Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 15000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 8000ft
hátsó 2 dugós brembo munka henger teljes fék rendszer 5000ft
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 8000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 10000ft
2003 aprilia rx50 80ccm hengerel 160000ft

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 begin_of_the_skype_highlighting 20-542-41-46 end_of_the_skype_highlighting vagy Baleee89@gmail.com
debrecenbe van minden
a két kabátért adok egy Alpinestars hálós nyári kabátot,protektoros XL-es méret
Kecskemét vonzáskörzetében nincs vkinek eladó 600-as endúrója, robogóbeszámítással?
Most volt leszervizelve, ez a 20ezres általános szerviz.
EZ az ár a legalja, ebben benne van a 100e ftos arrow rendszer, a 70rongyos új gumma, 20rongy motorolaj, a friss műszaki tovább nem sorolom :) ..már így is ajándék
Bátran keress meg akár telefonon vagy mailen!
Kellemes napot!
Üdvözlettel,
2000körüli Yamaha R1 nincs valakinek eladó?
lehet újabb is :D csak a még oldal kipuffos változat legyen
Helló!Érdekelne a csere értékegyeztetéssel.Ha érdekel irj e-mailt cím:kamon01@freemail.hu
Mikor lett szervizelve?
Mennyi a legalja ár?
eladó cbr 600rr , 2007-es, törzskönyves, gyönyörű állapotban, 30 ekm-rel, magyarországi. ár 1.350 mft. csere nem érdekel. telefon: 0620/992-4528
1
Igen eltörölték
keresd meg személyesen és pótoljátok ízibe...cikis helyzetek lesznek, ha nem tudod kinek adtad el...
Sziasztok
olyan kérdésem lenne hogy kb 2 és fél hónapja eladtam a motorkerékpáromat és véletlenül nem lett kitöltve az adás vételi teljesen szóval a vevő adatai nincsenek meg csak 1 aláírás van az adás vételin és telefonon keresem nem veszi fel nevét nem tudom pontosan az autója rendszámát tudom és nem tudom lemondani igy a biztositásomat mit tanácsoltok mit csináljak ? biztositónak írtam de nem ír vissza telenorosoknak írtam nem-e tudják ki adni az adatait az illetőnek de nem adják ha valaki tud segiteni meg köszönném.
Üdv! Érdekelne a véleményetek. Nagyobb teljesítményű motort szeretnék venni, és korábban már az autókkal kapcsolatban nézegettem a luxusadó kalkulátort, hogy mibe kerül ennek az éves fizetése. Na mondom megnézem hogy ez motornál hogy van. Beírom az adatokat erre ezt írja: Vagyonadó: MEGSZÜNT
Már nincs ilyen?
Ez kinek szólt?
Mikor lett szervizelve?
Mennyi a legalja ár?
ELADÓ Aprilia RS 125 2006!
A képek magukért beszélnek. Érdemes megnézni!

hirdetés
Sziasztok !

Eladók:

B-star cordura kabát, Fekete, L-es, Kivehető termo bélés, karban derékban szűkíthető, kb. 15 alkalommal volt rajtam, makulátlan állapot 15.000 Ft

B-star cordura kabát, Fekete-szürke, XS-es méret, Kivehető termo bélés, karban derékban szűkíthető, utasként fél szezont használt, hibátlan 15.000 Ft

Lazer Sirocco, S-es méret, karcmentes plexi, fényezés, felhajtható külső "napellenző", kivehető belső, fél szezont használt makulátlan állapotban 20.000 Ft

Lazer Vertigo, XS-es méret, utasbukó, még újszagú , tetején gombostűfej méretű karcok, illetve a plexin 2 karc a látómezőn kívül. 15.000 Ft

Neoprén térdvédő, L-es méret 6.000 Ft

Mail az adatlapon!
hali
elado egy shift krosszsisak:link
Hali!
Eladó új Nitro N1700VF bukósisakok extra nagy méretekben 49900 helyett 23000 Ft-ért!
Elérhetők:2 db XL
3 db XXL
Üvegszálas héj,dupla D gyűrűs csat,kivehető-mosható antiallergén bélés,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,dupla szellőző,letéphető fóliák mint az F1-ben,bogárháló,orrvédő,sisakzsák.
Kérdéseddel keress bátran!Postai utánvét megoldható!
20/974-1680
uuu az gáz de itt a duB pajtié
Sziasztok!
Eladó, két komoly távcső, /nem gagyi/. Turához néha jól jön/tájat, eseményt megnézni/Esetleg motoros cucra cserélhető.
Ár. 20e körül./db
Yamah Dt 50 2005/6. havi eladó! áron alul!

több info telón vagy men-en!
itt van még e! szép fehér
sajnos mostmár tökre kivok motor nélkül, menni akarok már elvonási tüneteim vannak