Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladÓ cbr 1100 xx , 2008 / 2007 -es ÉvjÁratÚ, sÉrÜlt Állapotban, fŐ elemek ( vÁz futÓmŰ nem sÉrÜltek.) javÍtÁsa max 300 eft. beleÉrtve minden javÍtÁst. magyarorszÁgi szevizkÖnyves, gyÁri kulcsokkal, 6000 km-rel, gyÖnyÖrŰ motorhanggal, mÉg a gyÁri szuper ÁllapotÚ gumikkal, tÖrzskÖnyvel, csak telefonon ÉrdeklŐdj! irÁnyÁra 1.250 mft. 0620/992-4528
Üdv!
Gazdát keres a 2 hónapos GSR-m
Sajnos nagyon nagy családi gondok vannak(szülők vállnak)és igy elkell hogy adjam
Nagyon szerettem és semmi pénzért nem adnám el de a szükség nagy úr....
Akit érdekel az irjon,hivjon!Képek infó az adatlapomom!
2 hónapos zsir motor 3100 km-l,szervizkönyvel,0 -ft-ól hitelátvállalással! Havi részlet 26500 Ft még 118 hónap de hitelt lehet rá másikat intézni!A vételár 10%-a lett befizetve amikor vettem!
Extra:ABS fék,bukógomba,zsir állapot!Mindig törölgettem!

Ha tudtok jó szerető gazdit neki akkor hivhattok reggel 7-től este 23-ig!

Széles utat!
Hali!
Nekem is volna egy eladó aprillia RSV 1000-es tuning chipem. Gyári állapotban, eredeti dobozában. Tel: 06 70 311 49 13 itt tudtok érdeklődni.
Illetve egy aprillia scarabeo 50-hez dobfékes új hátsó felni
Egészen pontosan így néz ki
Üdvözletem!
Van egy eladó aprillia ETV 1000 kaponord oldaldoboz párom. Gyári új állapotában...
Irányára 100000ft
Tel: 0630 23 483 89
9-től 17-ig hívj!
Sport motorok (idomsérült vagy új) 2005-2008-as évjárat között beszerzése az USA-ból szállitással, ügyintézéssel.
Bövebb információt tőlem kaphattok. Elérhetőségem az adatlapomon.
Gyári Új rotax 122 es henger eladó!akár dugattyúval is
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Eladó 2006.márciusi 1.2 bandit sok extrával......26ekm(hibátlan!)
Hahó! sajna az én ktm enduróm is főtengelyes lett és 3 hónapot kellett rá várnom mire kész lett és a hab a tortán!:Ez tavaly a motoros szezonban volt! És nem is olcsó egy dolog! Viszont szerintem a KTM a legjobb cross márka a világon!
Eladó egy gondosan karbantartott Suzuki GSX250S Katana. Bővebb infó:

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Sziasztok.
Eladó egy fél éves Gs 500.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Igaz nem sportmotor, de eladó a motorom:
Bővebben MZ fórumon.
haver baszogat mindig hogy miért nem ktm-et veszek (yamaha párti vagyok)
de eddig csak olyanokat hallottam hogy szervízigényesek
erre meg látom a főtengelycserés gépet...
azért kérdeztem csak
Hát igazán nincs mit, ha Te ettől jobban érzed magad
köszi!
Ez egy gyártáshibás darab volt...mármint a főtengely
hali!
4 évesen már főtengelycserés?
minden 2t ktm ennyit bír csak?
a 4t tartósabb?
köszi!
Eladó a KTM-em. EXC 125 2004-es Ő lenne az
Hello! Eladó vagy cserélhetö xjr400 as yamahám! Csere rendszámos xt600 érdekel de 95nél nem öregebb vagy 2002vagy utáni triálmotor! Az xjr szép és jó állapotban van cserélve lett gumik gyertyasor,olaj,szürö,láncszett,vezérmüláncfeszit!

És 400ccm feletti rendszámos szupermoto csere is érdekel!

Érd.:3 0 - 4 9 3 2 3 1 0
Sziasztok, Volan 2 Kawasakim eladó, Egy 95ös GPZ1000 Rx, és egy 89es Zx10, min2 müszakilag hibátlan állapotban friss müszakival (a zx10 folyamatban), az rx totál gyári idomzattal, a zx10en utángyártott a fejidom, a zxen vadonat uj gumik DID lánszett az rx-en is 90 %osak.a zxen Raptor kipufrendszer van 4.1,rengeteg potalkatrészek kerekek fékeke tárcsák váz kábelek elektronikák. Mind2 be bixenon szett riasztó. A 2 öt szeretném egy V-max, vagy valami hasonló kategoriás gépre boltolni, Ha kp-ért valaki elviszi öket akkor 850-ért ezt megteheti.
üdv elérhetőségeim: 06304875663, msn:hsskft@freemail.hu, skype:hsskft üdv mindenkinek Gábor
Hát mihelyst megjött a pénz rá 20 percre már a csomag a postán volt szóval a többi nem rajtam múlik
Oké! igazság az,hogy vasárnap már össze akartam koszolni,de talán majd a jövő héten.
Reggeli órákban adtam fel sztem hétfőnn meg is jön