Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dobtam üzit
Sziasztok!
Szeretném eladni vagy cserélni a motorom kisebbre
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Ha komolyan érdekel küldök több képet is.Vagy ha cserére felajánlott motorod van kérek róla leirást és képeket.
Cbr-blokk Pc-25 szétszerelt állapotban hiánytalanul eladó.
35Eft alku nincs!
persze papírosan 300.... papírok nélkül van.
Hát sajna az nem okés nekem, geyrészt csak 250-es, túrázgatni kevés, na meg a zixer sem épp kényelmes több száz km-en, mint az enyém, azért is adom el, hornetre, sv-re, banditra gondoltam, sorry
Sziasztok!
El szeretném adni az autómat! BMW 316i, (vagy azzal is megelégednék ha valaki beszámítja) Beszámítás esetén ráfizetek ha kell!
Cserében ami érdekel: 400-450cm3 enduro/cross, pl:Suzuki DRZ 400E, Yamaha WR
BMW
30/963-2800
csere zxr 250-re?
2010-es ÚJ FOX, TROX LEE Cross szettek.

2010 Fox Camplosion 34-es nadrág, L-es mez. 33eft/szett

2010 Troy Lee Designs GP History Multi 34-es nadrág, L-es mez, M-es kesztyű. 44eft.
üdv.

eladó ÚJ Fox, Thor, Redbull, Nitro Circus pólók.
6500.-/db
Fox, Troy Lee kapucnis 12500.-/db
Fox papucs 4500.-
Fox ROCKSTAR atléta 8500.-

írj mailt a még meglévő darabokért, méretekért.
Sziasztok!
Lett pár eladó cuccom.
Wintex 2 részes CE protektoros bőrruha,esésmentes.
13 000Ft FIX

Cagiva Elefant 125 ccm,dugó kell hozzá ezen kívül mindene megvan és jó állapotban van.
Csere érdekel bármire,akár egyben vagy bontva is.
Egyben 45 000Ft. Irányár

Sachs motorblokk alkatrészek,henger,hengerfej nélkül motoplat gyújtással,trafóval,ezenkívül ehhez a típushoz van még főtengely,blokkfelek,fogaskerekek,stb
Légolajos GSXR 750 Bontott blokk. Hengerfej nélkül, Karbisorral. A blokk még komplett, nem volt megbontva. Jó főtengelyel , hajtókarokkal, dugattyúkkal.váltóval, gyújtással. Egy Hengerfej kell rá és müködőképes Eladó vagy csere Írányár:40e
Na?
Nem kell senkinek ez a gyönyörű vas?
Ha valaki Tud nekem 21" os első gumit bármijen mintázatban (csak ijen brutál cross nem érdekel) azz ijron plssss
lenyúltad a szövegem
Papírok vannak hozzá? utcán használható?
Ktm exc 300 eladó 1997-es motorikusan tökéletes első rúgásra indul hidegen melegen. csak minőségi olajjal használva ( Castrol power1 ) hátsó kerék frissen újraküllőzve új üléshuzat új első lámpa nélküli idom hátul fiatalabb exc idom. kérésre képet küldök. köbenctinként 1000 ft-ért 299ezer 800 ft-ért eladó stílusváltás miatt ( supermoto ).
Amatőr streetfighterek mennyországa ez a választék...
Eladó 2004-es Cagiva Mito Evo 2 frissen felújítva 2011.6. hóig műszakival.
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Eladó!
Szájhősök Hagyjanak!
Ha kérdésed van, irj, de inkább hivj!

http://www.kepesmotor.hu/hyosu...
köszi, van már másik kabát, ezért eladók
Eladó Sukida motor 125 ccm 4T-230.000 Ft

Július 22-én volt olajcserén

a rajta levő hátsó doboz is benne van az árban. (Simán belefér bármilyen sisak).
5 fokozatú a váltója, sebességfokozat-kijelző is van rajta!

Mivel 125-ként van használva nyugodtan el lehet vele menni a rendőrök mellett is, utas is szállítható vele...

Aki aggódik azért mert nem japánról van szó annak is érdemes megnézni. Ki lehet próbálni, átnézni A-tól Z-ig.

Városba tökéletes, 2 literrel elmegy. Ennél kevesebbet csak egy 4T 50-es fogyaszt, az is 1-2 decivel, ellenben 40 km/h-nál vége...

Akit az tart vissza, mert azt hiszi nem éri meg fenntartani annak sem kell aggódnia. Biztosítás, adó minden 1 évre kb 10 ezer Ft.
Alkatrész szempontjából se problémás, könnyen beszerezhető minden autós-motoros boltokban.

A márkaképviselet már nem nagyon van, ellenben van több hely is ahol specifikusan Sukidákat is szervízelnek. ( Tatabányán pontosan tudom a helyet, de máshol is vannak.)

Hallottam én is ezt-azt a kínai/koreai gépekről, nálam nem esett szét semmi, nem robbant fel a motor stb. Lehet, hogy egy főnökség előtt összerakott példány, lényeg hogy működik.

Kérésre küldök még képeket/infot ha valakit komolyan érdekel.
Eladó hitelátvállalással,kezdőbefizetés nélkül,havi 26,250 ft-ért SUZUKI GSR 600 ABS Érd:06 20 450 69 11

GSR
Sziasztok!

Ajánlani szeretnék nektek egy sport kamerát, ami kiválóan alkalmas hogy felvegyétek a motoros élményeiteket!

Akit esetleg érdekel, annak további infó itt:
http://hirdetotabla.duen.hu/al...
Fékek eladók! Van még pár darab!