Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez olcsóbb, erősebb, és ....és....öregebb...

http://www.kepesmotor.hu/honda
...
Elednám a mocimat! 2005-ös 50cc Peugeot XPS 4400-km-rel! Tökéletes állapot! Iá.:250.000ft Érd:0630/8309122 100ezerig beszámítok(mobil,szobai erősítő,házimozi stb...)
Eladó a Yamahám. 289ezer. 2001-es.
Hellosztok eladó egy Honda Crm 125 Rendszámos! Enduro Irányár 300 000Ft
Érd.: 06-70-942-88-87
Hello! Eladó vagy cserélhetö xjr400 as yamahám! Csere rendszámos xt600 érdekel de 95nél nem öregebb vagy 2002vagy utáni triálmotor! Az xjr szép és jó állapotban van cserélve lett gumik gyertyasor,olaj,szürö,láncszett,vezérmüláncfeszit!
Érd.:3 0 - 4 9 3 2 3 1 0
9 colos felnik érdekelnének, nem számít ha csúnya.
Ilyesmi motorokba gondolkozz, hogy suzuki gs 500, vagy suzuki goose.
Eladó egy fél éves Gs 500.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Hali mindenkinek!
Szeretnék tőletek tanácsot kérni! Szeretnék valami kezdő motort venni, ami könnyen kelezelhető, viszont sportos és turázni is el lehessen vele indulni, de tanácstalan vagyok, nert eddig egy simsonom volt most egy robogóm és szeretnék egy nagyobb kategóriáju motort venni! A jogsit most fogom letenni, ugyhogy még ráérek, de mire meglesz szeretnék tisztán látni .
Bármilyen márka szóbajöhet, de a lényeg hogy az olcsóbb kategóriába tartozzon(max. 400k).
Válaszaitokat ide, illetve mailben is várom: szucs_gergo_sr@freemail.hu
Segítségeteket előre is köszönöm!
Azért köszönöm.
Széles utat,üdv:B
Haliho
Köridőmérőt vennék ha valaki eladná akkor jelezze:-)
Üdv
A
Áhh, ezt így lehetetlen megtalálni sajna..Sajnálom, de ne idegesítsen szerintem, sajna mindig vannak s lesznek ilyen emberek...
Nem ezen a fórumon van,itt egy link.A hsz-ok között a 88. hsz. az övé,utána pedig a "notorius 88." nevet (is) használta.A mai napig nem tudni,hogy miért történt a baleset.Érdemes a hsz-okat végigolvasni.Köszi,üdv:B
Sziasztok. 89-94-ig Kawasaki Zx10 motoralkatrészek eladóak. fékek felnik váz blokkalkatrészek, karvisor légszüróház, hátso lengüvilla sárvédők, fejidom lámpával (utángyártott) kormány (magasitott is) nagyon kényelmes kapcsolűk, gyujtáselektronika, generátorok, stb. a zzr 1100ba is több minden ugyanaz mint ebben.
Érdeklödni telefonon. 06304875663 üdv mindenkinek.
nem ér az annyit
Há micsinátá? Tessék az ügyet lerendezni!
ELADÓ KTM LC4 640-es irány ár 1.1
tudsz mutatni hozzászólását? Megtalálható itt a fórumon?
Egy utolsó OFF,előre elnézést mindenkitől,nem szoktam,de:
Tutis:Egy kérésem lenne...Egy rosszindulatú embert,hogy lehet megtalálni? Egy motoros barátom halt meg pár hete,és egy fórum hozzászólásaiban eléggé durván nyilvánult meg.Inkább nem írnám le,de nagyon bántó,okoskodó,esetről semmit sem tudó,de anyázó,motoroshibázató hsz-ai voltak.
Köszi a segítséget!
Üdv:B
Aya, én kérek elnézést, csak én nem az a típus vagyok aki hagyja az ilyet, de további offolást már mellőzném
Nyugi, én nem idegesítem magam rajtad, csak nem szeretem az olyan típusú embereket, ahol egy normális közösségi oldalon ahol boldog boldogtalan ismeri egymást (összejárnak, barátkoznak) megjelennek néha olyan emberek, akik rögtön ítélnek és fikáznak. Az ilyen nicknevek itt nemsokáig maradnak fent.
Egyébként is más utalni valamire, és más szemtől szemben becsmérelni valaki anyját vagy feleségét..
Remélem tanulsz a dologból, és a jövőben nem beszólással nyitsz egy fórumon. Hidd el, a pozitív vélemény csak pozitív véleményt szül.
Szétoffoltuk már a topikot, javaslom többet ne tegyük, ezek a körök is feleslegesek voltak. További jó fórumozást, javaslom az adatlapod kitöltését és motoros témában sok-sok hozzászólást.

Üdv: Tutis
ha már egyszer buktad , akkor miért nem sunnyogsz inkább ?

nem Értem miért kell ezt ITT csinálni ?

Vagy ez nem az ADÁS-VÉTEL topik ?
hello!hypergeri vagyok! én nem akartam balhét! te kezdted az egészet! írtál és én visszaírtam! nekem nem voltak jó tapasztalataim a szabolcsiakkal kapcsolatban de ez nem neked és nem bárki másnak szólt hanem azoknak akiket én ismertem! én megírtam hogy hagyjuk egymást de te csak írtad hogy be vagyok lőve meg ilyenek! most erre mit írjak azt hogy köszi rendes vagy?! hát nem! ha te hajlandó vagy 500 km-ert utazni akkor gyere bátran, én szívesen fogadlak! de szerintem hagyjuk egymást. nem azért nem töltöttem ki az adatlapom mert nem vállalom az arcom hanem mert csak egy szaros motorülésmagasságot akartam megtudni, és szerintem ehhez felesleges! ha ezt megtudtam volna akkor már elhúzam volna innen a gecibe! szerintem hagyjuk ezt az egészet mert kurvára unom. remélem egyetértesz és te is abbahagyod a fikázást! szevasz
Jól nyomod a helyesírást te kis barom : "aszzonyodnak"
Jó lenne ha befognád azt a hatalmas undorító szádat,mert véletlenül befogják fogni.......és azt nem fogod megköszönni!
Nem tudom mi bajod a helyesírással,de tanulhatnál tőlem gyermekem.
Több diplomám van mint neked te kis barom!
Szívódj inkább fel!
Ez egy motoros fórum,nem pedig egy Hyperspace rajongó oldal!