Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi! 97es jo állapotban eladó! olcsobb csere is éredekel. ár 650,000
20/3451955
Sziasztok!

Keresek Suzuki gixxer 600ashoz, '98as évjáratú motoromhoz, komplett hűtőt.
Hétfőn átütötte valami menetközben és most nem tudom használni

Ha valakinek van esetleg, vagy olyan ismerőse, esetleg ismer bontót akkor írjon légyszi!
ricsi@freemail.hu

Előre is köszi!

Üdv:
Mackóka
Sziasztok!
Ha valakit érdekel ELADÓ NSR 125/50! Nagyon szép, megkímélt állapotban, felújítva, 97-es évjárat. Irányár: 400 000 Ft! + Eladó ruházat + csizma melynek ára 60 000 Ft. Ha motorral együtt kell akkor 420 000 FT! Érd: 06-20/334-2127 vagy vermilion@vipmail.hu címen! Képet kérésre e-mailben küldök!

(a moci nem az enyém haveré!)
És az mit jelent hogy ferdén áll az első kerék ?
javítható?vagy elment a váz is ?
Attól elferdült hogy nekedment a haverod ?
Azt hittem ezek erősebb anyagból készültek ennél ....
Gilera MX1 gyorsasági 125/50es motor kis esztétikai hibával eladó, vagy cserélhetö, Laptop, Ropbogó, Mobiltelefon beszámitással. Érdeködni telefonon 06306420248.on lehet, a láncszett uj. a hátso gumi cserés. Elérhetöség Msn, skype is
http://img.carstyling.hu/userc...

http://img.carstyling.hu
/userc...






ITT megtekintehtök a képek nagyobb mérteben
eladó 210.000ft kisebb hibákkal Pl:1 nem jo a hárafelé menet (a válto amugy hibátlan)
2.gyujtás kapcsolo nem jo
3.bal elsö kerék picit ferdén áll :-) (nem elestem vele hanem nekem jött haverom)
4.nagyon jol megy, ültetve van és átételezve, tuning sport kormány,jo aksi és még használhato gumik csere érdekel cross motorra vagy bármi hasznos dologra üdv milan12131
Eladó egy Kawasaki Zx10 89-es évjárat kifogástalan motorral, idomok lámpa és oracsoport nélkül alkatrésznek. A motorja elindul, szinkronizálni kell, Tank rajta ülés rajta, hátso gumi, és a láncszett cserés.
Az ára 160 ezer forint A moci nem karambolos, Németországbol hozattam az idomok miatt. 4.2 gyári kipufogó. Az árba cserét esetleg beszámitok. Laptop,Mobil, esetleg robogó. Hivjatok 06 306420248, Esetleg korrekt ajánlat esetén alkatrlszek is eladóak róla.Elérhetöség Msn, skype is
hello!nincs meg a futomü már?nem tudja valaki seducertt elérhetőségét?fontos lenne üdv
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
Honda ns-1 50 ccm-es gyorsasági eladó szép állapotban motorikusan és külsőleg is nyáron teljesen felújítva! azóta kb 3000 km-ert ment!
Ha "belefaragod" belemegy másba is! Ez konkrétan Tmaxhoz készül az eredeti hátsólámpa minta után.
Üdv:
Szugyi
másba ne mmegy bele vagy miért pont t-max csak?
Újdonság Magyarországon!
Eladó multimédiás LED-es hátsólámpa Yamaha Tmax 500-as nagyrobogóra!
Amit beprogramozol az jelenik meg a hátsólámpádon akár menet közben is!
A készlet taralmaz:
1 db LED-es hátsólámpa panel
RS-232 kábel
CD-rom szerkesztö programmal
Kábel + gomb: váltás a programozott és a normál lámpa között.
A termék külföldröl érkezik kb. 2 hét alatt!
Video itt megtekinthetö:
http://www.youtube.com/watch?v...
ÁR: HÍVJ!
Tel: 06-20-9315-930
Új, dobozos LeoVince 4 ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha XP 500 TMAX nagyrobogóra eladó!
Bolti ára: 125.000.-Ft
Ár: HÍVJ!
Tel: 06-20-9315-930
email: szugyigabi@freemail.hu
Használt LeoVince 4 ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha XP 500 TMAX nagyrobogóra eladó!
Bolti ára: 125.000.-Ft
Ár: HÍVJ!
Tel: 06-20-9315-930
email: szugyigabi@freemail.hu
de hülye vagyok...mindössze csak az elérhetőséget nem adtam meg, bár ott van az adatlapomon, aki ügyes, megtalál :D
cross:
Suzuki RM250 89-es, E-H tárcsafék, picit gyenge kompresszió, 190eFt
Honda CR125 89-es, E-H tárcsafék, erős motor, 180eFt
Honda CR250R 86-os, E tárcsa, H dobfék, kiváló állapot, mocsok erős, 180eFt
hi ...
engem érdekelne a quad...
kérhetek képeket ? + pár infot(évjárat , üzemóra,gumik ...stb....)--------- aya@index.hu-ra
esetleg robogó csere ?

kösz ...
SHOEI SUZUKI GSXR XR-1000 (RF-1000) Méret: L (59-60)
Ára: 65.000 Ft


SUZUKI fényezés, limitált csúcs sisak. Karcmentes,csak párszor használt, sajna nekem nagy.
AIM héjszerkezet: organikus üvegszáll + klf. összetett rétegek ettől rendkívűl könnyű és ütéselnyelő! Shoei szabadalom - EPS 2 sürűségű, optimális biztonságot nyújt

- Záró pleximechanikával és egyedülálló plexitömítéssel rendelkezik

- Dupla \"D\" gyürű, versenyhomolog és használata a legbiztonságosabb - Kényelem: 3 méretű héj létezik

- Az L-es sisak súlya csak 1330 g +- 50g.

- Mosható bőrbarát, antibakteriális bélés - Kivehető és mosható arcpárnák - Állszíjvédő-takaró is kivehető és mosható

- Szellőzés: Összetett ventillációs és elszívó rendszer - Bemeneti szellőzőnyílások a homloknál és állrésznél, kimeneti szellőzőnyílások az Aero Wing résznél és a nyakrésznél a bélésen belül - A szellőzőcsatornák biztosítják a megfelelő levegőmozgást a sisakon belül

- Aerodinamika: Áramvonalas héj, Tail Fin II, hátul a nyakrésznél elterelő szárny - Aero Wing Spoiler nagy sebességnél stabilizálja a sisakot.

- Vásárláskor automatikusan jár a sisakzsák

- \"B\" típusú orrvédő és X8 típusú bogárháló, arcpárnák klf. méretben kaphatók

- Zajcsökkentő szett is kapható hozzá, teljes mértékben kiszűrí a külső zajokat
Új ára 130000

70/3733268
csere quadra:?
sms.......0630-921-2347......sms
ja csere érdekel és 210 az árrrrrr