Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem lesz utam most arra....
de Macivííre nélkül ne merj!
Szevasztok!

Jó állapotú,szakadás és esésmentes 52-es méretű Berik bőrruha eladó.Én 80kg és 174 cm vagyok de egy kicsit magasabb emberre is jó lehet akár.
Irányár:80eft
Érdeklődni:30/9089573
Szasztok Motorosok, Aki tud stabilizatort hondacbr600 rr hez az kerem irjon
De igen!
viszont ugyan azt csinálja azzal is amit küldtetek mint ami benne volt..
valószínű karbi baj lesz inkább..így lett egy eladó trafóm

csak így legalább nyugodtan vagyok, hogy ez sem lehet baj!

nem cserélhető esetleg egy visszapilcsire?
Eladó Suzuki GSR 600 ABS hitelátvállalással! CSERE IS!
Csere érdekel 1 millió ft értékű elsősorban autó!esetleg motor!
Motor lehetőleg Supermoto,CROSS!Endúró! RMZ,EXC,CRF,YZ,DRZ esetleg LTZ stb... Rendszámos legyen vagy hitelezni lehessen! Motor cserénél az ajándék megbeszélés tárgya!
Ha átvállalod a hitelt akkor:
- Havi 26, 250.-ft 94 hónapig+AJÁNDÉKOK!
- Kezdőbefizetés 100.000 ft (ebben benne van a hitelmódositási díj is)
+ Ajándék ÚJ Alpinestars GP PRO Kesztyű 55, 000 ft értékben választható szinben és méretben
+ 1 db (használt, újszerű) Alpinestars SMX Plus csizma 45, 000 ft értékben!
-ABS-s fékek!(szalonban felár 200,000 ft)
-Gyöngyházfehér!
-Szervizkönyves!
-Szinte új motor!
-90%-os gumikkal(Pirelli)
-13,100 km
-Érd:06-20-450-69-11


A motor limitált szinű gyöngyházfehér Suzuki GSR 600 ABS, VEZETETT SZERVÍZKÖNYVEL ABS-s fékekkel!Törés és sérülésmentes!
Leinformálható! Gyere el és nézd meg! Mint az új! 90% -os PIRELLI DIABLO SUPERCORSA GUMIKKAL! HIVJ NYUGODTAN BÁRMIKOR! Megtekinthető a motor a hét minden napján! AZ eladás oka autóvásárlás! A hitelátválalás úgy működik, hogy bemegyünk a bankba és csinálnak egy hitelképességet és ha megfelelsz átirjuk a nevedre! Ilyenkor kérnek egy hitelmódositási dijat ami a fent emlitett kezdőbefizetés!Ha most veszel új vagy használt motort az önerő min 25 %,de ennél NEM kell befizetned! Ezen a motoron ÚJMOTOR HITEL van mivel újjonan lett véve igy kedvező a hitel rajta! Gondold meg! Ha egy hibátlan karcmentes limitált motort szeretnél kevés kilométerrel akkor ez a te motorod! (Autó csere érdekel, de csak miután átválalod a hitelt én megveszem az autót tőled hogyha megfelel az ár és a tipus, max 1, 000, 000 Ft-ig) Csere érdekel 1 millió ft értékű motorig is!-Érd:06-20-450-69-11
Helo Zsolt0430! Köszi,hogy pörögsz a bajomon,ez jó. Most délután megint karbi le,trafó szemrevételez,kontaktpontok megpiszkál,gyertya kicserél,kék szikra,karbi vissza,motor beindul,és leáll.Olyan,mintha valami leállítaná.Vezeték letestelhet?Most nem adott ki fémes hangot,csak lefullad.Nagyvonalakban ennyi.
az ország másik fele .... bács megye déli része ...
és ezt csakis próbával , úgyhogy felejtős sajnos ...
hol laksz?
nem tudom valami a blokba nemokés!
alendkerék nincs lelazulvaM?
65db mátyás király? Elvileg jó lehet, hosszban kicsit passzos volt nekem, úgy értve, hogy válltól a zacsiig De azért nem ártana felpróbálni, merre vagy?
amíg nem érkezik meg az új hátsógumi addig kihagyom.. az 1 hónapos műszakivizsgát nem akarom bebukni
gyere erre felénk... legalább nem én fogom tesztelni őket...
Gyálaréti út délután 2-6 között. Aztán majd beszámolsz... amúgy eddig engem sem igazoltattak, mert amikor munkából hazafelé elkrekezek előttük, akkor tudatosítom magamba, hogy ma sem lesz motorozás...
Engem még soha nem igazoltattak.. pedig majd minden nap megyek 40-70 kmet szegeden, szeged körül.. szabályokat is csak módjával betartva
nem tudom .... mondj valamit Te ...
65kg vagyok , 170 cm , jó lehet ez nekem ?
Én Tompaszigeden lakom... Az elmúlt kéthónapban nem volt olyan hét, hogy legalább készer neálljon az utcánkvégén (Szeged végetábla, gyálaréit út) egy rendőr autó... a forgalomból csak a motorosokat szedi ki. Én is szeretem őket.
Mi az hogy szegeden bedurvítottak a sünök? Mert én (szerencsére) nem tapasztaltam.
Ha csak azt számolom, amit tavaly költöttem rá, hogy üzemképes legyen, akkor 80e kp-ért már megválok tőle... ennél jóval többe van, de a kutya sem fogja megfizetni. Olcsóbban meg én nem fogom adni...

De mint írtam - normálisabb segédmotorra is becserélem, mert felénk mostanában bedurvitottak a sünök...

(amúgy a moci nem hibátlan, a kettest nagyobb fordulaton kidobja, és a festése sem az igazi... ellenben nagyon gondosan lett újra összerakva, egy rakás alaktrész cserélve stb...)
Mennyit gondolsz érte? (reális legyen). én 177cm magas vagyok, és 65kg, de 70-ig is biztosan jó
mennyi pénz ? mekkora emberre jó ? ? ?
Köszi a tanácsot,most van szikra,narancs színű.Beindul szívatóval,és ahogy visszaengedem alapjáratra,leáll,éles fémes hang kíséretében.A karbi rendben van,most szereltem vissza.Miért áll le?Mi ez a hang?Sík ideg vagyok..
Eladó pitbike! : A berúgókar berúgáskor néha elcsúszik , egyébként tökéletesen használható, némi idomhiánnyal, a képen látható állapotban, kitűnő motorral eladó! 59 000 Ft
Nekem tetszik. Mennyié van?
Főleg a H-D felirat a tankon...
tán nem lett jó, amit küldtünk?
heló anak ahonan kijön apipakábel az a trafó!
a bajok lehetnek:gyertyát próbáltál már beleteni másikat?
vagy cseréld ki a pipakábelt vagy huzd bele normálisan nézd meg hogy normálisan ösze vanak e dugva a vezetéket a tekercstöl amik jönek!
ha jo minden akor szikrát adni kel neki!