Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szelekt emailcimet tudsz adni? most hétvégén ráérsz szombat vagy vasárnap megyek hatvanba!
Honda MT 70 nagyobbra váltás miatt (Debrecenben) eladó; 1988-as, 4 sebességes váltó, léghűtés, Polini henger (3500 km-es), kép az adatlapomon, jó állapotban. Irányár: 130 000 Ft. Esetleg "97 körüli DT80LC2-re ráfizetéses csere érdekel.
Simson motort keresek! 1980-as évjárattól üzembiztos jó állapotba 100.000 ft alatt.Ha lehet képekt is küldjetek és irjatok róla.
Érdeklődni:

janosvarga@citromail.hu e-mail cimen!
Suzuki Hayabusa 2001 es évjárat nagyon szép állapotban eladó!érd 06309538578 vagy kovacsgyuressz@freemail.hu
esetleg itt a forumon!
Sziasztok ha van valakinek vagy az ismerösémek ELADÓ SUZUKI RMX 250-je akkor dobjon már meg egy e-mailel vagy csak csörgessen meg mert szeretnék venni egyet de a legkorábbi hirdetés 2 hónapos amit találtam már 4-et hivtam de már eladták,elcseréték.
Ja a számom:06 30 4185884
Honda Bali Eladó
msn:tibike_13@hotmail.com
e-mail:szmolkatibor@citromail.hu

tel:06302156923
nincs
AZ előzőhöz ...
PONT az árat felejtettem el oda írni
az ár irányár: 1.460.000 .-
Motorváltás miatt a "régi" motorom eladnám!
2007-es HONDA CBF 600S, GIVI túra plexi, hátsó GIVI doboztartó, vezetett szervízkönyv.
Teljesen sérülés mentes, 13000 km. tel.:30-298-8174
Ha kell a motort bármelyik részéről részletes fotót küldök.
Eladó egy leo vince v6 komplett sport rendszer
35000-ft os i.ár-on.Gyári papírjaval,motoron alig volt
szép állapotban képet tudok küldeni...!Bármelyik kis 50-es gyorsaságira jó rs,tzr,ns,futura,prima....
Elérhetőség:06-20-391-9664
nagyz
olika@citromail.hu
2005 6. havi yamaha xt125x 2700 km hibátlan,szinte vadi új ... ALKU NÉLKÜL 480.000 bp 3.ker 06308305751
szelekt emailcimet tudsz adni? szaraz azért ha jó lesz rám nincs harag ugye?
okés és előre is köszi h ilyen rendes vagy!
Sajnos nincs,de megvettem azt hittem nem vagyok "dagattmadár" de kicsi lett,ill.kényelmetlen volt.
azért adom el.

jelzem előtte, időben amikor fogok oda menni.
Sziasztok!

Van egy eladó Yz 250, 2001-es gyártású de 2002 őszében használatba vett crossmotorom.Valóban patika állapotú átverés nincs!Ha jó mocit szeretnél hívj 0620 9 464-514

Üdv Till
8000 az új ára a gatyónak az nagyon jó:)
és nagyobb méret létezik mint amit most te eladsz?
és a nadrágba létezik nagyobb is? mint amit most eladsz?
és annak mennyi az ára?(amit ha kell m,ég akkor is vennél nekem)?
ezek az uj árak,
számlát is adnak,nem kereskedek sporttársakkal!:):)
energia megirja ugyis,hogy milyen és akkor tudok azt is venni neked,ha akkor majd esetleg még kell nadrág.
okés köszi szépen!
és a nadrágnak amúgy mennyi az új ára? mert lehetséges h érdekelne az is!
nem,csak olcsó volt /2500ft/ és vettem belőle xxxxl-es méretet nehéz találni,de nem volt csak egy fajta szinbe,vettem többet és a haveroknak adtam,
maradt még kettő,ebből agok egyet Rolandnak/energia/ a másik marad nekem,
holnap teszek fel képet,ha tetszik szivesen veszek neked és elküldm,de csak kb 3 hét mulva megyek arra,de elteszik nekem.
nincs harag csak azért érdekelt volna mert nekem elég nehéz méretet találni és épp néztem ez jó nagy ez a gatyó!
meg azért nincs nekem 20 000 ft-om egy gatyára akkor inkább elmegyek motorozni valami rossz gatyára!
azért köszi
és a mez is a gyatyához van?
holnap
ja és a mezról is tudsz küldeni képet?