Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Eladó:
Drz 400Sm CDI elktronika 12000Ft
Drz sm gyári hátsó lámpa macskaszemmel ... hibátlan 10000Ft
ocsofreemail.hu@freemail.hu
csáó milyen krossz poloid vannak meg nadrágok engem érdekelnének kösszi csáó
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
10000ft / tel:0630/4057638
Megvan még a ruha, írj az e-mail címemre a részletekért.
Miskolc. adatlaponom az msn
Csáó! Csinálhatok pár képet. Egyébként helyileg hova valósi vagy? Msn?
Július 1-től nem fogadják el, csak az újat.
Adás-vételi
csáó meg van még a ruha szetted akkor megveszem imél cimem dani_toth@freemail.hu várom a vissza irásodat kösszi csáó
Motorosok figyelem!
Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki és egyéb márkájú motorkerékpárok, robogók generátor tekercseit és önindítóit javítom (gyújtástekercset nem javítok).
Javítási költség 15000ft a gyári ár töredéke és 1 év jótállás csomagküldéssel együtt 4-5munkanap,alkatrész cseréje csomagküldés útján(régóta működik)!
hívj bátran hétvégén is tel:06302625500
Részletek,térkép:
http://indukcio.uw.hu
az nem 5000 hanem 50.000 inkább, nem olcsó 2 olyan idom... meg az órák se... de azokra van esély hogy használtam hozzátudsz jutni
Tuning Malossi kipufogódobbal+gyári
Aprilia RX2005 Cserélhető!,
Kpre nem akarom eladni mert rendkívül megkímélt állapotban van!

Két ülés alatti idom+órák hiányoznak,kapható kb 5000Ft.
2005-ös hidegen pöccre indul. Lánc kissé kinyúlt.

Csere érdekel főként 125-ösre, (RS előnyben) utcai motorra vagy egyéb.
Tel: 0670 64 09 019
Én úgy tudom, annyiban változott, hogy pontos időpontot kell írni rá (óra, perec), azt kivédendő, hogy te eladod 10-kor, délben gyorshajt vele a csávó hazafelé, emlékfotó készül róla, persze a canga még a te neveden, és neked gurul a csekk...az adás-vételivel tudod igazolni, hogy te 10-kor eladtad, nem téged terhel a téma.
Bocs eladó....
Elladó központi hátsó rugóstagom komplett ,Bandit 1250-eshez.1,5 éves,hibátlan kifogástalan,újszerű állapotban.
Fix ár: 20eft.
306453907
Hy, szerintem nemtudom
Még tuti hogy jó, a jó öreg, hétköznapi Adásvételi szerződés!
Hazudtoljatok meg, pls!
Csáó mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem hogy változott az adásvételi szerződés? Valaki mondta hogy igen.
Képet tudsz mutatni róla? Érdekelne, de az egyik haveromnak kell, csak segítek neki.
Cagiva elephant 650 (v2 ducati blokkal (elég bivaly gép)) eladó!
Az ár alkuképes!
CSERE is érdekel (főleg srad 750 de más nagyobb sport is úgy 97es évjárattól)
természetesen ráfizetek.
Róla lenne szó: http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_elephant_elefant-3885579

Audio system mélyláda 600/900watt Helix kondenzátor 1 farádos feszültség kijelzős csere bőrkabátra,sportcsizmára,sisakra,vagy kp 50000ft
köszi szépen!
szia !
látom ezüst a motorod hátsó fele, a vaterán pont ezüstben árulnak egy gyárit minden tartozékával. ha érdekel nézzed meg : http://www.vatera.hu/suzuki_sv...
Sziasztok!Van egy eladó napszemüvegem ami videó felvételt tud készíteni motorozás közben jó minőségben. Memóriakártyát kell beletenni és már lehet is felvenni vele. Egész jól néz ki a szemcsi. Ár :10 e ft hurkale@citromail.hu 20/621-93-73
Helló.Ktm 80 1989-es motorba kellene membrán vagy lemez legalább,aki tudna segeteni,az irjon e-mailban a cserepes87@freemai.hu cimre köszi
Hello 55be árul egyik cimborám egy szép állapotú simsont. ha gondolod