Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek.
Eladó bontásra egy öreg honda xl 500 enduro. Hengerfej hibás de javítható. Egyben vagy bontva . Sérülésmentes ,93 óta nem volt az utakon. Ausztriából származik.
Te is rendőr vagy vaze!?
Colombo
Kedves Hypergeri!
Ha nem fejezed be ezt a stílust, akkor nagyon pórulj jársz
Ha akarod, szivesen lemegyek hozzád Nagypiritre
Vagy esetleg hívjalak fel a 06702261426 számon és magyarázzam el hogy nem illik az idősebbel így beszélni?

Tavaly is volt egy ilyen arc itt aki csak szórta megállás nélkül a mocskolódást mert azt hitte nem tudjuk kicsoda, míg nem szerveztünk hozzá egy klántúrát
Én a te anyukádtól szoktam illemórákat venni! Egész jól nyomja az öreglány! Ha valami nem tetszik beszéld meg vele! És most már hagyj a gecibe te hülyegyerek! Ja és mond meg az aszzonyodnak hogy tanuljon meg helyesen írni, de ha nem tud vehet tőlem órákat! De inkább felejtsük el egymást!
Te mikor regeltél be ide? Tegnap? mert úgy látom nem tudod az illemet..
Nekem ki van töltve az adatlapom, nem úgy mint Neked..Arctalanul én is tudnék bárhol szót fosni, de mivel anyukád még nem tanított meg az illemre, így nem is csodálkozom rajtad..
Tudtommal nem, de biztos nem vagyok benne. A hátsó rugó előfeszítésével tudod állítani az ülésmagasságot.
nem tudjátok hogy a honda nx 650-nek lehet e lejjebb állítani az ülésmagasságát?
Van mit eladni
A nyomorgásod helyett inkább arról írkálnál gyermekem hogy neked van e valami géped(VASAD,FOSOD). Bár ahogy a mocskos kokeró fajtádat ismerem kétlem hogy a pofádon kívül bármid is lenne! Te kis barom!
3 motor, 1 autó..Jól megy gazdagéknál
Te kis barom
Az a szomorú helyzet alakult ki, hogy valóban vettem egy majdnem ugyanolyat, miközben a régit MÉG nem adtam el. Úgyhogy most szorul a hurok
De ha nem jön vevő, hát nem jön. Rádobom a régebbire a supermoto-szettet, a huszonpárezres láncszettet átteszem az újabb gépre, azzal cross, a régivel meg utcai bohóckodás
Max. nem eszek a télen.

Jah, 2000-es Twingo nem köll valakinek? Multikormány és klíma kivételével fullos, friss műszakival. Cserélném vonóhorgos E-Carinára!
http://www.hasznaltauto.hu/2318278_renault
_twingo_2000
nem, nem Mert nemrég olvastam, szerintem Tőled hogy eladtad a vasat, erre vettél egy ugyanolyat..Vagy az nem Te voltál?
Idén, februárban...amire te gondolsz, az a másik, a fiatalabb. Ejnye, Tutis, nem vagy képben?
Te ezt nem most vetted?
"annyira képben vagy mint a kép a képben tv"
Hú Te most aztán megmondtad
Ezt mind a 15 éveddel talátad ki?
Töltsd ki az adatlapodat inkább kisfiam, vagy ajánlok jobbat: www.chat.hu ez a Neked való..
A korlátozott jogosítvánnyal vezehető (25kW papirokkal) Frissen fényezett Gyöngyházfehér/metál piros színbe,
uj olaj/olajszürö fékolaj/fék utánállítva, teleszkóp olaj/tömítő gyürök is ujjak, protlaszó szelephézag állítás és uj lánc, megkímélt, rendszeresen karbantartott
állapotba eladó. 500 000e az alsóár!
Ha valaki érdekel msnen vegyenfel xes666@freemail.hu
Díjazom az eszedet! Remélem örülsz neki hogy ilyen okos vagy. Én nagyon örülök neki! Elnézést a szabolcsiaktól! Ja és nem lövöm magam. Dehát te már csak tudod,hiszen annyira képben vagy mint a kép a képben tv! Remélem ezzel véget is ér a kis csevegésünk,na szia.
Szia aya !
Igen, egy2004-es R6-os hátsó lámpa .... volt, időközben gazdára lelt, csak nem tudtam a hozzászólásból törőlni (nem tudom, hogyan lehet), 18000,-Ft-ért kelt el.
Üdv: Andi
sziasztok,van egy 1200-as,2010,02ig műszakis wv bogaram,jó állapotban.széles kerekekkel szerelve,VETERÁN,IS LEHET.megbizható jó bogi,eredeti állapotban nagyon jó motorral rendezett papírokkal,tulajtól,törzskönyves.ELADNÁM,vagy elcserélném nagy motorra,műszaki fontos!ÁR 350000HUF.MOTOR CSERE ÚGY 150000-160000HUF-IG.ha érdekel valakit írjon vagy hívjon. 06705256298.
Amúgy meg simán láttam az elnézést és bocsánat szavakat, de ha jobban megfigyeled a saját írásodat, akkor a bocsánat szó után van a DE, és utána a mocskolódás. Szóval bocsánatot kértél a sráctól akinek fikáztad a motorját, DE ezek után fikáztad a szabolcsiakat. Úgyhogy én Veled ellentétben teljesen képben vagyok...
látom még mindig be vagy lőve hogy még a nevemet sem tudod leírni
eladó 26os dellorto karbi jó állapotban,és arrrow dob 50/80asokra akár rezo rendszerel is. akit érdekel írjon ide.