Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a légszűrő mosható? Milyen kaliberű? Tehát, egyáltalán milyen cucc?( az én kecskémben is ilyet találtam):D
Ferodo betétben tudok segíteni ...
Szia! A Carlotól beszerezhető mosható szűrő is érdekelne, őt hogy találom meg?
Nem tudom a tiedébe jó lehet-e. . .
ujak.
Fékbetét hátsó 3000
légszürő 5000

hasidom R6-ra
egy tízezredesért eladó a pár ...
Utángyártott Hilfo légszűrőt nem lehet kapni tudomásom szerint, nekem a gyári ha jól rémlik, 16k volt. Ezért szereztem be egy mosható szűrőt Carlo-tól, így a kérdés megoldva!
Majd nézd meg a mail box-od!
Üdv Mindenki!
Kisebb bukógombának van helye mindkét oldalon, a masszívabb, talán valamivel funkcionálisabbaknak az egyik oldalon van helye, a másikon pedig konzollal van felfogatva. Kormánystabilizátor engem is érdekelne.

Más: Nem tudjátok, hogy gyári légszűrőt (2003) honnan lehet beszerezni? Mert neten még külföldi honlapokon se nagyon találok. Yamaha kereskedésben próbálkozzak? Milyen áron mozog?
Illetve: ha valaki tud első/hátsó fékbetétet (Ferodo, Brembo utcai szinter), olajat (Motul 300V 10w-40), akkor az ne tartsa magában!

Avagy várjam ki a motorkiállítást és ott olcsóbban be tudom majd szerezni?
R6R-re
Van egy Wiebers,alu 46-os hátsó lánckerekem 520-as lánchoz,ha valakit érdekel.
2003-mas évjáratú R6-ra szeretnék kormánystabilizátort venni.Bukógombát is szeretnék rakni...van annak gyárilag kialakítva hely,vagy barkácsolni kell?
nekem nincs ugyan, de egy évjáratot bökj oda!
írtam
Sziasztok a képen látható mocirol az idomok eladok kivéve farokidom és sárvédők minimális sérülés van rajtuk Fokozat kijelző,köridő mérő csere érdekel vagy valami extra erre a típusra
Szia,

engem esetleg érdekel a felni, ha lehet, egy telszámot írj már nekem az fxkuruczkukacgmailpontcom ra

köszi,

üdv

kuruczferi
Hello!
Ez 17 colos? És ha igen yamaha fzr 600 ba passzol? (bocs ha hülyeségeket krédezek de új vagyok motortéren)
Vennék r6 ra kormánystabilizátort...lenne valakinek eladó?
Sziasztok.Friss r6 tulaj vagyok (2001) gondoltam beköszönök a topicba.Valamint volna 1 kérdésem átlagosan mennyit bír ki a kuplungja mert úgyérzem ez holt kemény és nemigazán van csúsztatási pont.Bár az igazsághoz hozzá tartozik hogy 1 ezres v2 ről ültem át aminek olajos kuplungja volt,és fura kicsit.sziasztok
Sziasztok!

ha esetleg érdekel valakit,hibátlan állapotban, görgőzve,javítva nem volt...!30e ft
uhh.Utolsó emlékképem R1 ről úgy 10 éves:egyik ismerősöm megállt a házunk előtt egy ilyennel mondván gyere viszlek egy kört.Na akkor életemben először volt halálfélelmem.........:-)
Nekem 2001-es volt 25.000km-t húztam le vele :) Ez merőben más mint a 2003-as ezért nem untatlak a hibáival (nem sok volt neki). Most 2002-es R1-et nyúzok.
Nagyszerű köszönöm.Neked mióta van meg a motor?Volt már gondod vele?Megmondom őszintén én ezidáig endúróztam és most cseppentem bele ebbe a dologba nem sok mindent tudok a motorról azon kívűl,hogy már régóta nagyon tetszettek az R6-ok.Még az is meglepetés volt amikor nem tudtam megfordulni 1 íven...-)meg olvastam,hogy kormánystabilizátor használata javasolt..?
12279. Hozzászólás (az előző oldalon)
Szevasztok.Frissen vásárolt 2003-mas R6 ommal kapcsolatban lenne kérdésem:állítólag lehet állítani mikor kapcsoljon be az a kis lámpa a fordulatszámmérő óránál illetve azt,hogy folyamatos vagy villogó üzemmódban üzemeljen?