Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget , megnézem! Csak az a lámpa sztem az olajnyomást jelezné, mivel indítás után mindig kialszik ( természetesen)! Akkor nincs olajnyomás visszajelzés a motoron?
Az olajnyomás lámpa, az alighanem az olajszint mérő visszajelzője. Az csak a szintet mutatja, a nyomást máshol kell ellenőrizni.
Az olajszint mérője a az olajteknő - szűrő oldali - aljában van.
Először nézd végig ennek a vezetékét, lehet, hogy kontakthibás. Ha nincs szerencséd, akkor valószínűleg a szenzor lesz a ludas. Ha az is tuti, akkor nincs ötletem
Sziasztok!
Van egy 2001.12-havi R6-os Yamahám ami valóban egy nagyon szép állapotú moci! A gond az, miután megvettem kb egy hónap elteltével az egyik motorozásom során ( normál használat közben) kigyulladt az "olajnyomás" lámpa a motoron a mi pár másodperc múlva ki is aludt. Ez megismétlődött később is amikor egy kicsit meg akartam forgatni a gumit, de már az elején ugyanez történt. A kérdésem az lenne ,hogy olajcserehiány produkálhat-e ilyet, vagy esetleg elektronika, vagy mégrosszabb!? Olajszint, víz rendben!
Segítségeteket előre is köszönöm!
Igen, nekem is furcsa volt. Újonnan vettem a gépet, szóval ez lesz a gyári megoldás
Igen árulok ledes indexet és még egy-két kiegészítőt. (eladtam a gépet és ezek nem kellenek az újra)
Szia Carlo75! Akkor ezek szerint a tiéd is szabadon volt a farokidom alatt? Ha jól emlékszem Te hirdetsz led-es indexeket?
Lehet, mindenesetre ez áll a könyvben
Nekem pont így nézett ki, ahogy a fényképeden is látszik
Nekem az gyanús. Ha csak annyi lenne az imo akkor azt könnyű lenne lehúzni. Az egyik szerintem a szervíz csatlakozó a másik nemtudom. Nektek van rajta valami?
Szerintem enyém a főnyeremény

A szerelési kézikönyvem szerint ez "2 Steckverbinder Wegfahrsperrenmodul" azaz az immobiliserhez tartozó két sb csatlakozó
Elkészült a kép.
Csinálok majd képet róluk, az egyik biztos a diag. Riasztó az mit takar? Imo az van benne. Ne haragudjatok de csak 1 hete vettem és buta vagyok még hozzá.
Szervízcsati!?
Gyári riasztó csatlakozói ?

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem. Az ülés alatt jobb oldalt az idom mellé van csúsztatva két csatlakozó, az egyiken van vakdugó is. Mik ezek?

Köszönöm.
amúgy 170 vagyok , meg 65 kg , és teljessen jó az r6 nekem ...

3-400 km-eket is lenyomok vele , és nem fáradok ...
hüüülee....

sosevótam 140 ... neszédíccsedit a jónépet ...
Ja igen nem mindegy melyik... Bp-en járok át. Igen igazad van és én is ilyesmi dobot szeretnék! Remélem összejön rá a pénz, fiatal vagyok, időbe kerül míg be tudok ruházni sajnos...addig meg ez lesz rajta, élvezem is, csak hosszutávon nem. És amugy fogalmam sincs milyen dob van az enyémen, le akarom videozni csak a otthon van a garázsban és mostanában ritkán megyek haza a szülökhöz. Vasárnap este megjárattam, telefonnal felvettem, fel is raktam ide, csak szar minőségü meg sötét volt. Legközelebb hazaérek még világosban és talán jó lesz. (a videot már letöröltem)
Remélem neked össze jön GP dob! Üdv!
Sziasztok!

Eladó cuccok 2006-2007es R6R-hez!

Hátsó ülés:15000ft
Első ülés:15000
Farokidom:20000ft
Üléspúp:16000ft(feke
te/karcos)
Jobb első lábtartó:12000
Paskal plast-os farokidom alsó borítás(fekete):8000ft
47-es hátsó lánckerék 1000km-ert futott: 4000ft

Üdv: Sannyi
Bandir6....És melyik városon....én Sporon mellett élek....elvileg arra megoldódik a kipu kondom...Egrushoz viszem valamikor március környékén és felkerül egy egyedi méretekkel készült GP dob...ahogy nézegettem a Bódis cuccokat,hát...ez brutál hangú lessz...és árban nagyon baráti...Kíváncsi leszek...
Az e jel az benne lessz,hogy ne legyen"vita" a szervekkel...
Egyébbként én azt aláírom,hogy a Termignoni cső,ami szinte gyári sportcsöve jó...de van hazai prémiumtermék is,amit a tengerentúlon is elismernek...igaz,hogy nem olcsó,de nagyon ott van...és ez a Bódis...mind hangban,mind teljesítményben szuper,bár igaz,hogy drága!Ha most megtehetném,akkor nem gondolkodnék és vinném a motort hozzájuk,de sajnos erre idén nincs mód,ezért kerestem olcsóbb megoldást...van aki esküszik az Egrus dobra,van aki fikázza...meglátjuk...
Üdv!
e-mail címem dolmany.imre@chello.hu
PP, 9 fokozatban állítható, fordított váltáshoz.
Természetesen eladás elött megtisztítom.
Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy az alábbi cuccok maradtak. Azért, hogy mielőbb új motorra találjanak módosítottam az árakat:

Valter Moto fixverseny lábtartó (Type 1.0 nem felhajló) 40.000,00 (R6 2003-2005)
Power Commander III USB 40.000,00 (R6 2005; légszűrővel együtt: 50.000,00 )
Pipercross sportlégszűrő 15.000,00 (R6 2003-2005)
Kormány-lengéscsillapító (Matris, konzollal) 55.000,00 (R6 1999-2005)
Valter Moto felhajtható rendszámtábla tartó 8.000,00 (R6 2003-2005)
LEDTyniCators index + Yamaha spec. csatlakozók 10.000,00
LED Arrow Index +Yamaha spec. csatlakozók 8.000,00
Valter Moto kipufogótartó 5.000,00 (R6 2003-2005)

A 0620negyvenhat46548 számon tudtok elérni.
Kössz a választ , az endurókat is megszoktam , remélem az r6-tal se lesz nagy gondom!
Kérdezd MAya cimbit,Ő 140 mély,és 60 kiló! Ha neki jó,akkor Neked sem lesz kicsi!
Szia nekem van egy 2007 es eladó 11000 km van benne és 1,550000 et kóstál.itt vagyok bp en.
06209861550
Hi.
Emailben a részleteket: ogre-orange@ freemail.hu