Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lendkerék éket tudsz csinálni. Ha tudod, hogy milyenek a mértetei. Ez vonatkozik a hátsó tengelyre....
kx250f suzuki rmz250 gyári új!henger vez.mü láncvezető jobb oldali rajtszámtartó,láncvezető, boyesen tuning vizpumpa 28mm kormánybefogó(gumibakos-hoz) eladó
Üdvözletem minden Honda tulajdonosnak!

Egy már nem mai gyerek, de azért még jól menő Honda hd-08 hoz keresnék fötengely lendkerék éket(íves retesz) ha jól tudom:) S egy hátsó tengelyt is:)
Lenne valakinek ötlet, hol lehetne hozzá jutni korrekt áron, Budapesten vagy Miskolcon?
Előre is köszönöm a segítséget:)

Üdv!

Hillunder
nem eladó külön nem mert ha nem megy el akkor megmarad nem akarlak megsérteni de amugy se alkatrésznek árulom
Meglesz
Szevasztok eladó 1 piaggio mc1 sport series-es robogó azár 160.000ft az ár irányár akir érdekelne írjon és bővebben beszámolok a motorról (bigman92@freemail.hu)
szia, kérdezném: ár, méret, állapot, hol lehet megnézni, leírás a csizmáról.
Eladó egy új 17" os Heidenau K73 gumi garnitúra, 160/60-17, 120/70-17, 25 ezerért.
Akkor megköszönném ha üzennél
olvass kicsit vissza
amúgy tudom h nem nekem szólt a kérdés de ha visszaolvasol akkor ott van h csak motorral együtt adja el mert ha nem tudja eladni a motort akkor megmarad neki
Szia.külön az akrapovich dob nem eladó?Ha igen mennyi lenne az ára? Irj. Köszi. Tamás
helló eladó honda xr 125 supermotom érdeklődni msn toreroda@bekesnet.hu email specialized002@freemail.hu
Szevasztok az aprilia etv-1000 caponord túradobozok elkeltek,köszi a sok érdeklődő levelet.
Szia!
Már nincs meg, de lehet, 2 héten belül újra lesz.
Üdv: Andi
Teljes kordura ruházat BERIK KABÁT, SHOXNADRÁG W2CSIZMA 44 a többi70-75kg 175magasra való cserélhető cross ruháraq csizmára (44)
eladó kawasaki zx636r 2004-es forgalomban lévő papirokkal rendelkező VÁZ (forgalmi ,tőrzskőnyv) érd:06702867744
Hali én SP-re keresek első lábtartót
Ha bemutatkozol az adatlapodon,esetleg informállak!
Valami ilyesmire gondolok!
Hellosztok!
Segítséget szeretnék kérni hogy szerintetek egy 125-ös cross pitbike mit bir a crosspályákon mert gondolkozok rajta hogy vennék de nem vagyok tisztába a tudásával. Szóval szerintem motorikusan birnia kell de engem a teleszkóp és a váz tűrőképessége érdekelne!
Ha valakinek van tapasztalata vagy tud valami hasznos infot akkor az légyszives irjon már!
Addig is köszi!
Üdv: Zsolti
Tiszteletem!
Van egy tökéletes állapotú megkímélt, fekete 2005-ös Hyosung GT 650 R
mocim, alig 10.000 km-rel, sportdobbal, brutális hanggal, meg mindenféle extrával. Nagyon szeretem a motort, rendszeresen szervizelt, szuper állapotban. 3 éve használom, tényleg szuper, még a Ducatis "kollégák" szerint is. Viszont abba szeretném hagyni a hasalós sportmotorozást, inkább vágynék már a nyugodtabb brümmögésre. Ha valakit érdekel, esetleg chopper csere formában, jelezze! wacekp@gportal.hu üdv
szinte új pirelli mt60 gumik eladóak(90/90-21, 120/80-18) vagy cserélhetően 46-os cross csizmára térdvédőre stb
szerinted mennyi érhet?
Sziasztok!

Érdekel valakit egy Honda motorkerékpár vezetéstechnikai oktatás?
Elcserélném motocross téren bármire.

Esetleg eladnám 20.000 Ft-ért (eredeti ár 35.000 Ft)

www.safety-hungary.hu