Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Ugyan az a Motul volt nekem is benne, és ugyan úgy elnehezült a váltó. Eléggé felmérgelt, mert még csak 2000km volt benne, de lecseréltem vissza az előírt Castrol Actevo GP 20w50 -re és azóta semmi baja, pedig tegnap, tegnapelőtt sem volt hűvös...
Üdv mindenkinek! S.O.S kellene egy 99'es r6 hoz kuplung! Tud valaki egyet olcsón? Vagy a polcon elfekvő küső+belső kosár is érdekel, nem muszály hogy komplett legyen!
széles utat!
50 km már necces...
Nekem 300V factory van.
Sziasztok!
Van valaikinek R6R-hez lengővillára sárvédő+láncvédő burkolat?
Köszi
Sziasztok! Nem tudom csak én vettem e észre, vagy más R6-on is így van, de mikor nagyon átmelegszik, mondjuk 30 fokos a levegő vagy még több, és még a motor is kap azért, akkor mintha nehézkesebben működne a váltó. Szerintetek ezt tudnám esetleg más olajjal orvosolni? Most Motul 5100, 10W40 van benne.
Itt van ülés...
Helló! Lehetne egy kérdésem? Igaz egy kicsit nagyon megkéstem vele! Van még eladó alkatrész a motorról? Konkrétan engem a hátsó ülés érdekelne! Bocsi a késői zavarásért. Üdv.: Bosits Péter
Szia Petar,

Sajnos nincs már.

Üdv

Chris
Helló! Esetleg ugyan ehhez a típushoz hátsó ülésed nincs, vagy nem tudsz szerezni? Köcce
Az ülés alatt lévő kiszállt cucc értéke nem számot tevő! Commander van még ott, de az le van rögzítve. De a következő ülést az már drót sodronnyal oda fogom kötni, az 100 % !
gratulálok
de nemvolt semmi értékes alatta remélem! bár , elég szivás márcsak maga az ülés is
Szép Jó napot mindenkinek! Én egy olyan problémával szembesültem tegnap motorozás közben, mikor leértem a Balatonra, hogy elvesztettem a hátsó ülésemet meg az alatta lévő cuccokat! Elindultam vissza felé, persze hogy nem találtam meg. Szóval, ha valakinek volna egy felesleges hátsó ülése (ha sérült a húzat, az sem baj) 2003-as R6-hoz, ő jelentkezzen a petyo109@citromail.hu címen. Addig is széles utat mindenkinek!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-6087167


itt az uj link,tegnap töröltek mert uj a teloszamom.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_600_r-6086587
Jelentem, a szegénységjelző kivillanása után 46.5 km tettem meg 110-120as tempóba, fuckyeah azt hittem nemérek haza
Szia,

ez is 7,5 cm..
a képen látható szett plusz 2 db új taposó 35e.

Üdv
Ahogy mértem 7,5cm a távolság a két furat közepe között. Ha a méret jó, tudsz pár képet küldeni a lábtartóról E-mailben?
Üdv.
Jani
Sziasztok!

Van egy 2005-s fodított telos R6-om.
Multhéten vetem észre először,hogy elfelejti az alapjáratot.
Megyek-megyek és mikor behúzom a kuplungot leál.
Ha gázthúzok megy meg minden,de alapjárat nincs.
Megállok, lekapcsolom a gyujtást meg mindent fél sec indítom és újra megy minden mint ha semmi baja nem lenne. kb 100-200km körül csinálja.
Szerintetek mi lehet. 4 hónapja volt injektor szinkronon. 32000Km-volt benne akkor most van benne 35600Km.
Szerintetek mi lehet?

A segítséget előre is köszönöm!
Srácok a 2001es r6 os hátsó idomot rálehet tenni egy 99esre? Hogy az a két macsakszem legyen a hátsó lámpa az a lényeg. Köszi a választ előre is
Szia,

a kormánycsutka tegnap este kelt el, a lábtartóhoz légyszi mérd már le a tieden a két tartó csavar távolságát, az alapján kiderül hogy feltehető-e.

Üdv

kuruczferi
Nem tudod véletlenül, hogy a kormánycsutak, illetve a lábtartó esetleg feltehető -e egy 2002-es R6-ra? Ha igen akkor lehet érdekelne, feltéve ha megvannak még.
Sziasztok!
Ajánlom az uj GB Racing szupererős műanyagból készült motorfedél vedő burkolatait. Jobb mint a karbon/kevlár boritás, mivel ezt nem kell minden esés után cserélni, mert nem kopik át. WSBK-ban és Moto2-ben is ezeket használja a legtöbb csapat. Az ár/érték arányuk szerintem az egyik legjobb a piacon jelenleg megtalálható hasonló dolgok között. Főleg, ha azt nézed milyen lehetséges károktól menti meg a drága motorodat.
A komplett motorfedél szett(jobb, bal oldal) motortípustól függően 40-70000 Ft között változik, de lehet egyenként is rendelni. Van "cápauszony" is a lengővilla aljára, bukógomba, illetve emelőszem is. Érdeklődni az info@euromotoracing.hu email címen.
Üdv. Érdeklődnék valakinek volt-e már ilyen problémája? A 2007-es r6r motorom fordulatszámmérője, nem működik! Mi lehet a gond? Köszi!
Eladó R6-ra (2006-07) vadonatúj MRA sötétitett racingplexi. Ár megegyezés kérdése.. Tel. 30-3572549