Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy rettentően csodaszép Gilera XRT 600-as túragőzös! '92-es, vízhűtéses, tárcsa elöl-hátul, külseje szedett-vedett, de a motorja kifogástalan, füst-zajmentes, könnyen indul! Hobbi célokra! Ára fix: 110 eFt
Esetleg jófajta bringa csere jöhet!
na és még új láncszett, tavasszal cseréltem telószimeringet, nemrég olajat, plusz egy flakon Prolongot, februárban fékbetétet elöl-hátul, és friss műszakis, törzskönyves
Még mindíg eladó, (tank, fej-, farok fényezés alatt), karbik beállítva, jó gumikkal, pöcc-röff 450 db Matyi király, képen lévő állapotban 400 barab Matyi bácsi
Helló! Eladnám jó állapotban lévő pitbike-om, esetleg cserélném közel azonos árban lévő motorra! 72 000 Ft
Szia Sanyi!

Volna még esetleg az u24es densoból eladó?
ELADÓ!


http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_250_extra
k.serulesmentes-4037970
Sziasztok!Eladnám vadi új KTM RACE COMP JACKET 09 -es kabátomat az új ár feléért,30.000Ft-ért FIX áron!Csere nem érdekel,csak KP!
70/4537625
Üdv
Eladóóó. Msn cím az adatlapomon.
Még mindíg Eladó

YZF R6R
az Eras-é oooooojaj
nem ,a zx10es szarta össze magát ,legalábbis a főtengelye
a 12-es től
nonono, ne ferdítsünk
én anno tettem egy jó ajánlatot, de igy utolag nem bánom, mert akkor csak nekem lett volna jó, mivel a csereajánlat másik résztvevője összefosta magát
Eladó Suzuki GSR 600 ABS

GSR
Sokféle új és használt motoros ruházati termék 1 Ft-os Vatera aukcióban!

Vatera link a termékekhez
Érdemes licitálni, mert verhetetlen áron a Tied lehet egy új motoros kabát vagy nadrág! Minden termék full protektoros, kivehető termobéléses! Egyenesen a gyártótól, a legolcsóbban!
Sziasztok!

Eladó utcai/enduró célra egy pár (első és hátsó) Michelin SIRAC gumi. A gumik 95%-osak.

4.10/R18 60-R REAR
90/90R21 54-5 FRONT

Ár: 20.000 Ft

Érd: 06-20-489-89-93
Hali!
Lehoztam a Gs árát, mert kinéztem egy másik motrot, és sűrgős lenne az eladás, neh valaki megvegye előllem a másikat...


Eladó a kis Gs500E 2003. 8 hónapban forgalomba helyezésű motorom. Nagyon szeretem, igazi kezesbárány, én tanuló motornak vettem. Soha semmi gondom nem volt vele, mármint egyszersem hagyott az úton. Leginkább haza, Erdélybe jártam vele, mindössze 7000 km-t nyomtunk le. Szezon elején boxer riasztót szereltettem bele, tehát még garis(dőlés-emelés érzékelős). Szintén nemrég cseréltem le az aksit, légszűrőt, fékbetéteket, olajat. A képek önmagukért beszélnek, de gyere el és nézd meg! Lányoknak, hölgyeknek is ajánlom kezdő vasnak!Az ára 600.000 jómagyar forint. Ha valaki nagyobb vasát cserélné el, ráfizetéssel is cserélném, hornet ill kawa er-6n-re
Jah és még annyi , hogy a motoron ki van kötve a különolajzás,de adom hozzá a gyári Olajpumpáját,és adok hozzá egy 50%-os 110-es Hátsógumit.
Sziasztok ! Ha valaki tudna nekem Aprilia AF1 125 Sport Pro-ba Főtengelyt ( Rotax 123-as Blokkba. ) , akkor azt nagyon megköszönném . De ha valakit így is érdekelne a motorom akkor elmondanám hogy konkrétan mi a baja. Szóval mint egy három hete Besült a kicsike.. Sajnos cserére szorul a : Főtengely,Dugattyú,a hengert szerintem egy hónolással el lehet intézni,de a hengerfej is kapott egy picit,de szerintem úgy még használható ha valakinek nem lenne pénze mindent felújítani komplettben,amúgy a motoron GILARDONI 1-es henger van. A motor jobb oldalán van egy csúszásnyom,a hátsó felnin egy két helyen nem olyan szép a festés, ennyi az esztétikai és a motorikus hiba.Amúgy nem rég kapott egy új láncszettet ( Iris lánc,16/38-as Áttétel ). A Plexi le lett sötétítva,nagyon jól néz ki. Várom amíg lesz pénzem megcsináltatni,és akkor már veszek is bele Prox vagy Wössner dugattyúszettet,és főtengelyt is,hengerrel együtt de ha valakit így is érdekelne,akkor esetleg megválok tőle. . Képeket az adatlapomon is még találtok. Hali-Hali
Szevasztok !
Ma elkelt a DRZ-m.
Van egy gyári E-s kipuffogóm, egy zsír új olajszűrőm, egy zsír új NGK CR8E gyertyám, és első lámpába izzóm is ( nem gyári ). Egybe eladók a cuccok. Képeket majd csinálok holnap. Ha esetleg ha valakit érdekelnek a dolgok, msn-em az adatlapomon.
15 nap
és az átírásnak van valami határideje a megvételtől számítva?
Most szigorítottak az adásvételi formáján, ha nem írod bele a motor pontos adatait, akkor nem fogják az okmányirodában eladottnak tekinteni, és addig fizeted rá az adót, amíg nincs egy valós adásvételi! Add el neki egy valós, pontos adatokat tartalmazó adásvételivel, és akkor már az ő baja, hogy mit csinál vele. Vonassa ki ő a forgalomból, miután bejelentette az okmányirodán, hogy a motorodat megvette.
keresek valami könnyű, kis méretű, rövid szárú indexeket
olcsó legyen, és lehetőleg négyzet vagy téglalap alakú
ledes nem ledes tökmindegy
2-3 pár érdekelne kapásból