Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérjen egy új törzskönyvet.Utána vedd meg a motrot
Sziasztok!


kérdésem lenne h vennék egy motort és az eladó elhagyta a törzskönyvét a motornak.

ilyenkor ha elviszem akkor nevemre tudom venni?

milyen lehetöségek vannak?

köszönöm!
Ha minden igaz akkor igen Nem vagyok nagy Ducati szaki,mi csak átalakíttattam úgy,hogy nekem tetszen. Szerintem elég kis vagyány lett .
köszi
Végre rátaláltál a megfelelő topikra,gratulálok.
hello
Eladó egy vadonatúj Renthal TwinWall kormány bolti ára 37000Ft
én mindössze 20000Ftot szeretnék érte!
Érd: 06703918024 v four.you@freemail.hu
Hello
Eladó egy vadonatúj SHIFT PRO cross ruha szett (gatya+ mez)!
Mérete:34/L
Ár:20000Ft
Érd: 06703918024 v. four.you@freemail.hu
ő egy dark single disc volt?
Helló mindenkinek!
Elcserélném az adatlapomon lévő 2db motorkerékpárt. Az eggyik egy Honda MB(piros) a másik egy restaurált Danuvia. Elcserélném személyaútóra. Akár mind a két motort. Előnyben 123-as Mercedes részesedik.
írjatok, ha tudtok valami okosságot
üdv TÍSVÍÍREK !
Hali! Eladó szeretett kis Monsterem. A szörnyeteg gyakorlatilag minden extrával fel van szerelve amit kapni lehetett hozzá. (Rizoma szíjházburkolat,Arrow rendszer karbon dobokkal,sport légszűrő,fém fékcső,Xenon 8000K,Rizoma markolatok,tükrök ,Tomaselli kormány............) Új olajjal,jó akksival és guzmikkal. Polírozott felnikel.
Adok hozzá egy komplett Rizoma sárvédőszettet előre hátra+ farkat karbonból.
I.á.: 925.000 HUF
Igazából egy ötvenes gép kéne amit alkalomadtán ha majd kötelező lesz akkor le is tudok arra rendszámoztatni, de érdekelne ha vmit ki lehet rá találni....ebben nem vagyok jártas. A lányomnak jó lenne tanulgatni.....
Eladó vagy olcsóbb csere érdekel(csak Honda!)
hello elado pénz hiány miatt 1 suzuki rg 80 motorikusan jo állapotban 13 loerö 80ccm 100km/h a vége 70000-iigy is áron alul van sürgös lenne!70000!
Hi all. Öcsém eladná motorját. Ha valakit érdekel esetleg egy S51B. Egy csomó minden ki van benne cserélve, csapágyak ilyesmik. 60 as henger, sport gumik akku, új gyújtás kapcsolós, stb. Bal oldali deklit menet közben elhagyta, ami a gyújtás kapcsolónál van, persze megvan, csak a festék leverődött róla.
Képeket itt találsz... ---- http://www.sajatoldalam.eoldal...

Esetleg egy használható, nem agyon karcolt notira is cserélné.
Sziasztok!

Eladó,vagy cserélhető egy Yamaha Fzr 1000 1989 műszakis
Csere : 400-600-ig papiros Enduróra
ELADÓ!
Vagy csere érdekel
Hello!
eggyik srác is keresett itt a fórumon mert az övé eltörött de nem talált sehol sem és újat kellett neki venni ha jól emlékszem (20 000) felett volt....
sajna a égen földön nem lehet szerezni
Sziasztok Moto-Biker-ek! Lenne egy eladó, vagy két kissebbre,ill. autóra cserélhető Kawasaki ZX9r-em sürgősen áron alul. Ár: 650E Ft /Egyedi speckó fény(bordó márvány),triovál kipu, megkímélt állapotban,170 pacival/. Quad, ill. robogó is érdekel.
98'-as RM250-hez nincs véletlen berúgókarotok? Bontott!
Gyári új 2007 es YAMAHA WR450 lámpamaszk eladó!
Árd:8999.-ft, akár postán is.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Szia

Nem titkos, hívj fel ,gyere el nézd meg

06-20-391-9664
hali! inkább egybe szeretném eladni. üdv.
Hi! Nem tud valaki eldó üléspúpot K2 gsxr 600-ra?