Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja persze amúgy rendszámos...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_drz_400_sm_sv_er6n_csere
_erdek-4076592
De éppen ezeken is gondolkodtam de jóval drágábban adod mint én...
Hello mindenkinek elado DRz 400s mocim ha valakit erdekel
Szia Hurka!
Rendszámos? Z750 csere esetleg nem érdekel?
Sziasztok!Eladó lett a motorom Aprilia AF1-50
Sziasztok akit esetleg érdekell eladó lett a motorom.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_drz_400_sm_sv_

csere_erdekel-4076592
z1000/750 üléspúp eladó vagy cserélhető,minden ajánlatot meghallgatok
legalább már fényképen láthattam ilyet
(bocsi, ez kikívánkozott )

de hogy ONtopik is legyek

jóanyámnak kéne valami zümmögő munkábajárni. kitétel: könnyen kezelhetőség, alacsony fogyasztás.
ha hülyén néz ki az nem baj, max akkor este azzal megyek csajozni
és cserébe van nékem egy hangcuccom. hangfalak+keverő+erősítő

valamint sok más dolgot is árulok ( itt meg lehet lesni ), de most a legégetőbb ez volna

ajánlatok akár ííííííííímélben is jöhetnek (adatlapomon)

tenkjú tenkjú
Üdv!
Egy kis segítség kellene. Honda VF-400.-hoz keresek felső kuplung munkahengert, vagy felújító készletet, mert csak a karmantyú ment tönkre. Az 500-750 típusoké is jó hozzá.
Köszi, széles utat!
Ismerős ismerőse
Peace!
figyi, most én is leírhatnám hogy miért nem érdemes 720ezerért 125-ös motort venni, de nem teszem, szóval szerintem nem mindenki a te és az én fejemmel gondolkodik, a sallagot meg lehet másfele tartogatni. Had döntsem el én hogy mit mennyiért adok el, ha nem tetszik a hírdetés, nézz olyat ami kedvedre való
de hogy a témánál maradjunk ,nekem is van "pár" másolt dvdm, ingyen odaadom bárkinek, mivel úgy is csak a kukába vágom bele...
Mivel hamarabb lejön, mint ahogy megnézed, és feltételezem nem tudsz egyszerre 1filmnél többet nézni, bőven jó az is, ha 41 napig töltögeted, megnézni sem tudod hamarabb. A háttértár igaz, hogy költség, de ugye tölthetsz rá másik 10ezer filmet is, lecserélheted a régieket stb.
A gyűjtők meg nem hiszem hogy tdk lemezre kiírt fekete fehér borítós másolt dvdk-re gerjednek..
Mondjuk azt hogy 1 óra alatt lejön 1 film. Na akkor máris több mint 41 napig töltheted egyfolytában azt az 1000 filmet. Jó töltögetést
Háttértár? Persze az jó dolog. Nézzük csak mennyi is kéne 1000 filmhez? 4,7 terra? Hát azért az se 2 ft, máris kidobtál vagy 60 ezret pc vinyóra, vagy 80-100 ezret külső vinyóra.. Szóval hajrá, lehet töltögetni meg vinyót vásárolni, valószínűleg nem nekik fogom eladni a dvd-ket.. Viszont vannak akik gyűjtik a filmeket és van asztali dvd lejátszójuk, esetleg nem pc buzik hogy tölötgessenek nap mint nap..Ez az ajánlat inkább neki kszól.. Persze hogy nincs harag
"Aztán azt is nézd hogy régebben nem ilyen árak voltak, 100 ft alatt egy dvd lemezt se tudtál venni."

Bocs, ez nagyon nagyon kötözködős lesz, de ennyi erővel floppin kéne árulni, mivel az még drágább volt (30-40éve)

Remélem nincs harag
Bocsi hogy belevau, de szerintem ez nem egy nagy befektetés. A 100ruppó töredékéből vehet bárki egy háttértárat, és pár este alatt lehúzza az összes filmet netről. És még a dvd tárolás problémájával se kell foglalkozni. Bocsi csak 21 század van, de nem akarom én rontani senki üzletét
egy sima dvd tok mai ára 30 ft körül van. aztán számold rá még a nyomtató patron árát amiből kinyomtatod a borítókat. Aztán azt is nézd hogy régebben nem ilyen árak voltak, 100 ft alatt egy dvd lemezt se tudtál venni.. Szóval akarsz vásárolni vagy csak laikuskodsz?
eloszor nezem mi ez, utana meg a datumot! mekkora! hehehheheh
2éve nincs meg az a tuareg.
üdv
40forint egy tok? Miből van, titánból?
Kössz akosaprillia:D
nalátod, tudsz Te számolni ha akarsz