kiirta a 10-11000km-t és neked csak 2000van benne hogy nem rendeltetésszerűen használtad....ennyi...

Stoppi neked meg fórumon nagy az arcod, aztán ha ugyanabba a szituba kerültél volna mint Tyt megnézném mit csinálnál...
amúgy én mondtam hogy fos az új RS mondjuk futóművet dicsérik pályán de az utcai bohóckodásnál nemérezni sztem a különbséget...
csak kiváncsiságból kérdezem h te teljes testesezel vagy bontottban tolod?
Még több mint 3 év Tavasszal lesz 2 éves ... szoval még több mint 3 év ...

Amúgy Tyt már ne is haragudj. Én addig vertem volna a Natixot meg az összes Apriliást még meg nem csinálják. Neked egyből kellett ...
De ez a te dolgod. A gyulai haveromnak is megakadt a gépe már másodjára. És már másodjára cserélnek gariba dugót neki ...

Tudod jól "nincs lehetetlen csak tehetetlen"
az enyém nem aprilia nem rs nem 125ös nem 400ba kerül de ha mondasz rá egy tisztességes árat viheted
Ata! Fegyél má fel légyszi msn! Akarok majd dumálni veled kéne egy két tanács nekem adatlapomon megtalálod a cimet! köszi
Ha minden jólmegy,akkor holnap quadozni megyek
Hali emberek!
Ma mentem motorozni egyet szállingózó hóban. Kicsit hideg volt de az élmény a lényeg Nem tudjátok mibe kerül a forgalmiba megváltoztatni a motor színét? És mivel jár ez?
Az enyémet is viheted 650-be az összes finomsággal ami benne van(pár oldallal előbb leírtam ez mit takar).1999-es 2008.novemberig műszakival, A1-el vezethető.
Mondjuk ugye elvileg bármely aprilia szervízben javítani kötelesek! Vagy bizonyítsák be, hogy nem volt szakszerűen használva....
nekem még nincs semmi bajom vele, a garanciárol meg annyit hogy haveromnak mindent megcsináltak itt a szervizbe, dugo, henger stb stb
anno hogy odavoltál a garanciáért.....
Az enyém is eladó, öccázhúszba viheted vagy adj egy 650es Sv-t és még ráfizetek ha nem veszed meg asse gond, össz vissz 1000km-t raktam bele
3 év teljeskörű garancia még? :)))
nem akarom rontani az üzleted stoppie, de ez a garancia dolog, hááát ne hirdesd :)))
öccázhúszba vettem.