Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen!
előbb csak a léptetővilla " megy el "
Nekem annak a cseréjével meg is oldódott a probléma....
43x55x9.5-10.5 a mérete. GermalexKFT-nél lehet kapni és akkor már érdemes a porvédőt is cserélni. Náluk jó árban van. Motor típusa alpján tudni fogják.
Ha nem életbevágó a cseréje, én hagynám tavaszra, télen szokak elvérezni a szimeringek, ha nem mozgatják a telókat rendszeresen, így az újat megkímélnéd ettől.
Sziasztok! Sajnos gépemen (r6 00') teleszkóp szimmeringet kell cserélnem elöl. Tudja valaki a pontos méretet, vagy hol tudom jó áron megrendelni.Jó szerelő Bp környékén?
?Ft posta megoldható ?
üdv. eladó yamaha r6 -hoz 1999-2002 köztiekhez a képeken látható javított , festés előtt álló tank. megegyezés szerint! ezen kívül még egy benzincsap van ehhez a tipushoz eladó. kizárólag telefonon érdeklődj. 0620/992-4528 aszód.
Sajnálattal hallom, hogy neked is ilyen problémád van. Felkerestem 2 szerelőt is és mind2en azt mondták, hogy szét kell szedni a motort és utána tudnak biztosat mondani, de nagy valószínáséggel, a 2es fogaskerékpárt kell kicserélni :( Az egyik azt mondta hogy járkálhatok vele, csak kettesben ne nagyon használjam, a másik hogy inkább ne menjek vele többet egyáltalán amíg meg nem csináltatom és hogy 40e+anyag ár....
jobbos -balos hasidom 99-02-es R6-hoz eladó....
10 pénz...
Hali! Nekem van egy gyári. Tűrhető állapotban. 5000 pengő.:)
Sajnos nekem is ezt csinálja az R1. Lendületesebb kigyorsításoknál "ugrik" 2. fokotaban.
Köszi a választ! Ő használta még utána a motorját, vagy egyből vitte szerelőhöz?
Hali!

Haveroméval ugyanez volt a baj,váltóban kellett fogaskereket cserélni,a kapcsolókörmök voltak legömbölyödve.
Üdv Yamahások!

Nekem 2005-ös R6-hoz kellene több verseny kiegészítő.
Elsősorban kormánylengés-csillapító (Öhlins, Hyperpro), verseny lábtartó. Másodsorban: fejidom konzol, dekni védő burkolatok.
Köszönet!
Az enyémnek van egy minimális kuplung hangja ami behúzáskor eltűnik.Jelenleg 65000 Km van benne.Teljesen hibátlan nagyon megy akár 270 felett is.Majd 100000 felett elkezdek aggodalmaskodni(vagy akkor sem)
szevaa. nem törtem össze, csak kell 1 másik fejidom, majd elmondom miért kicsit bonyolult...:D de már azota vettem egy másik komplett pályaidomot.:D
Sziasztok!

A véleményetekre lenne szükségem:
-Egyik rokonom vett egy 2002es r6-ost, de sajnos amikor megvette nem tudta rendesen kipróbálni csak lassan menni vele egy kört. Most egy hét elteltével amikor már jó idő lett elment kerülni egyet és azt tapasztalta, hogy 2esben 6000/min-nél és 10000/min-nél ugrik egyet a blokk( nem ugrik ki sebességből, csak a fordulatszám felugrik majd vissza és újra elkezd gyorsulni majd megint ugyanez). A többi sebesség fokozatban rendesen megy nincs ilyen probléma. Mi lehet szerintetek a probléma? Sajnos nincs a közelünkben yamaha szalon.

Köszi előre is ha van valami ötletetek!
Halihó! Csak nem összetörted Fater?
Mizujs voltatok pályázni?
Hiányoztál a teamból! :)))
Erre nem tudok válaszolni, és nem is nagyon lehet. Tönkre lehet vágni egy motort rövid idő alatt is , de van akinek sokat elmegy. Nem beszélve arról, hogy a Km-óra sok esetben nem a valós megtett km-t mutatja.
És menyi kilométernél nem szabad megvenni,vagy mennyit mennek el az ilyen motorok?
ja és új és nittelő szemes
06209112937
Hali !

Van egy eladó láncom RK 525 XSo

X gyurus
38.000 ft ujjan
17.000 ért adom 110 szemes
Sziasztok!

Eladó zsír új fekete bubis plexik R6-ra ha valakit érdekel!
Ár 8000Ft/db!
03-05
06-07
06303210309
bali105gsxr@gmail.com
köszi igen már mgis reneltem :)