Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Száraz! Örömmel olvasom ,hogy úton van a mez! Előre is köszi,remélem a posta gyors lesz.
cbr 954 rr, 2003-as ÉvjÁratÚ, tÖrzskÖnyves, tÚraplexivel, sportdobbal, lejÁrt mŰszakival tÖkÉletes Állapotban, sÜrgŐsen eladÓ Ára 1.080.000 ft. eredeti fÉnyezÉs. 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
nem tudom, mert a kerék annál van, aki összerakja nekem, meg távtartózza, stb..., csak lánckereket nem talál rá. Jó lenne egy Aprilia MX50 tulajt megkérdezni.
Ohh végre a válaszok amikre vártam nagyon szépen köszönöm majd igyekszem körültekintően választani és jó motorossá felnőni
2001-2003 közötti gépek..... Nekem 2002-es R1-em volt bitnag jó gép, ismét vennék, hibája az exup szelep ami csörög idővel, 2002 superbike-ja volt. 2003-as gixer 1000 megjelenésének évében szintén az év superbike-ja ha jól emlékszem, szép jó olcsóbb az alkatrész mert sok van belőlle az ára sem vészes. Honda és kawa témában nem vagyok otthon, de szerintem a kawa nyers ereje nem épp jó választás, a honda az mindegy melyik de a 954-ről úgy hallottam nem a legstabilabb akkor már inkább 1000rr.....
Mérdmeg az agynál mekkora és a felfogatást kiosztást..
Szerintem ne itt OFFoljuk szét az adásvételt, támadd meg az adott témához tartozó topicokat, kéredzősködj, fontold meg a tanácsokat, stb.

Az én véleményem, hogy egy 300-as ETZ után 1000-es gépre ülni veszélyes, pláne hasalós sportgépre, iszonyat önuralom, óvatosság, visszafogottság stb. kell hozzá, ami addig, amíg meg nem jön a rutin, inkább nyűg lesz, mint öröm. Én nem tudok jót motorozni önfeledten egy olyan vason, ami szükségtelenül erős, és emiatt folyton félek rajta. És itt nem az egyenesben való száguldásról beszélek, azt egy idomított majom is megcsinálja.
Sajnos nem tudok így konkrét méreteket, de az egzakt leírás az alábbi:

Aprilia MX50 furatkiosztású kell, hogy legyen, 520-as láncot tudja fogadni, és 38-42 fog körül legyen. Ennyi
csak egy öreg felfúrt 300as mzm volt :)
Na mond a méreteket kizártnak tartom hogy a nagyvason lévők között nem találni ..van ott annyi tipus
Életed első motorja lenne? Vagy van valami előéleted azért, bármilyen motoron? (a rutin és a forgalmi vizsgát kivéve, az nulla, bohóckodás)
Üdv, nem tudok semmi újat mondani, ggáborral nem beszéltem azóta (netközelben sem voltam), más megoldás még nem született
Köszönöm szépen + az őszinteséget
de valami konkrétumot a motorokról amit érdemes tudni választás elött
Szia(sztok)keme! lánckerék megoldotad
Szerintem ezek közül teljesen mindegy, melyiket veszed meg arra a kis időre.
+1 jótanács, ha szeretnéd, hogy többen válaszoljanak, töltsd ki az adatlapodat
Értem én, hogy nem lehet meggyőzni én is 1000-essel kezdtem 400 km után el is tört a bal kulccsontom és egy szép titánsín lesz benne életem végéig és még utánna is, a motor meg kuka . Szóval ne csináld nekem a munkát, mert nincs kedvem krétázni, vegyél egy 600-ast, azzal sokkal könnyebb motorozni és kiseb az esély eltaknyolni, besokalni .

A baleset után elkezdtem az elején Yamaha XJ600, XJ900, YZFR1, majd most FJR1300-al közlekedem. És egy esőben elcsúszáson kívül már nem történt nagy baj, az is csak a kopott gumi miatt volt.......szóval érdemes betartani a ranglétrát valamellyest
Syasztok Gnat vagyok és még nincs motorom viszont szeretnék köv nyáron venni egyet
5 lehetséges moci lenne gondolom sejthető R1 YAMAHA,SUZUKI GSX-r 1000, HONDA ugyancsak ez a kategória vagy KAWASAKI ZX9 esetleg APRILLIA 1000 RSV
tudom tudom kezdőnek ekkora motort minek de ebben nem lehet megyőzni viszont érdekelne a véleményetek a motorokról ill javaslatok mit miért érdemes venni ezek a mocik évjáratban a 2001-2003 közöttiek nagyon köszönöm a segitséget üdv Gnat
hali!
eladnám a gépem... esetleg valami kicsi,olcsó csere..
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Hello engem érdekel!cserére van egy cagiva elefantom 125/50_es megnézheted a használtmotor.hu-n fekete narancssárga 1350000iá tel.06 70 528 12 11
Elcserélném túra enduró dakar kinézetü cagiva elefant motorom robogóra kétütemüre vagy négyütemü lehet kistetü 150-es is pl :_F18 125,150vagy yamaha eroxra // motorom megnézhető használtmotor.hu-nfekete narancs 125/50-es 135000iá//tel:06 70 528 12 11
92es évjárat asszem, de a blokk ugyanaz a körlámpásban és a macsakalámpásban.
érd:06304514435 Az NSR blokkalkatrészek főtengelyt(10ezer km es, gyári, semmi lógás), önindítót, gyújtást(lendkerékkel mindnennel) plusz még sok mindent tartalmaz. 12ezerért ajándék
milyen alkatrészek vannak nsr-ből?meg hányas évjáratú (volt)
helló
Eladó egy Yamaha DT125RE önindítós,96os:199ezer ft ért, másik Yamaha DT125R, 94es: 189000ft, és egy Honda MTX125,90es: 159ezer ft valamint Honda NSR125alkatrészek: egyben 12ezer ft