Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

többel
fog azért menni iyen időben, sokkal fürgébb hideg levegőben, de sztem 120-nál nem megy több egy fojtott rs...
hello.
fényképezd le a hengert a kipufogó fölöt,és onan már lehet látni van-e benne.
mert a tiéd a folytott katalizátor van a kipufogoba az tuti.
de nem ilyen idöbe kellen huzzatni az rs125 mert ugysem ugy fog menni mint 20-25fok-ban.
ha még gyári folytásal simán kell mennie 150-et.
de ha ez neked kevés lehet rajta segiteni 1-2dologgAL,de csak akor nyisd ki a mocit ha van rá pénzed.
mert szét fogja magát pörögni,és hamarabb lehet ujitani.
ezt dönsd el meg e éri neked?
ez csak egy jó tanács
most én sem voltam valami akármi amikor megvettem, nekem is volt power parám, de legalább vettem a fáradtságot kicsit szétbontani és megnézni amit mondtak.... aztán lefényképezni és megmutatni és 2 óra alatt kiderült minden.

misoc meg maga lesz itt a legkorrektebb dealer:) garit bontóstól még nem láttam de zsír ötlet
Túlnagy fába vágta a fejszét Nagyon bonyolult feladat neki megnézni van e benne power...
35-eft tudom oda adni kopleten.
30-nap garit kapsz rá akármi van kicserélem neked.
vagy ha több info kell rola nyugodtan hivj fell:705377495
vagy ha kell akkor csinálok rola képet is.
komoyan mondom... mi nézünk ki parasztnak mert 25X el lett mondva, h menj ki és nézd meg! vagy mi van megharap az csavarhuzó? vagy attól félsz ha leszeded az idomokat elszaladnak? 10X el lett mondva mit nézzél még, mégis innen a gép mögül ki tudja neked meg mondani mi van a gépedben és mi nincs?
miért a misocot kérdezed h h hirdette a gépet? te nem tudod h mit vettél?
Behuzom van eladó olcsóba ha kell....
JA ráadásul VIP jegyet
Te hülye fasz Mi sem tudtuk mi lessz. Amúgy vágatlanul meg beszarás volt
2 perc lenne az egész...
Látatlanba mondd már meg, hogy most benne van a power vagy nincs.
Ezt sem lehet kérni tőled?
Látod milyen vagy!
Mivan?Szereztél rs-t?Hülye vagy? Mikor mehetek látogatóba? Hozd ki,gurulunk 1et
hát menj ki és nézd meg
nem lehet a puszta veletlen muve h pont a roma showra kapott ingyenjegyet
na most akkor van power az rsbe vagy nincs.alacsony fordulaton megvan halva meg 120 a vége.misoc aztmondjáka többiek úgyhíretted a gépet hogy power ninscbenne ez ígyvan vagy nemígyvan?
ez miyen kemény...
link
Csak nem azt a töröttet ami itt volt belinkelve tegnap?
na látod ez igy full korrekt
RS re kellene:D szereztem egyet
Minek neked új teló? A réginek mibaja?
Motros tesók kéne segítség ! ki tudna nekem eladó első telókat?használt,új ........................legalább csak mennyibe kerül előre is kössz szépen!
tudom h számít.. de akkor is szar látni amikor.".na öcsi menjünk egyet, úgyis lenyomlak " szitu van és a kis pöttöm lenyom:D majd megyek vele egyet 400m-en tavasszal..+ha meg lesz a ruhám és az új gummáim, akkor elkezdek megtanulni kanyarodni is..