Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv, Honda CR/CRF-be való gyári hátsó fékpofapár eladó, 2 garnitúra. A bontatlan, zacskóban lévő 12ezer, az egyszer használt 10ezer, a kettő együtt 20ezer.
94-es évj. GSF 400 VC Bandithoz való elektronika eladó.
Van egy másik elektronikám is a sima (nem VC-s blokkhoz).
Valamint
önindító
generátor
jobb oldali oldaldekli
stb...
A dugattyúk és a hengersor és a bal oldali dekli már nincs meg sajnos.
Ha érdekel ezek közül bármi, írj egy e-mailt.
Eladó Honda HM CRE 50 Six competition enduro! Évj: 2005. Gyári tuningos, szériában a legjobban felszerelt kivitel. Fordított Paioli teleszkópok, hátul állítható teló, Dellorto karbi, Airsal nicasilos hengerszett, elöl-hátul tárcsafék, AJP fékrendszer fém fékcsövekkel, Tomaselli erősített kormány, gyorsgázkar, kézvédők, stb. Gyárilag erősebb az átlag 50-eseknél. Kerékméret: 21-18 Bővebb információ telefonon, vagy e-mailben. ir.ár: 340.000Ft Tel: 06-30-535-36-45 e-mail: 2csako@citromail.hu
Nem nekem kell, a srác ilyen 50 e környékén gondolkodik simoban. Köszi azért
Keresek blokk nélkűl jó állapotú komplett motorvázat amiben Minarelli am6 blokk volt, minden típus érdekel! email: rocky96@citromail.hu
eladó gsx-r-be 10 ezer forint
eladó a motorom(zxr250):
http://kepesmotor.hu/kawasaki-...
digit gitárhangoló. patent állapotban. 4ezer.
szia a napokban emlitettek nekem egy kitünő állapotu simót 70 80 körül, nem tulajdonitottam neki jelentöséget, de ha gondolod utánakérdezek Tatán található a gép. üdv
mennyi? dobj lécci egy mailt ide: sziszko@suzukisv.hu
Hello! Cserélném kis kompakt digitális fényképezőmet működőkepés robogóra a kinézete mind1 csak lámpák legyenek és menjen a gép! A fényképezőről dobok egy linket a gép jó állapotú van hozzá gyári tok, töltő,aksi,autós töltő egyedül memokari nincs benne de sd való bele!
Ajánlatokat ide vagy adatlapomon e-mailben várom! Mind1 milyen motor csak menjen rendesen simson is érdekel cserébe de főleg robogó!Nikon
Ez mind szép és jó . Csak nem ez a lényeg, hanem hogy mennyit ér a mocim.
Sziasztok!Van egy pár eladó SV üléspúpom ha valakit érdekel!
Piaggio ciao, bravot keresek, nem muszáj csillogni, villogni, olcsó motort szeretnék.
üdv ! Eladom jol megbecsült GAS GAS 450fse.2006-os szerkoval eggyütt akit érdekel az hivjon!Csere érdekel!70 546-08-80
Új Nitro N1700VF sisakok extra nagy méretben hihetetlenül olcsón most 49900 helyett 23500 Ft-ért!

A sisakok üvegszálas héjjal,dupla D gyűrűs csattal rendelkeznek,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,karc-pára mentes plexi,pin-lock rendszer,Forma-1-es letéphető fóliák!
Sharp törésteszten kiváló minősítést kapott!
XL(61-62 cm):2 db
XXL(63-64 cm):3 db

Személyesen megtekinteni Kecskeméten lehet!
Postai utánvét megoldható!

20/974-1680
Jó állapotú simsont keresek!
Cagiva elephant 650 V2 Ducati blokkal sürgősen eladó!
Az ár természetesen alkuképes. http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Heló!
Eladó az RS-em.98-as, 49ccm, 6 sebesség, 23000km.
ára:180000 ft,alkudni minimálisat lehet.....
hello sanszcrx ha már felvettél légyszi jelentkezz be mert nagyon kéne a kipu.
Új motoros ruházat a legolcsóbban! Kabát, nadrág, protektor, egyenesen a forgalmazótól, verhetetlen áron! Amíg a készlet tart! E-mail cím az adatlapomon!
1 Ft-os Vatera aukciók is itt
749/999 Carbon hátsó sárvédő, Öhlins kormánygátló eladó, Racefit sportdob pedig cserélhető ráfizetéssel gyári dobra.

Ár: megbeszélés szerint (óccsóé)

noarmy@citromail.hu

+3670/395-1273

Győr, de ezen a héten Győr-BP-Salgótarján vonalon is megoldható.
70-es vas henger sportkipuffal 19-es karbival 90 kocsival mérve bocs...
Audio system mélyláda 600/900watt, Helix kondenzátor 1 farádos digitális kijelzős,ár 50000 csere érdekel
heló.Eladó egy komplett Minarelli AM6-blokk,feissen furt hengerrel,gyujtással,mindennel cakli-pakk, ez nekem egy tartalék blokk volt de beindítottam és tökéletesen jár.ÁR:50000

tel:. 06-20-424-8584 -egyész nap elértek