Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tele az apró hirdetéssel
Mennyiért tudsz szerezni és milyet?
Tudok segiteni!
2006 R6R biciklihez kellene nekem bubis plexi, nemtud valaki elfogadható áron? átlátszó, iridium, fekete, vagy füstös kellene.....ha nincs sehol akkor rendelek az ebayről, csak félek hogy amíg ideér 3 felé törik
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Valószínűleg megadta magát az immobilisernek a ledje,mivel nem villog a motor leállítása után.Ahhoz ,hogy kicseréljem ki kell kötnöm az egész műszeróra házat.
Az lenne a kérdésem.hogy kikötéskor lenullázódnak az órák vagy megmaradnak az értékek?
Nahh.... szép kilátások!
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó racing fék-kuplunkarja?
2004 R6-hoz kellene!
Hello.

ELADÓ megmaradt 1-2 cucc...
2003-as R6 motorvezérlő+piros kulcs+1sima fekete(nem chipes)+tanksapkazár+űleszár....Akinek kell vigye valamennyiért...nekem feleslegesek!
Hello.
Nekem ugyan ezeket csinálta a 2004-es modellem és az Immobiliserrel volt a probléma...volt,hogy nem is indult a motor végül kifingott az immo!Szóval uj vezérlés+immo+kulcosk+gyujtáskapcsolo...
Szerintem az ecu és az érzékelő között lesz a gebasz, nézd meg neten bagy valahol hogy ez minek hibakódja, ha nem találod akkor keresd a szerviz manualban, ha ottsem akkor hívj fel egy szakszervizt.
Sziasztok !

Pici hibával 50 ezerért eladó...R6 2002. (a kábel nélkül)

Andi
hello
történt egy kis baleset,
ha valaki tudna ilyen műanyag alkatrészt azt megköszönném. üdv
Sziasztok!
Van egy 2008as r6-om, újabban a következőt produkálja: Egy bizonyos idő után kiírja, hogy 'ER_1' és a hőmérséklet helyén meg 'Hi' villog. Majd eltelik pár másodperc és megint mutat rendesen.....
Ma mentem vele és megint dobta ezt a ER_1 és Hi dolgot, de most megvariálva egy ER_3 és 'Hi'-vel, majd az ER_3 átváltott 64-re.... Ez mi lehet vajon?
Amire eddig rájöttem, hogy ez "No signals are received from the ECU". Kimozdulhatott a hőm. érzékelő? Vagy az ecunál vmi?
Találkozott már valaki ilyennel?
A moci tök gyári semmi pimp nincs rajta.
THX!
Helló! Keresek 2000 R6-hoz bukógombát és Kormány lengéscsillapítót!
Email-be vagy telón hamarabb el értek mint itt. mdaniel9112@gmail.com
06204638897
Köszi!
Ja bocs , ezt nem ide akartam írni
Köszi a segitséget minden ok volt üdv Jani
mi ellen kell felvonulni?
Meleg lesz?
Szombaton ki jön a felvonulásra?
Sziasztok!

Ti mit tennétek fel: Michelin Pilot Power vagy Pirelli Diablo (a sima Diablo, nem Strada nem Rosso stb) Árban most csak ez jön szóba. Vagy, ha van valami jó ötlet 60 ezerig, azt szívesen veszem!
Nem baj, ha gyorsabban kopik, de jól tapadjon hűvösebb időben is.

Köszönöm!
sziasztok, ha valaki holnap ki akarna menni a hringre nyílt napra, van egy négyalkalmas jegyem, 18ezer helyett 10ért odaadom, akár ott reggel a helyszínen

tel: 06 30 492 0057
üdv. posta oké. többit ha lehet privátba! 20/992-4528 köszi.
Sziasztok!
Erről vélemény vkinek? Lentebb olvastam hogy vmi problémája is van talán a váltóval. http://www.kepesmotor.hu/yamah...
1000Köszi!
Az első lengéscsillapítokba mennyi olaj kell bele,cserénél?Köszönöm