Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enfield az nagy jóság, kipróbáltam egyet eccő. mosolygós, de autópályán már nem büntetnek meg vele gyorshajtásér.. pont tegnap láttam neked való motort.. 1 , ez leginkább: 2 , 3 , 4
Először azt kéne kitalálni mit szeretnél, földutazni vagy túrázni?
Bár amúgy ez az egész itt rohadtul offtopic mivel ez egy apróhirdetés rovat.
Száguldozni se akarok,komótos emberke vok...elég ha utazóban tudja a hazai autópályát.
HMMM...péz...:párszázas ajánlat?:)
milla körül ha van vmi...ez a plafon.Az alatti lehetőségek is érdekelnek.
Az olyanok mint a Rolyal Enfield na az bejön.Végülis az 1000ccm csak egy irány...
A klasszik gépeket szeretem.Ohne müanyag,meg alufelni.
A chopperek/cruiserek szépek,de nagy részük alacsony hasú,nem univerzálisan használható.
olyan amit te keresel az drága ha nem vagy tele, mert kb az xjr yamahák vannak, de azokból a 10enévesek is millió környékén vannak, gs500 anyira nem szép motor, meg nem is felel meg miodnen szempontodnak, redbaronnak vannak ilyesmik 400ccm-től, azok nagyon jók, vannak oylan szépek hogy megvakulsz ha ránézel, és azok is mennek 20kilókat simán.. ezer környékén vagy felett meg csak pénztemető régiek vannak, gs1000 suzuki, cb750ek ha egyáltlaán van, yamaha XJ900 mondjuk nem rossz, de az nem az a túl klasszikus, de nagyon jó motor. De ilyeneknél a karbi is már kopott, több henegrnél szinkronizálás necces, a blokkok is kaptak az élettől, a futóművük is szét van kopva ha használták. mesélj még, mire kell, mennyi pénzér, ilyesmi
gyönyörű, kezelése mint egy bringa, 140et simán megy. nekem kéne rohangálni.
Ja igen és bírja a hosszabb túrákat is,pakolható legyen.
Olyan 1000ccm v felette keresgélek.
Semmiképp se pörgős inkább nyugodt erős nyomatékos gép kellene.
suzuki tu-x 250
Sziasztok!
Nagymotor vásárlás kapcsán jöttem hozzátok.
Mivel nem vok nagyon eleresztve anyagilag,ez korlátozza vágyaimat:(
Amit tudok:ne legyen agyonelekrtonikázva,minnél egyszerűbb legyen.Acél bölcsőváz(duplabölcső inkább),küllős kerék,csepptank,hengerenkénti kipuff ami tetszik.
Szigorúan karburátoros gépet akarok,egy strapabíró,igénytelen,olcsón fenntartható vasat,ami nem eszik sokat.A hasmagasság annyiban meghatározó,h ha úgy tartja kedvem,földútra tévedni,se kelljen aggódnom.
Hengerek...hááát az 1 hengeresek hangja az vmi észveszejtően szép...
4 üteműt akarok,lehetőleg léghűtéses tipust.
Várom ötleteiteket.
csak érdeklődésképpen full gyári 2006os karcmentes idomszettért lámpákkal mennyiért lehetne eladni kp-ra korrekt árakat kérek, hogy megérje leszedni .
Eladó 2 db motorom, 89es gyári állapotu Suzuki gsxr250r nygon jó pörgős motorral, és egy Honda CBR1000F Streetfigter, ezutobbi igényesen átépitve K8as első futómü kerékkel fékekkel kékkaral,K5ös fejidom lámpával, vfr750 egykaros hátsó futómű központi légrugóval, polirozott kerekekkel, 1000RR farokidom ülésalatti IXIL kipufogó brutális hanggal, jol motorozható kényelmes turázásra használom. A suzuki ára 330E, a honda ára 680E a kettő együtt 850-ért vihető. Ebben az értékbe 1000es kategória érdekel 900RR zx10r stb.
Hali Az a Gondom Hogy Inkább KP kellene Érte Min 600 ezer és irtam Gyerekquad max 200 ezerig tudok beszámitani.És a Yamahád gondolom nem 200 ezret ér:)
sia yamaha big bear esetleg erd?
Már mért ne lenne ...
pont erről beszélek ...
Igen, de nincs 8% felett akkor sem...
"Amennyiben EU-n kívülről érkezik az áru, 3-8% közötti VÁM és 20% ÁFA fizetési kötelezettséged is fennállhat"

a VÁM nem biztos , hogy "csak" 3-8%....

az adott árutól függ....illetve még rengeteg más dologtól ...
betarifálják és utánna számítják ki , hogy mennyit kell fizetni ....
Aka, írjál Alex-nek, nekem is segített volna ha tud. Én most nem köszi. Még nemtom mit akarok...
Kis segitség rámférne. Alexcbr jó ötlet, bár nem ismerem, de hátha. Te nem akarsz usás dobot? Esetleg összejátszhatnánk.
Nekem van ismi. Meg aztán itt az AlaexCBR is! Sztem Ő is behozza neked. Jobb mintha bevámolnák, mert akkor fizetsz mint a gép...
Ráhibáztál. Ritkán járok arra, nem nagyon van ismerősöm. Esetleg egy de az is akkora hogy duplaszéket foglal a repulőn, és inkább hamburgert hoz mint kipuft.
Javítás, már nem 20% hanem 25% az ÁFA, hogy jó legyen nekünk...
VÁM fizetés az ebay-en vásárolt áruknál:

-----A legfontosabb dolog, hogy 2004. május 1. óta az EU-n belülről érkező cikkekre NINCS se VÁM, se ÁFA! Angliai eladóknál viszont érdemes vigyázni, mert az "Item location", azaz ahonnan küldeni fogják, sok esetben távol-kelet, tehát hiába angol eladótól vetted a cuccot, a termék EU-n kívülről érkezik. Amennyiben EU-n kívülről érkezik az áru, 3-8% közötti VÁM és 20% ÁFA fizetési kötelezettséged is fennállhat (A 20% ÁFA természetesen a vámmal megnövelt értékre kerül, hiszen így "belföldiesítik" az árucikket). A VPOP ügyfélszolgálatánál telefonon határozottan azt mondták, hogy a szállítási költség NEM vámköteles, viszont személyesen az Orczy téren a vámtiszt enek az ellenkezőjét állította. Idézem: "A postaköltség értéknövelő tényező és ezért vámköteles. Sőt a biztosítás, csomagolás, stb. Magyarul a számla (ha van) végösszege a mérvadó." Ha postai úton érkezik a küldemény, akkor 28 euró felett elméletileg minden vámköteles. Ha ajándék, akkor 45 euró felett. Ha tehát EU-n kívülről vársz levelet, csomagot akkor nagy valószínűséggel a VÁM le fogja "foglalni" azt. Ezt vagy onnan tudod meg, hogy a Posta értesít a csomag landolásáról a 14. számú VÁM hivatalba, vagy már nagyon itt kellene, hogy legyen (de még sincs) és te utánajársz hogy hol "alszik" a küldeményed. Ekkor munkaidőben hívd fel a budapesti (VIII-ker.) Orczy téren lévő "Nemzetközi Posta Kicserélő Üzemet" (a címzett neve alapján tudnak segíteni: 1-477-6534 A szám 80%-ban foglalt, vagy csak kicseng, így sokszor kell próbálkozni!) és kérdezd meg érkezett-e a nevedre, címedre küldemény mostanában. EMS küldeményekről a 1-333-7777 telefonon lehet érdeklődni. Ragszám alapján csak akkor tudnak keresni, ha pl. USPS Global Priority-vel (vagy hasonlóval) adták fel. Végül még annyi "hab legyen a tortán" VÁM ügyben, hogy nagy valószínűséggel 1-2 ezer forintnyi "kezelési költséget" is ki fognak vetni még rád, ha végül VÁM köteles volt a küldeményed. (További VÁM információk http://vam.gov.hu/displayDoc.d... )

Fontos címek:

Magyar Posta logisztikai központ
1089 - Budapest, Orczy tér 1.
14. szamú Vámhivatal
1089 - Budapest, Orczy tér 1.

Nem kell megijedni ugyanazon az emeleten, csak két ablakkal arrébb van.


Amikor a csomagot végre átveszed az ebay kereskedelem elvileg be is fejeződött, azonban van még egy apró és igen fontos dolog, mégpedig a visszajelzés.

”Elveszett” csomagok ügyében további telefonszámok: 1-477-6580, 1-477-6583, 1-477-6586
Ha nagyon drága cuccot rendelsz pl kiput, akkor érdemes behozatni ismerőssel...
Van egy gyári használatlan üléspúpom k7 gixerre kék színben és egy az egyik oldalán karcos plexim!
Elérhetőségem az adatlapomon írjatok és megegyezünk!
Hali!
Köszi az infót
Kettő rövid cső kell,meg rugó hozzá!Postán is elküldöd?
Megadod e-mail címed és küldöm a címemet!