Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, próbálom akkor zaklatni!
Nekem teljesen jol üzemel a motorba az olaj.most is azt fog kapni tavasszal
Hali!
Sanyil Kecskeméti!Keresd a fórumon!
Sziasztok!
Tudnátok -e segíteni abban, hogy akinek 06-07-es R6-osa van eseleg tudna-e képeket küldeni a farokidomról és segédvázról, főleg a hátsó ülés alatti részről egy centiméter segítségével? Vagy esetleg van-e valaki köztetek Kecskemétről akinél megtudnám mérni a dolgokat?
Azért kellenének ezek mivel az R1 rn09-esemre teszek R6-os farokidomot és pontos méretekkel könnyebb lenne mint ki kisérletezni!
Köszi előre is!
Esetleg nincs-e valakinek erre az évjáratra eladó hátsó lábtartója?
Értem, van benne valami és már más helyről is hallottam. Eddig Castrol Actevo 20w-50 volt benne, de a váltó a szezon vége felé már rakoncátlankodott. Az 5100ast kipróbálom, hátha segít rajta.
Sajnos én is ettől féltem, csak a láncom még teljesen jó állapotba van, nem szívesen dobom ki...
Szerintem az 532-es lánchoz nem találsz 50-es lánckereket. Én legalább is nem találtam anno, cserélni kellett a láncot 520-ra
Sziasztok!
Nincs valakinek véletlen elfekvőben egy 15 fogas első és egy 50es hátsó (-1/2) lánckerék 2003-as R6-hoz, nem új, de még használható, 532es lánchoz? Nem szeretnék még komplett láncszettet cserélni mert a láncom még elég jó állapotba van, és előtte szeretném kipróbálni ezt az áttételt, hogy amikor eljön a láncszett csere ideje akkor tudjam már milyen áttétel felel meg nekem a legjobban.
Köszi a segítséget! Majd jelentkezem.
Mikor vettem a mocit, kapásból Motul 300 v-t vettem én is bele. Aztán furcsán duruzsoltak a lovak alattam Maradj az 5100-nál, nekem is itt ajánlották, mert a 300 v valóban jó olaj, de túl vékony ebbe a mociba. Az 5100 tökéletesen megfelel szerintem
Szia!
Engem érdekelne első-hátsó fékbetét, tudnál írni árat?
Köszi
Zsír, köszi!
Kuplungkarja nincs véletlenül valakinek eladó? Vagy beruházzak az ebay-es rövidített, extravagáns, mindenfelé állítható 50 dolláros cuccra?
azeleje az 100% hátulja most nem egy így élből de a Ferodo katalógus soha nem hazudott még...
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy megegyezik-e a 2003-as és 2005-ös R6 fékbetétje?
A ferodo katalógusa szerint igen, de biztos, ami biztos megkérdem itt is.
Sziasztok.
Dobot vagy rendszert keresek megvetelre O6-osra kösz.
ha van valakinek szoljon.
kösz
Hali!
Ha kideríted nekem, hogy jó-e a fékbetét 03-as R6-ba, illetve megmondod márkáját, típusát, akkor már viszem is!
Hosszú vívódás után szeretnék gratulálni.Mert tulajdonosa lettél egy pár carbon ram air cső takarónak /Nyereményeddel/ kapcsolatban érdeklődhetsz a következő telefonszámon :+36304053649 Gratulálok
Hehe, ez már picit luxuscikk nekem... De amúgy, ha leengeded húszra az árát, kövi fizura tuti megszabadítalak tőle!
Hát az szín tiszta carbon és sértetlen karc mentes !25.000 vihetted a kettőt ( - egy darab ára volt 30.000 - )
Mindennek meg van az ára! Na jó, nem. De tényleg, ezek a k&n meg hasonló sportlégszűrők ajánlatosak kipurendszer és pc nélkül?
És mibe fájna ez nekem? Már képről látom, hogy párban lenne jó, mivel az én baloldalim gyári, matt fekete...
Szia toncy91nekm van
jobb oldali lámpatakaróról lehet szó?
Azt én vettem meg, nem eladó, használom!
Ha van valakinek 2000-es R6-ra eladó jobb oldali lámpatakaró idomja az írjon rám! Köszi!:))