Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi az ára a vasnak?
autóhifi csere? képet küldök ha érdekel
......sziasztok keresek valami,kis cm3-is mocit amit pályára megtudnék a lányomnak építeni...
(még soha nem vezetett mocit,csak mögöttem ült)
Sziasztok!

Eladó a Suzuki DR 650RS-em. 1992-es évjárat, nagyon jó állapotú, 1,5 műszaki, 15300km.
Az ára 550.000 Ft de alkuképes. Ennyiért ez egy olcsó fenntartású, nem túlzottan bivaly, de 1 személynek elég erős gép, hosszú élettartammal (szerintem).
Tel: 70/586-0522
De ha ugy jobb akkor engem ugy is érdekelne a csere hogy nincs forgalombahelyezve de a papirok megvannak mert nekem tavaszig ráér mig meglessz a különbözet vizsgám! Csak sajna nincs nagyon mani ráfizetni de szerintem ez igy reális cserealap egy rendszámos 95ös gép ami nem szar a tiétekre!
Hello szal nekem van egy 95ös évjáratu xjr 400asom amiben uj a vezérmülánc feszitö de közbe jött hozzá egy vezlánc is amit adok hozzá továbbá uj a gyertyasor olaj meg a láncszett! És általánosan jó az állapota friss müszaki! 520ba hirdetem de ha forgalomba helyezitek a transalpot akkor ugy szerintem jó lenne ha esetleg érdekel a csere irj!
Símán forgalomba helyezhető, el is intézem, ha kell.
Mi az amit cserélnél?
Sziasztok,

Hayabusa - Bodis Titan rendszer+Gpack+elsö fékcsö - 130eFt
Hayabusa - bagster tankbör+táska+esötakaró - 35eFt
CBR 600 F2 - vörös/fekete hátsó idomok+hátsólámpa+tetö - 40eFt
elérhetöségeim az adatlapomon.
üdv. Geri
Hmm az tényleg nem sok és rendszáma vagy papirozható egyáltalán? Engem érdekelne ha elkell a gépem vagy ha esetleg beszámoltok cserét! Am én is bajai vagyok ott születtem csak felköltöztünk sajna!
Bocs, az bizony lemaradt.
Az ára jelképes 450000,-Ft.

Üdv: Andi
Hello érdeklödnék hogy a transalpnak mi az ára és rendszám?
jó, de mennyiért?
Ja, és van még Transalp 600 1993-as is.....
Sziasztok!
ZZR 600 94-es ha érdekel valakit, keressen, ára: 430000,-Ft.

Üdv: Andi
-Protektoring, kulccsontvédős, műanyagból és hálós anyagból, cipzáras, dereka tépőzárral szűkíthető, S-4XL méretben, mindent véd a felső testen. Ár: 19900 ft.

Posta megoldható. Személyes átvétel Nemesvámoson vagy Veszprémben.

06 20 521 84 99
19900 Ft
az jó. kép, ár vagy valami?
eladó: honda cbr 1100 xx , 2007-es évjáratu, magyarországi, sérült állapotban, szervizkönyvel, gyári kulcsokkal, 6000 km-rel, irányár 1.250 mft. tel: 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
motoros EÜ csomag eladó! Új, ára 1790.-ft
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Eladó ! Nagyon szép állapotú 600-as Fazer.http://www.kepesmotor.hu/yamah...
protektoringem van!
tudja valaki hogy ha, van egy forgalomból végleg kivont zxr400asom akkor ha azt újra be akarom iratni forgalomba, milyen költségekkel kell számolnom?
HÍ eladó 2006os aprilia sr 50 "De Angelis" kasztnis robi nagyobb motor váltás miatt sűrgősen kifogástalan állapotban 8000kmrel Tuningmentesen! Gari,szervízkönyv... ára:340 e ft irjatok...