Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Köszi az ajánlatot.de sárga Hornethez kellene
Sziasztok!

Eladó sorba került a mocim.

Kawasaki ZXR 400
Kawasaki motoros bőrdzseki 1 Ft-os Vatera aukcióban!
Full protektoros, kivehető termobéléses! Minden méretben!

Vigyázat, hamarosan lejár az aukció!
Vatera link a termékekhez
Szia!

Ez a bőrruha nem lenne jó? Ennél olcsóbban új bőrruha nincsen! Postázni is tudok! Ha nem jó, akkor visszaküldöd.
link a bőrruha részletes leírásához
Sziasztok! :) A segítségeteket szeretném kérni. Nagyon tetszik egy Suzuki GZ 250 Marauder, meg is venném, de nem ismerem ezt a tipust. Akinek van, vagy volt, kérem, hogy írja le a tapasztalatait! Nagyon sokat segítene vele! Köszönöm!
nagyonhasonlóm volt ... yamaha TZR ...
hátha honda CR 250 bé bírnám aplikálni naaz jóvóna gondolom lácckerék meg tárcsa kőne hozzá...ha a tengely méret eggyezik akkó érdekelne a dolog.... rámérek oszt egyeztetünk...milyen yammakka kerék ez
Eladóak, cserélhetőek!
palacsinta@citromail.hu
06 20 975 32 70
Kawasaki ZZR 400 ezen a héten 1000 Ft köbcentiméterenként!
Bőr motoros ruhát keresek somogy megyében vagy a környéken. 185 cm vagyok ill 86kg.
125 köbcentis motort keresek veszprém megyében vagy közelében 350K Forintig!.
email: david-g@freemail.hu
15-nél többet most nem fizetnék, kivéve ha belóbálnak valami jó munkát :) el kéne nyomni a kicsit, aztán ábrándozni..
Én meg ezt

Kezdő befizetés nélkül!Havi 26,250 Ft 95 hónapra!

SUZUKI GSR 600 ABS Nézd meg
Én ezt tudom ajánlani 400e kp 84x21600Ft. Vagy mehet kp re is, törzskönyv nálam van.
Én is csak nem tudok
Ott hever az asztalon egy rakás pénz
off

némi felesleges üdülési csekkemtől kedvezményesen megválnék :)
cső vedd át az enyémet ennél nyagobbat nem találsz havi 36 jóesetben, de most kicsit több még 86 hónapig . 0val elviheted
na, a motorom, és havi ötzer? jó persze, tom.. de kéne valami nagy dög.. öcsinek volt ilyen ezrese, bírtam.
Ez az . Te beleöregszel, én kiöregedtem belöle sajnos. Se a derekam nem birja ezt az üléspoziciot, sem vérmérsékletem nem a régi már. Ráadásul csak városban szaladgálok, arra pedig nem nekem valo, már nem egykerekezek a Köruton.
höhö, csere? én most öregszem bele pont néztem a hírdetésed..
Sziasztok. A napokban vettem magamnak egy Yamaha FZR 1000-est, mivel régebben hasonlokat használtam. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy kiöregedtem ezekböl a vaddiszno motorokbol. A piaci ár alatt eladnám, vagy beszámitanék rendszám, esetleg papir nélküli nagyrobogot. Kp-re 320 ezer-ért odaadom. Egyedi átalakitott Naked stilusra. Ha valakit érdekel mail-ban, vagy telefonon elér. yuker@vipmail.hu 06304634934 A moci Pesten van. Köszi
Szia! Engem érdekelne! Tudnál nekem 1 jobb képet küldeni? zolisdr250@freemail.hu köszi4
Rgvzoli
az ár : 50EUR
mennyit megy? mennyit fogyaszt? 50es papírt tudsz adni? hány lóerő? milyen a hangja?