Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, ha aktuális kereslek.m Gondolom, az aprós telefonod él.
ha jól emlékszem 32volt+ posta. dob meg összekötőcső eggyütt 1 db a videók között lehet megtalálni, nyérluc joci a neve a srácnk, azt írta állat a hangja, neki tetszett. az én vfr-em en is ez beszélget 4-4be.
Köszi,
hát én nem leszek ilyen szerencsés.
A vámot hogy is számolják? Áfával növelt ár 10 %-a, vagy netto ár + vám és ennek a 25%-a.
bármire. maga a dob ára + összekötőcső+rugok/bilincs.a legkisseb dob 27 cm, van hsszú 35cm, az fzr-re szerintem a hosszú illik mint arra a kawára a képen, de te látod. hosszú összekötőcsővel csúnya lásd sbk wb suzuki gsxr 1000 neuckircher motorja.
ha jól emlékszem 80 dollárig nincs, a felett sem sok, valami 10%-ot dobott a vám és az áfa nekem.
De legutóbb az eladó úgy töltötte ki a számlát kérés nélkül, hogy alatta volt.
Sziasztok,
USA-ból rendelt mostanság valaki? A vám érdekelne nagyon.
a rozsdamentes csövet lehet hajtani, tágítani, rugótartó fület heggeszteni rá. azért a laser rendszerért 160 ezret perkált ki egy srác , és nem lett 100-as a hangja, vidik között keress egy zxr 400-as ra, postán küldtük neki a dobot a csákó megvolt őrülve a moto-gp hang-filing miatt.
az ár 1db dobra vonatkozik,csak azért tettem fel a kétcsövest, hogy lásd a 11224 hozzászóláshoz képest hogy néz ki.
én dob árait irtam az összekötőcső az mindig megbeszélés tárgya mert mindenki máshová akarja feltenni ezt a kis dobot, van hogy kell 7 cm, de kellhet 18cm is.
mennyiért csinálasz egy kawa zxr250-esre összekötő csővel? és valami hang minta? Üdv.
Üdv!

ELADÓ egy MZ Ts oldalcsomagtartó! SÜRGŐS!
Szép állapotban, új festéssel.
ÉRD: k.alex001@hotmail.com vagy 06209650190
Hali. Rövid, Fzr 1000 genesisre lehetne? mennyiből, és hol vagy helyileg?
De nemtom felrakni a felfogatás miatt...
Honda Varadero 99-es 950ért,300-400e ft-ig beszámitás lehet,eladó részletek e-mailben
tedd fel az enyémet, azzal odabaszós lenne a hangja, de nem öribe csak kölcsön, amig átépitődik a vas
Gyöngyörű, de halk... Nem ugrasz le a motorról ha elmegyek melletted...
Az egész jó ár! Esetleg összekötő cső is lenne hozzá? Mondjuk olyan méretű amilyet én mondok?
Helló!
Az ár a dupla csövesre vonatkozik?
Összekötő cső nem kell csak maga a dob,meg rugók
Ja és a rövid érdekelne az milyen hosszúságú?
Hello, valakinek lenne eladó félben lévő univerzális LEDES első fejidom? Csak ledes érdekelne. Ha valakinek van tippe hogy hol a Mennybe lehet kapni Ledes fejidomot adna egy tippet? Ahol néztem nincsen ledes csak a hétköznapi.... előre is kössz a segítséget! Szép napot, jó időt!
Ugye nem a gixerre tervezed ezt a dobot , ne már oszi, olyan gyönyörü hangja van a motorodnak kár azt bántani.
van hosszú és van rövid kivitel, nekem most 28e ft-ért van rövid azonnalra,van hosszú is 30e ft ért, rozsdamentes,perforáltcső belső+háló, kipufogó tömőanyag,rugós összekötési lehetőség, de megy bilincsesre is de az esztétikailag csúnya,tudok hozzá hosszú és rövid rugót, van lehetőség oldalt felfogatni.
Mennyié vesztegetnek egy ilyet?
eredeti nincs nekem, de van hasonló,és méretre szabva,gyártva. mond meg mire kell és megvalósítjuk, esetleg összekötőcsővel is. de van csak maga a cső is magában, hány darab kell?
Akkor Hamar Vegyél egyet De lényeg,hogy a forgalmija rendben legyen. Ja és nem árt ha most megveszed az uj felniket,ill kipufogokat Vezetéköteget gumialkatrészeket stb. Mert addigra Nagyon drága lesz és nem biztos,hogy kapsz