Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyennel eddig még nem volt bajom asszem
hehe én mondjuk arra gondoltam h olyan 3-4 nap kihagyás után ráülök nekem a ház mellett egy körforgalom van és hát szoktak érdekes dolgok lenni az első 100méteren de semmi vészes azért annyira nem vok amatőr
visszaszokni motorra?hát nem tudom.én az év elején rögtön szerpentinen indítottam és csodálkoztam hogy mitől imbolyog a hátulja meg bizonytalan az eleje jó.hazafelé benya kút...guminyomás...elöl 0,3! hátul 0,5! szal...
az a legjobb meg mikor nem ülsz motorra egy jó ideig mész bele az első kanyarban és mint egy amatőr majdnem elesel...vagy csak nekem volt ilyen? de pl ma is suliban is becsengettek én elbambultam magamban egyszer felnézek senki a teremben késtem 5 percet óráról hát ez egy ilyen nap!
Nekem is kéne és én azzonal felvásárolom ha jo
áh elkezdtem itt szervezgetni magamban hogy jövőre új moc de király megyek motorozni csak eljutottam oda hogy olyan rég nem ültem motoron hogy lassan arra se emléxem melyik a gáz . .
Tyt tudok neked hengert valszeg!
Irj mailt ha érdekel!
hehe akkor jó aszittem csak nekem van ilyen napom
.sebaj én is belegabajodom néha
na nem igaz csak nem tom leírni 3.at akartam írni
ja mármint 6.ban
Hát nem biztos nekem az AF1 120at megy de akkor már üveghangon túl jár
3. vége 110 ez egy rsre jellemző de tudja a halál
nemrossz nemrossz, de az én szememhez kicsit keveset forog..
R6!
R6
R6?
Találjátok ki mien motor ez
Az sok max 500-at adnék ki rs-ért
Enyémet 1 millába viheted
Akár 2 perc múlva.
És ami még fontos hogy 11KW-os a forgalmija. Így utcán is tudod minden gond nélkül A1-el vezetni...
Úristen nagyon sajnálom !Képet tudsz berakni mert ha látom biztos értesítelek téged vagy akár a rendőrséget h gyanus !
A napokban ellopták a motoromat. Bár tudom, hogy kevés az esély, de minden követ szeretnék megmozgatni, hogy visszaszerezhessem. Nem is az anyagiak motiválnak, hanem sokkal inkább az eszemei érték, amit számomra a motor jelentett. Mellékelem a motor adatait, ha esetleg tudomást szereznének róla, hogy hol van, vagy bármilyen információval tudtok szolgálni, keressetek az alábbi elérhetőségek valamelyikén. Végső esetben vissza is vásárolnám a motort!

UTA: 951 640
LC 4-E Supermoto
Fekete
Alvázszsám: VBKGSN4074M776719
Motoeszám: 458450747

Előre is köszönöm!
Ort Attila
0630/3432131
ort.attila@ombrello.hu
:D:D:D:D::D:D::D

Tytnek üzenem itten,hogy nincsen hengerem
ez a parkolós motorozós kép... nem értem.
üzembetartóival szokták, Tyt msn, fontos , hengerügy