Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ! FZR 600, 2009. szept-ig vizsgás, jó állapotú, törve nem volt gyári fényezés van rajta. 06204132774, mervald.p@freemail.hu
Köszi az infó !
2000, 750-ért odaadom, ha meg szeretsz alkudni, akkor 900 az irányár.
Heló! Mi a géped ára? ,és évjárat?.
Minden eladó!

06 20 521 84 99
eladó vagy csere fiatalabb soprt ill. sporttúra motorra ráfizetéssel
sziasztok honda crf 450r eladó.30 üzemórával,nagyon jó állapotban eladó.szinte új gumik és láncszett.új olaj szűrö,levegőszűrő,gyertya.ára 699000.az ár irányár.hívjatok és megbeszéljük a részleteket.0630 394 4673
Eladó a 2004es KTM EXC-m, típusváltás miatt...Ő lenne az
Ismerőstől kölcsön egy autó, futót meg talán ilyen napi 2500ért lehet bérelni...
Hy! Lenne egy motor amit megszeretnék venni, de sajnos elég messze van a lakóhelyemtől. Azt szeretném megtudni, hogy nem tudtok-e valamilyen szállító társaságot aki ezt megtudná nekem oldani ?
Hellosztok eladó egy honda crm 125 RENDSZÁmmal! irányár 300 000 Ft
Sziasztok!
Alig használt / háromszor volt rajtam/ bőrruhám 100000 Ft- ért eladom. Új ára 137800, bővebb infó a kabátról: http://www.motoport.co.hu/2007...
a nadrágról: http://www.motoport.co.hu/2007...
Soha nem használt Difi Norah /http://www.motoport.co.hu/2007... / kesztyűm ajándékba adom mellé.
Méret: kabát, nadrág: 36
kesztyű: XS
tel: 30/906-4803
Sziasztok!
Ha érdekel valakit, MOL DYNAMIC MOTO 4T STREET 10W-40 motorolaj eladó 2000 HUF/L áron. Polgár - Tiszaújváros környéki vagyok, de postán is megoldható előreutalással. Minimum 3 liter, ennek a postaköltségét 1500-2000 Ft közé tippelem, de még pontosíthatok.
Vadi új, eredeti Fox protektoring! Magyaroszági ára: kb. 45ezer Ft Váll-, mell-, gerinc-, könyök-, valamint alkarprotektorral! A gerincprotektor lecipzározható így külön is lehet használni! Előre utalással 1550ft a postaköltség utánvéttel 2000Ft utánvét esetén 5000Ft-os előleget kérek! Tel.:06302334445 E-mail:sira.mark@c2.hu Msn:sira.mark@hotmail.com
CBR900rr 92-99ig karbi eladó 25000ft-ért légszűrő házzal
azon kívül hogy nincs rendszám?
Hali mindenki!
Eladó lett fater gépe, megkímélt, sérülésmentes, és az öreg jobb keze is elég nyugodt :D 7000 fölé sose láttam h pörgetné
Link:
http://www.hasznaltauto.hu/2358539_yamaha_fzs_2
002
Hello!
kitől kell kérni jelszót?
A korlátozott jogosítvánnyal vezehető (25kW papirokkal) Frissen fényezett Gyöngyházfehér/metál piros színbe,
uj olaj/olajszürö fékolaj/fék utánállítva, teleszkóp olaj/tömítő gyürök is ujjak, protlaszó szelephézag állítás és uj lánc, megkímélt, rendszeresen karbantartott
állapotba sürgösen eladó!
Ha valaki érdekel msnen vegyenfel xes666@freemail.hu
A motorosok.hu-n van fent szervízkönyvek, kell egy jelszót kérni az op-tól emailben...
Szia! Fennt van a hírdetések között is. 38-as a csizma,szép állapotban van,idén márc. végén vettem 30.000 ft-ért,de nekem kicsi. 23.000 ft-ot kérnék érte. A csizmát Pápá,Zircen vagy Veszprémben lehet megtekinteni vagy esetleg 13.-án szombaton Budapesten is. Ha valami kérdésed van az adatlapomon található e-mail címre írj nyugodtan.
Mi lehet az oka hogy ilyen olcsó?
XT 600
Üdv!

Nen rosz ötlet, köszönöm! Azonban nincs már a service manuál:( Nem lenne valami tipped, hogy honnan lehetne letölteni magyarul/angolul? Nagy segítség lenne a jövőbeni barkácsolásra is:) Esetleg valakinek scannelve?
Előre is köszönöm!

Hillunder
Ha tudnád, hogy mekkora az átmérője, amiből készíted, akkor az esztergályos valami keményebb anyagból kialakítja a megfelelő átmérőt. Utánna leszúrja a megfelelő szélességet, majd egy egyszerű fűrésszel kialakítja a magasságot. A gyári méretek a sevice manualban benne szokott lenni. Anyagminőséget, hirtelen nem tudok mondani. De amikor otthon kellete megcsinálnom, akkor én egy fúrószár végéthasználtam fel.
Üdv!

Elsőként is köszönöm a tippet! A problémám az, hogy manapság nincs meg a hátterem e munkák elvégzéséhez:( S ráadásul az ék darabokra tört, így nehéz méretezni:) De ha mégis, mi a módja a gyártásnak? Te már készítettél ilyet? S ha igen, milyen anyagból? Esetleg egy bolti cím?

Köszönöm!