Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Endúrót, vagy Supermotot keresek!

Sziasztok!

Mivel az apróhirdetés rovatban elbénáztam, ezért itt keresnék max. 200.000-Ft.-ig, ELFOGADHATÓ ÁLLAPOTÚ, NEM SZÉTGÁNYOLT endúrót, vagy Supermotót! CSAK RENDSZÁMOST!

Köszi!
Üdv.Univerzális Givi e38 doboz+tartó 20eFt kulcsos levehető(tartóbol kétfajta méretü van)használt karcos de nem törött/repedt. Bp XI.kerben megtekinthetö vagy tzr250rc@citromail.hu
Üdv Mindenkinek. Eladnám a két Hebco Journey típusu 42l /db oldal dobozomat. Teljesen jó állapotban vannak 2 db gyári kulcsal. A legnagyobb terhelhetőségi és sebességi indexel rendelkeznek.Tuti vízállosággal Új áruk 120,000-volt. Most 60,000 Ft az áruk.Ha valkit érdekel írjon. Üdv : Szabi
Sziasztok!

Motor, ruha, tárcsa, gumi.. Eladó!
Sziasztok! Keresek oldalsó dobozokat (régebbi fajta )szögletes formát!
Ha valakinek van a padláson akkor ne habozzon! Kb. 20.000 magyar forintig tudok elmenni az árban.
Adataim között található elérhetőségeim valamelyikén mindenki elér.
Széles utat!
Oké, várom..
HI!
Megvan még a 34es karbid?
O02]szevasztok, segitség kéne elvinnék a motoromat, de beszámitásos cserével el kéne passzolnom egy gilera mx1et, vagy egy öreg gpz 750et sürgösen.ha valaki tudna rá megoldást irjon vagy hivjon az ár 150ezer forint .06206420248, msn:hsskft@freemail.hu, elöre is köszi a segitséget
www.endurobolt.atw.hu

Olcsó felszerelések, kiegészítők!
hagyd.

köszi az emailt.
Azt jól teszed, mert különben:" ha nagyon szemtelen vagy letépem a szádat,utoljára szólok,rádszánok egy kis időt és megleszel.ugyhogy felejts el"!



hello domi223.

köszönöm.
haha móka kóla...de én itt befejeztem..
Szevasz!
Hád de téged meg ki kérdezett? Ülj csak vissza, majd szólítunk!
aha értem én is így szoktam meg nekem nagyon vastag a lábfejem de tök jó na nem akarlak se rá se lebeszélni!
Én 45-46 osakat szoktam hordani de elég érdekes lábformám van, szal semmi kép nem vennék kiprobalas nélkül.
nekem tök vastag a lábfejem és még így is tök kényelmes
Mekkora a lábad? pontosan? mekkora cipőket hordassz?
te valami ritka gyökér lehetsz ha ez tetszik.
megbeszélték,elnézést kértek,
az egyik megirta a domi223-nak a gondját,ha vissza olvastál volna.........

minek feszegeted?!?! ,lezárták és kész.
ez egy adás vétel topic, ne örvendj mások összeugrásán.
részemről ezt befejeztem.
De biztos van!
Sajnos otthon van a kabat, de este megnezem neked!
nincs típusa?
Tulajdonképpen egy 13 ra gondolta csak az baj hogy nem tudom felpróbálni, mert elég messze vagy! Úgy meg nemhiszem hogy összejön..,.
Hallod Te ha az ő helyében lennél már fejbelőtted volna magadat. Nem értem mért mondasz véleményt addig még nem ismered a helyzetét. Te sem vagy semmivel okosabb.
Honda NS-1-be való fordszámmérő-spirált tud valaki? A külseje megvan, a bowden nincs meg
Bocs 43!
Pláne!