Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello bogyo. Előfordulhat hogy érdekelne a gép. Mennyire tartod?
És még egy kérdés: meg lehet azt oldani hogy ne 50-esként legyen a papírja, hanem 125
ösként ahogy a valóságan is?
eladnam az xt-m
esetleg dr 350-re cserelnem
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Szia skacok!
Nagyobb csere miatt eladnám a kíválló motorikus és gyönyörű esztétikai állapotban lévő kétütemű, különolajozású, egyhengeres, teljesen felújított
YAMAHA RS 125/50. es motoromat.
A gép napi használatban van, 18le. 110 körül van a vége, bár én nem bántottam. A modernebb motorokat is megszégyenítő gyorsulása van!
Tartós motornak, gyakorló első gépnek tökéletes.
Érd.:e-mailban
Ha valakit érdekel van egy eladó gyári kipudobom WR 450 f-re 18000 ft .
http://www.kepesmotor.hu/april...
bocs h belszólok ennyit tudtam segíteni
Üdv! Eladó még a moci? Küldhetnél pár infot róla? Mennyi az ára? miklosnagy@c2.hu
Eladó zx 600-as motorom!Jo állapotban elöl új hullamos féktárcsa, betét!Motorváltás miatt!Csere érdekel cr 250 125 kx 250 125 yz250 125
jah, vmi gazdag geci votl,ott tette a kurvakeményet oszt mekkora égés lett vna ,h egy kis 125ös odabassza azt a kakiját
de am te megvagy nekem msn en is, multrko talán vmi karbit akartál venni tőlem.. 34es dell orto karbit.. de ak nemtuttam amikor bszéltünk h te vagy vagy te megismertél engem akk?
énén :) beijedt a kis nagyképű 1 125östől
de emléxem te voltál az? a buzi nem akart gyorsulni,biztos megilyett
Üdv! suzuki dr 800 big, 1992-Évj. forgalmis, tÖrzskÖnyves, fnyezni kell az egÉszet, mŰszaki 1 hÓnapja lejÁrt. motorikusan kitŰnŐ Állapotban van. Ára 350 eft. tel; 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538 aszÓd.
hé fireball nem emlékszel 1 srácra a motoros taliról aki majdnem elintézte h. gyorsulj 3as kupéval?
mito
szimo beszámitással is
ZXR 400 csere csak emilbe.:szabinyo@freemail.hu
Persze költségmentes,frissmüszakival,leszervizelve,névreirva több év garival
ZXR 400 kawasakim nagyobbra cserélném.
ZXR 400 csere?
csáo
egyre gondoltunk?akkor nem tudom mire,milyenre gondol ennyi összegért és még f@sza is legyen nem?
...majd rájön hogy csodák nincsennek ha nem talál ilyen paraméterekkel...(+100eFt kell oda még..)
Sziasztok!

Eladó a képen látható topcase-tartórendszerem a platnival együtt. Több tipusra is gondolom részerelhető, mert állítható a felfüggesztése. Eredetileg 600 Yamaha Diversion-ön volt - az enyimen...
Irányár: 12000 Ft. Hincsétek...

erőegészségjobbidő
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com .
Ha valakit érdekel tartozás fejében kapott RM250(89) és CR125(89) krosszmotor, dobjon egy mailt.
elattam már
SZiasztok.
Keresek mini index eket 4db ot.