Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem semmi az biztos... rengeteg munka,idő egy ilyen eredeti állapot visszanyerése,én elterveztem ha nyugdíjas leszek akkor veszek majd egy Pannoniát és azzal fogok járkálni:)
Hali! Jo a meglátásod De nem megfizethetetlen. 1mill-ért Szép szolot kapsz. Én mondjulk1.2 mill kérek az oldalkocsisért. Minden gyári és Rendezett papirjai vannak. Papir nélküli romos állapotut néztem 300-ezer-ért és nem is eredeti a váz és a blokk-sem. mondjuk alapnak jo ugy 800-ezerbe megállna de csak szoló lenne és papir nélkül.papirozás +100 ezer.
Köszi Az elismerő szavakat Ilyen és ehez hasonlo motorokat restaurálok. Ez a T2 például Egy honapja lett készen.
ejha.. mennyibe kerül egy ilyne? piszokdrága lehet.,..
Szia!
le a kalappal előtted nagyon szépek ezek a motorok
Ilyen kipufogó kellene!Sürgős!
hello! és Ki az ismerősöd? lehet Ismerem.Álltalában a TLB-tulajok ismerik egymást:) Érdekes,Ha Sport motorrol van szo más a helyzet. Debrecenben ismerek 3 tulajt.B.pesten 4-et Szombathelyen 1-et Keszthelyen 1-et Kanizsán egyet Szegeden 2-t. és még sorolhatnám.
Ha 1.1-es lenne, biztos félnék
Félsz mi, hogy a ZZR után soha nem akarsz majd más motorra ülni ?
Köszönöm a lehetőséget De a zizi meg a bandi geometriája kicsit más...szóval lehet, a tieden bejön, otthon meg agyonütöm magam, mert a sajáton meg nem
Ha jól nézem, akkor az enyémen ez a kormány van , a vastagabb 28-as pedig ez lenne.

Ha gondolod, ugorj át egy üléspróbára - ha nem tetszik, akkor legalább tudod hogy mit NE vegyél...
Én is ezt kérdeztem (ez ugye alapból merevítős, de azt én levettem róla.) Azt mondta a boltban a srác (endurós) , hogy a terhelés miatt mindenképp vissza kell szerelni.

Terhelés ? Mondom az enduró kormány "terhelése" abból áll -javíts ha tévedek- hogy 1-2 méter magasból leugratsz, és a tested súlyának nagy részét elnyeli leérkezéskor - ezért az extrém merevítés benne.

És bármennyire is csábító: ilyesmiket nem szeretnék a ZZR-el csinálni
üdv , ment az email a képekkel meg néhány infóval. üdv, ha van msn akkor ha gondold vegyél fel hsskft@freemail.hu
Kösz!
Volt egy pazaz-om, de az nekem nem feküdt, mert kiderült róla, hogy alacsonyabb, mint a régi..mondjuk a Bandit bmx-szé változott vele. .Egyik nap kimegyek az rmc-be és próbálgatok. Nem is értem, miért kéne vastagabb? A két és fél mázsás Banditon is kis gagyi vaskormány van, mégsem hajlik el.
Szia!
Természetesen mágneses, ha érdekel még akkor írj egy mailt a balu88@mailbox.hu címre és megbeszéljük a többit.
Csak visszaadják
A gixxer meg számomra is érthetetlen, 220(kettőszázhúsz) ezer forintért nem vitték el...
csaó
bocsi most kezdtem el mocit keresni a jogsi miatt :D
de bővebb infot kaphatnék róla? meg képeket?
itt a cimem: vpdiesel@freemail.hu
köszi
üdv sajnos a kocsit mégiscsak elvitte a behajtó cég a bank szerződést bontott , hiába fizettem be az elmaradt csekkeket majd talán jóváirják, de a kocsit egyenlőre buktam, emiatt gagyiztam volna el a suzukit. Az ára most annyi mint amennyit eredetileg akartam érte 330E forintos irányáron vihető. Azért ez furi nekem, hetekig árultam szarér hugyért és most keresnek meg vele köztük te is. Sajnálom annyiért már nem eladó a kicsike.
Azt egyszerűbb megvenned: van itt az apróban is eladó, és ha jól tévedek nem is volt drága.
Az én egész projektem ( bowdenek, fékcső, konzol, befogó ) mind-mind kézi munka.

Az egyetlen szak-segítség, az esztergályos 2 perces segítsége volt, hogy belefúrt egy 22-es lyukat az összecsavarozott befogókba.

CNC-t 1-2 db-os mennyiségnél nem javaslom: nekem vagy 40 ezerbe lett volna a 7 db kis konzol ami a kormányt fogja.
Így meg 1500 Ft anyagköltségbe, meg 3-4 óra munkába.
Sztem mail-t írjál neki..
kutya hol csináltattál kormány befogókat ?

én 22 esről 28 as kormányátalakítót szeretnék legyártatni ! milyen anyagból van a tiéd ? CNC ?
Szia,

ez egy 'sima' 22.2 -es alu Pazzaz kormány, az RMC -ben volt leárazva 10-ről, 5ezer Ft-ra.
Sokan le akartak beszélni róla (vékony, nem fogja bírni, 28-as kell oda stb. ) de eddig semmi hiba, és a fogása is kézre esik - igaz nekem elég fura szögben lett a kedvencem: majdnem függőlegesre van állítva, így a végei minimálisan felfelé/hátra néznek.
Hihetetlen könnyű és stabil lett vele a gép irányíthatósága, és a kormány-lengéscsillapító hiányát sem érzem annyira, mint a kis kormánnyal.

További képek : Fotók - Újjászületés
Hello!
Elado Mugen börkabát.A vállán és a könyökén a festés sérült.Mérete:52-54 (S)
25000Ft