Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

Volna két eladó ABUS Granit Power Chain láncom+lakattal...zsír újak...bontatlan csomagolásban...110cm hosszúak
ABUS
Új áruk 46000.-/db! 37.000.-/db-ra gondoltam....alkudni kötelező
20/9654435
hol lehet megnézni ?
csere is érdekel ?
javithato de gyere el nézd meg erös anyagbol van csak nagy volt a lendület :-)))) tetceni fog nagyon jo kis gép
jaja nem régóta van nálam a gép csak ugy terveztem hogy elmegyek 25-ös jogsira aztán ugy hajtom de nem jött össze, ezért döntöttem ugy hogy inkább eladom mivel a rendőrök eléggé szívóznak felénk.
hello szoki, itt az e-mail-em irj priviben légyszi:
burger3@freemail.hu
Nem régen vetted nem? h-h máris eladod?
Heló. Lehet ,hogy érdekelne a motorod, csak el kellene adnom az enyémet. Tudnál írni róla bővebben? Pl: mi volt cserélve, javítva? alkatrész mennyire kapható hozzá? hogy megy? km? évjárat? Előre is kösz a választ.
Nem kell valakinek egy 80ccm-es RX? 1995, felújítva, nagyon megy(100-105km/h) 280.000 Ft
amugy méga motoron van szoval ha valakit érdekel irjon, mert a motor csak áll msot 3 hétig legalább még, ha lesz érdeklödö lecserélem veszek rá endurot és lehet vinni!
érdekelne DT-hez müszerfal, legalábbis minimum a fordulatszámmérö fele, 2003-ashoz bár nemtom, sztem mind ugyanolyan egy jo ideje
jah és van rajta hátul egy bridgestone battlax bt45r tipusu gumma, 120/80-18-as, uj ára 30 matyi, 20 ezer forintért odaadom, nekem enduro kell rá és 20bol még jol kijövök, amugy a gumin az látszik h akkor votl elöször használva amikor megvettem a motort, jelenleg még nincs meg a jogsim, szoval nincs is használva, mire meglesz jo lenne az enduro gumi, ezért adom el! jah és elöl meg van egy kicsit használtabb mitas trial 3.00-21 gumi, 4-ért odaadom, a kettö együtt 22! a mitasnak is még szörös az oldala (terepen nem votl használva egyáltalán, de még elfuthat)
szóval ez itt
Sziasztok!

48-as AXO, 40e
+

Van egy full utángyártott idom készletem 2002-2003 CBR954RR-hez. Motoron még nem volt.

bordasp@chello.hu
Szevasztok!

Engem meg egy full kipuf rendszer érdekelne 2001-es Gsx-r 750-re .Ha valaki tud ebben segiteni,megkoszonném

bordasp@chello.hu
50db-os Superbike gyüjtemény eladó!

Superbike
Az enyém is eladó! Friss vizsgával!
érd: 0630 432 5993
Eladóak!
Alpinestars GPU kétrészes ruci piros színű, még van rá garancia is 50-es Kb L-XL között fel kell próbálni
3-4x volt rajtam (Térdkoptató picit kopva)
Tavaly év végén vettem októberben AKCIÓSAN 150.000.- Ft új ára 200.000.-
95.000.- az ára
Képeim közt...
Suzuki sv 1000 s típusu motorkerékpáromat eladnám illetve cserélném (suzuki, ktm ,yamaha)supermotora 1millió forintig +200 000 ft kp.Győr Moson Sopron megye(extrák:bukó gomba ,hasidom, sportszűrő+normál,nyitottkipufogó, kormánygátló, 2004 05 ik havi 2007 ben lett forgalomba h.
Köszönöm szépen a segítségeteket!
Akkor megpróbálom a Pestit először mert az közelebb van....

Köszi mégegyszer!
Üdv:
Mackóka
Szia Mackóka. Budapesten tudok bontost akinek valszeg van. Őt is Ricsinek hivják nagyon korrekt pali és nagy gixer fan. A telszáma: 70-5850436 Kicsit nehéz felhivni de ne add fel.
Yamaha tmax gyári kipufogó rendszer kis sérüléssel eladó.
Ár: megegyezés szerint
Aprilia Pegaso Szép állapotban eladó, vagy nagyobbra cserélhető 25 kw-ig.
itt gyöngyösön javitanak hütőt. " tapasztalat" olcson és jol. ha érdekel meg keresem a számát.
üdv.gábor
Szerintemnem kell újat venni, mert meg tudjak javítani. Nem tudom hol csinaljak de biztos hogy meg tudjak...