Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég optimista vagy az (irány?)ár tekintetében... Én újragondolnám.
Szia !
Gondolom "ő" lesz az, ára: 5000,- Ft

Üdv: Andi
Gyári, új ROTAX 122 es nicasilos henger eladó! Ára:55eft
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Ma alkalmi áron 500eft!Kép adatlapomon! Hello! Eladó vagy cserélhetö xjr400 as yamahám! Csere rendszámos xt600 érdekel de 95nél nem öregebb vagy hasonlo kaliberü turagép vagy supermotyo régebbi rendszámos drz is érdekel de csak supermolyo de más is szobajöhet ird meg vagy mond mid van és meglássuk! Az xjr szép és jó állapotban van cserélve lett gumik gyertyasor,olaj,szürö,láncszett,vezérmüláncfeszit!



Érd.:3 0 - 4 9 3 2 3 1 0
Email:kgb07kukac freemail pont hu
köszi! várom válaszod
moto detail motoremelő eladó!

Ára: 9.000,- Ft

Hívjatok! 30/955-húsz-huszonöt
robogóba kellene!
helósztok! t-kormány kellene nekem aki tud az írjon ubulkutya@freemail.hu
Hello! Eladó vagy cserélhetö xjr400 as yamahám! Csere rendszámos xt600 érdekel de 95nél nem öregebb vagy hasonlo kaliberü turagép vagy supermotyo régebbi rendszámos drz is érdekel de csak supermolyo de más is szobajöhet ird meg vagy mond mid van és meglássuk! Az xjr szép és jó állapotban van cserélve lett gumik gyertyasor,olaj,szürö,láncszett,vezérmüláncfeszit!


Érd.:3 0 - 4 9 3 2 3 1 0
Email:kgb07kukac freemail pont hu
Szerintem van, de csak holnap reggel nézem már meg, mert bezártak már a fiúk.
Üdv: Andi
Eladnám Spool csizmámat méretprobléma miatt:
Érd.: viniviki@freemail.hu
Szia!
Csak a taposó! első!
Sziasztok!

Eladó HONDA CB 500 S motorom, autóvásárlás miatt.
Részletek:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Szia!
Elsőt vagy hátsót? Konzollal, vagy csak a taposót?
Üdv: Andi
Hi Honda CBR1000rr első futómű és 900rr karbulátor légszűrő ház és más egyéb alkatrész eladó
Baloldali lábtartót keresek 2003-as R6-hoz!
ha valakit esetleg érdekelne , akkor vannak használt robogó gumijaim olcsón ....
10"-14"-ig 22 db ...
kérésre küldök pontos listát ...
hát az sajna felejtős, M vagy L kellene
XS az Icon női kabát mérete!
Sziasztok!

Eladó! 2003.-as év járatú Honda Silverwing! Magyarországi, ABS-es, végig szervizelt (vezetett szerviz könyves) friss műszakival, új első-hátsó gyári gumival(számlával), GIVI gyári dobozzal, LeoVince 4Road kipufogóval, törzskönyv! Műszaki érv. 2009.08.08. Én vagyok a második tulajdonos. A nagy szerviz 24000-nél, minden ami kötelező, számlával igazolt! 24 kw-os forgalmi A korláttal vezethető! Nyaranta csak túrázásra használt kitűnő állapotú motor.
70/232-1505
Eladó honda vtr 1000 sp1!
Kitűnő műszaki és szép esztétikai állapot!Garantált kilométer,pályázásmentes, magyarországi, törzskönyv, forgalmi!

ár 1050000ft

Élérhetőség 06-20-3919664

Hitel 20%-tól!
méret?
Eladó rózsaszín Icon női textil kabát. Nem igazán lett használva ezért nagyon szép állaptban van.
Ár:30.000 Ft.

Érdeklődni:
tihanyio@freemail.hu
06/70-362-09
64
Komplett Dainese 54-es kétrészes bőrruha + kesztyű + csizma + Shark RSR bukó eladó,

Én tényleg el akarom adni, ha érdekel vkit árban megegyezünk.
Sürgősen megválnék, normál állapotú 2003'-as Suzuki RM125-től!
500eft-os irányáron! Csere nem érdekel!