Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen azt árulom. Ez egy kicsit segít. A műszaki most fog lejárni de ha komolyan gondolos akkor elviszem és akkor friss műszakival adom. Csak be kell tolni semmit sem kell csinálni vele.
Hali!

A galériádban látható vasat árulod? Rendszámos?
Nekem is van eladó rendszámos
enduróm vagy supermotom
Nekem van egy apriliam szép állapotban 275ért.
Ok. Nem gáz! Én is felhúztam magam! Amúgy az "ó" betü véletlenül maradt le! Én a szupermoto alatt nem a professzionális gépeket értettem. Gondoltam 1- 125-ös, vagy kicsit nagyobb enduróra, ami akár 20 éves is lehet, ha jól működik! Nem terepre, hanem a kibasz...t budapesti csúcsban való közlekedésre szántam, nem terep gumikkal! Lehet, hogy nem jól neveztem nevén a dolgokat! Mivel van jogsim motorra már vagy 25 éve és nem 1edül akarok feltétlen nyomulni, ezért kéne a kis gép!

Na erről ennyit!

Üdv!
széles utat kivánok igy van másokra vigyázz de azért magadra is
Nekem 275 ért van szép állapotban egy apriliam.
amugy Kato28
nem fikázásnak csak rosszul vagyok,ilyen fogalmazástol"supermotrot MAX 200.000-ig"ha jól belegondolsz supermotor szettet se kapsz ebböl az összegböl amugy nem volt szándékomba megbántani.......................
Na annak a gépszíjnak sosem szabad elszakadni ...
És ráadásul sehol ...
de én nem vagyok gyerek nem is ismersz azt sem tudod ,hogy motorozok és létszíves addig ne mondj véleményt rólam amíg azt sem tudod ki , mi...ezt nem szeretem az emberekben a környezetemben már mindenki elfogadta mások miért nem tudnak megbékélni vele.Egyébbként 9 éves korom óta motorozok,és tudok normálisan menni vele ha meg elstakad a gépszíjly akkor olyan elyen teszem ahol nem tehetek kárt senkiben.
Nekem nem fáj, de nem gyerek kezébe való egy ilyen gép.
Csáó!
Rendszáos 125ös gyorsaságit keresek!
msn: maf_fia_@hotmail.com
e-mail: inix2@citromail.hu
Alpinestars GPU kétrészes ruci piros színű, még van rá garancia is 50-es Kb L-XL között fel kell próbálni
3-4x volt rajtam (Térdkoptató picit kopva)
Tavaly év végén vettem októberben 150.000.- Ft
100.000.-110.000.-
Képeim közt...
azt már elvitték ...
Így mennie kell a "nagynak" is
és a zseb-bike mellette?
500 perpillanat
Ja!

chevy!

Ha olvasni tudnál, akkor láthatnád, hogy nem garival, nem friss műszakival kerestem,még csak nem is névre írva! Okos!
Sziasztok!

Köszi a fikázást Kat28 és chevy! Tükrözi a személyiségeteket! Amúgy nem csodát várok, csak vmi kisebb jól működő mocit, hogy a városban elfutkározhassak vele, ugyanis én nem tudok és nem is akarok KTM LC4 640-est venni, mert ÉN NEM TUDOM azt megfizetni és nem is nagyon akarom!

1ébként ezekkel a paraméterekkel található motor "kedves" chevy, csak jobban körbe akartam nézni, hátha találok itt is vmi értelmes vasat!

Na üdv mindenkinek!
Ezt honnan veszed ,nem sok van már a jogsiig ,de mind1 a hayabusa nem csak jogsival megy ez van kaptam egyet apámtól és....fáj?
Te kamu vagy, nem is vezethetsz hayabusát.
Milyen árra gondoltál a motorral kapcsolatban?
Eladnám 400-as zzr-em
info : aya@index.hu , ill. : 06706155160
Szevasztok dainese gerincprotektort keresek.