Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ismerösömnek
Sziasztok! Eladó sorba került az SP1-em bővebb info itt:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
vagy telefonon
20/46-99-534

csere is érdekell
Eladó Kawasaki ZX9 hátsó felni,hibátlan.35000Ft féktárcsával, 30000Ft féktárcsa nélkül,igény esetén gumival is.
Kutya!

Meg tudnd mondani, milyen kormány az a Zizin? Ilyet vadászok egy ideje.
Hali! Ilyened van? Vagy Elado?Esetleg Vennél?Na ezeket Figyeld Ja és elado!sajnos megkell válnom töle fájo szivvel de remélem jo gazdához kerül.
A motor átfaragása miatt eladó :

- A képen látható Moto Detail csomagtartó rács: 9.500.- -ba kerül újonnan. A motoron 4 éve van fent, de fizikailag csak egyszer volt használva.
5.000.- FT áron vihető.

- ZZR400-600-1100 rugós csomagrögzítő fülek, gyári Kawasaki (más típusra is felszerelhető, 6-os csavarrag rögzíthető). Még a 4oo-asról maradt : 1.000.- / db
Sziasztok!
V-strom, 400-as bandit, KTM tulajok figyelmébe!
Eladó 4 db NGK CR8EK típusú ikerelektródás gyertya. 250-es Bandithoz vettem kb két hónapja, de aztán kiderült, hogy nem ez a gyári ajánlás hozzá. Biztos ami biztos egyből kicseréltem őket. A gyertyák 20 km-t (!) futottal, csak egy próbakört mentem a motorral. Némi koromlerakódás van rajtuk (karbi miatt), de nem vészes. Nem bántottam őket, csak ronggyal megtörölgettem kicsit. Gyakorlatilag újak! Áruk 8.000 Ft. Bolti ára: 3.400 Ft/db.
Érdeklődni a yoz2@invitel.hu címen tudtok.
Ha gondolod itt a számom; 20/770 03 18
Hali!
Kicsit többet lehet tudni erről a kocsiról?
Nekem lenne érte egy 97végi gsxrem
már ha érdekel persze..
Krissz
Sziasztok!
Wolksvagen Golf 3 as 1.9 tdi '96 os autómat, motorra , Quadra cserélném. Ára 700000.ft környéke. Sok extrával, húzott motorral, Koni állítható futóművel. Ha valaki tud valamit, kérem jelezze. köszönöm.
dacamotor@gmail.com
06-20-545-3546
Pannonia TLB De luxe 250
Eladó Yamaha YZ/WR 450/426/400 supermoto kerékszett !
3,5/5 colos kiszerelésben gyári agyakra fűzve ! 90 % os láncszettel 320 as úszós tárcsával átalakítóval ! Ára:140e
szevasztok eladó a mocim vagy cserélhető az emlitett mocikra .:http://www.kepesmotor.hu/kawas...
csaó Teve007

kis infót tudnál irni a mocirol?
futott km, Kw és LE, mit érdemes róla tudni...?
előre is köszi az infót
Sajna ennek 1 "emelete"van
Ha mágneses, akkor érdekelne, mert pont ilyet keresek.
érdekelne,ha lenne még hozzá több "emelet"
Már csak kétféle napszemcsi eladó
Oakley eredeti...
egy szürke zöldes lencsés és egy kék lila lencsés. akit érdekel irjon.
csaó
kb 3 hét mire lejár az enyém és akkor pontosabban elmondok mindent... kiváncsi vagyok milyen lesz : ) addig nem baszok át senkit csak kiprobáltam.
röviden annyi hogy egy reklámcég küld ki e-mailben reklámanyagot ( NEM VIRUS STB. ) és az a cég amelyik közvetít a reklámcégen keresztül füzet a reklámosoknak a közvetítésért. csak ők megcsinálták ugy hogy a nagyrészét te kapod meg.

ugyhogy ha érdekel akkor msn: leitold.dave@hotmail.com
Ha valakit esetleg érdekelne....TANKTÁSKA
ez ugye mágneses?
üdv sziasztok nem tud valaki véletlen xt 225 serow karbit?ha igen mail cimre várok ajánlatot,vagy cserélem karbi hibával a gépet másik 4t-re...köszi toomy mail cim:toomyka@vipmail.hu
Sziasztok!
Eladó börkabát 25000Ft-ért.A vállán és a könyökén a festés 1 kakucsi produkcio miatt sérült.
Sziasztok!

Eladó Suzuki Katana LC robogó. 1991es. Kívülről gyári, szép állapot, motorikusan pedig tökéletes. Minden működik rajta. Használatból eredő karcokkal, de abszolút törésmentesen

Ára: 130 000Ft
Helyileg Nyíregyháza mellett található.
Érdeklődni: aprilia.rx.sm [kukac] gmail [pont] com esetleg fepi3 [kukac] freemail [pont] hu

Tel: huszas 331 89 80
2004-es Kawasaki KX 250 F gyári kormányát (Renthal), és gyári magasítóját eladnám, mert én már nem tudom használni: 8.000.-
Van még egy Háromszög állványom is eladó: 4.000.-
Együtt odaadom a kettőt 10.000.- Ftért